Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem – były teksty, czas na film!

95 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 18:10, walgierz napisał:

To był dubbing. Nikt się wtedy nie śmiał. Alkoholu też nikt nie pił :]


Jak nie ;) Ja widziałe na zdjęciu, które kiedyś było umieszczone na gram.pl butelka piwa! ;)
Mimo że była postawiona gdzieś w rogu zdjęcia, to ja je zauważyłem. Nic mi nie umknie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rozdrabnianie, i kolejne informacje o Wiedźminie. Pomijając już to, że Wiedźmin mi już uszami wychodzi, uważam że nawet fajna prezentacja. Niestety nie widać było nic praktycznie z gry, jedyne co praktycznie było, to początek, czyli dojście do samego studia a potem pijaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego do Geralta strzelał Ozzy Osbourne? xP

Na poważnie: miły filmik, zazdroszczę tym którzy się na nim znaleźli... Na szczęście rać w grę będziemy wszyscy tak samo... Ciekawe czy starczy dla mnie edycji kolekcjonerskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:50, Kocis1524 napisał:

Czekam na coś z gry.

Zrozumcie... Nie wolno nam było robić zdjęć i filmować podczas grania. Nie będzie żadnych naszych zdjęć i filmów z samej gry. Jeżeli jakieś zdjęcia lub filmy się pokażą, to będzie to tylko ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... końcowa scena z naszymi fotkami i podpisami kto jest kto dziwnie mi sie kojarzy. Jak zakończenie filmu katastroficznego o awarii samolotu pasażerskiego. Razem z muzyką.. na końcu tylko napis "pozostaną w naszych sercach" i gotowe. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłeś mojemu choremu umysłowi temat to nowej teorii spiskowej :-D CDP nigdy nie wypuściło ze swych lochów osób ze zlotu, a posty piszą za was pracownicy CDP xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Razem z muzyką.. na końcu

Dnia 20.07.2007 o 19:05, HumanGhost napisał:

tylko napis "pozostaną w naszych sercach" i gotowe. ;-D


Taaa, "ku pamięci tych, którzy pierwsi zagrali" :) Zaciukani przez niemogących się doczekać premiery graczy. <tfu, tfu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra! Najlepszy początek, wszyscy wchodzą! Normalnie mafia... No i oczywiście jest tam mój ulubiony forumowicz!! Może nie mam z nim extra kontaktów, ale po prostu go uwielbiam! Żebyście sobie czegoś nie pomyśleli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo mi się podobał. Fajnie tam mieliście. Może zorganizowali by jeszcze coś takiego dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej???
Ot, taka mała, kameralna imprezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik:) ale mam jedno pytanie czy mogę anulować jedno zamówienie EK wiedźmina (zamówiłem w jednej przesyłce 2 egzemplarze a kolega mi odmówił a nie chce płacić za 2 pudełka:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować