Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak ma wyglądać pudełko CoD 4?

70 postów w tym temacie

Wszystkie są niezłe, właściwie to czemu by nie wprowadzić wszystkich , dla każdego wedle gustu, jakaś kolekcyjka może by i się z tego zrobiła.
Co do gry mam spore nadzieje z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże...a co, gry dla pudełek kupujemy?? Była kiedyś taka reklama- o paście do zębów. A raczej o tym co klienci robią z pudełkiem. Nie wiem czemu, ale mi właśnie taką fuszerką tu zajeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na stronie CoD, prawdopodobnie wygra ostatnie pudełko. To chyba na nie oddano najwięcej głosów (tak na moje oko). Mi osobiście najbardziej podoba się 4 i właśnie 5 - czuć na nich akcję. 3 byłoby fajne, ale przez to, że napis jest na środku wygląda bardziej jak plakat, al nie pudełko... 2 ujdzie, a 1 w ogóle nie przypadło mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nalepsze pudełko jest 4-te ponieważ przedtawia hmm komandosów ?! w tle jest klikatyczne... i realistyczne + napis u Góry..

a dlaczego nie pudełko nr 1 ?
za duze zblizenie.. i takie jakies... wewnętrzeb błe.
dlaczego nie 2 ? :
sam nie wiem... ale jakoś nie przemawia do mnie za mało szarnych chmur...
dlaczego nie 3 :
ponieważ.. napis jest na środku i niszczy cały klimat... i jeszcze ten chelikopter troche na siłe wszystko dali...
i najwazniejsze pudełko nr 5
mocno sie zastanawiałem... i doszedłem do wnisku ze jest za ciemne.. i wszystko co jest to sie lekko zlewa jakby patrzec zw oddali to.. nic nie zaoabczymy.. po za tym mogli by darowac sobie to u góry xbox 360 bo to badziwnie wygląda i dac to z boku... ale cóz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest czwarte i takie powinno być w Europie. Pierwsze jest typowo amerykańskie (prostackie). Porównajcie sobie okładkę Resident evil 4 (wer. PS2) amerykańską z europejską, b. dobrze ukazują styl i różnice między okładkami w EU i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować