Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

Ostatnio kupiłem GTA IV i myślę że to był bardzo dobry zakup. :P Jak to w recenzjach mawiano, GTA IV wynagradza każde wydane na nią pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Supreme Commander w Złotej Kolekcji i jestem bardzo zadowolony z zakupu zwłaszcza, że znalazłem tą grę za 40zł. Jedna z najlepszych strategii w jakie grałem, cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis, Most Wanted, C&C3, Battlefield 2 deluxe edition, Supreme commander W obliczy wroga, Frontlines Edycja specjalna, Titan quest z dodatkiem, pro street.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

władcy móch: wrzód na du... 1 godzina i 15 minut, no i gra ukończona. NIE POLECAM!!! W całej grze były trzy trochę śmieszne żarty, baaardzo obrzydliwe zakończenie, 3 dychy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa Manager 08, Battlefield 2 Deluxe edition, a wczesniej Far Cry, Jade Empire, Rise of Legends i Saga Fallout. Duzo gier malo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - przyjemna niespodzianka
Dawn of War 1 wraz z dodatkami w wydaniu kompletnym - pożeracz czasu. potwór nie gra. Powinienem robić milion innych rzeczy a gram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poszalałem trochę :)
Z promocji EA: Medal of Honor: War Chest oraz Battlefield 2: Deluxe Edition. Poza tym zakupiłem na PC Messiah (stara, ale jara).
A na PS2: Spartan - Total Warrior, Baldur''s Gate: Dark Alliance II, God of War, God of War II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować