Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w eXtra Klasyce neXt i Gold już dziś!

68 postów w tym temacie

Ech, same RPG na Extra Klasyce Gold... Może ranga tej serii wzrośnie do Kolekcji Klasyki Cenegi? A czemu Painkiller jest w ofercie CDP? Przecież kiedyś wydawał to Axel Springer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w poprzednim rzucie eXtra klasyki nic mi nie podeszło, tak teraz trzeba będzie kupić prawie wszystko.
FlatOut 2, SWAT 4: Syndykat, Juiced, Empire Earth II: Władza Absolutna i do tego jeszcze sagi Baldura i Icewinda.
Na szczęście nie lubię Moto GP, a Painkillera już mam. Heh a tu jeszcze Wiedźmin czeka w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:05, Pantera-Michał napisał:

> Dobrym pomysłem by było, aby CDP dał do XKG lub XKN Ground Control 1+2. Niezły pomysł?


słaby pomysł - obie gry były już dawno temu w czasopismach i bez sensu dla mnie

Jedynki chyba nie było (ale i tak można ją za darmo i legalnie ściągnąć z Fileplanet, ino bez dodatku Dark Conspiracy).

PS Niepokoi mnie trochę fakt, że CDP zaczyna kopiować zachodnich wydawców wydając wersję podstawową i dodatki oddzielnie (jak np. teraz dodatek do SWAT4 i EEII, a wcześniej NWN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:28, Blackhand napisał:

PS Niepokoi mnie trochę fakt, że CDP zaczyna kopiować zachodnich wydawców wydając wersję podstawową
i dodatki oddzielnie (jak np. teraz dodatek do SWAT4 i EEII, a wcześniej NWN).

Podstawka z dodatkiem po premierze może trafić do Złotej Kolekcji (to jest właśnie seria, do której trafią tylko podstawki z dodatkami w jednym paku), potem do Platyny, na końcu do XKN - tak można założyć (ogólnie, w przybliżeniu).
SWAT 4 z dodatkiem był wydany w Platynie na 1 DVD. Na taką wersję w XKN musielibyście poczekać dłużej.
Wydaliśmy więc dość szybko w XKN samą podstawkę. A skoro w XKN była już podstawka, to musiał się też pojawić dodatek, aby każdy mógł dokupić to, czego mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:31, wdowiakm napisał:

> tylko sugeruję się opisem w sklepie. dzięki za info, bo od tego czy będą mody uzależniam
zakup.
> swoja droga ciekawe dlaczego nie podają dokładnej zawartości pakietu na gram.pl

Uwierz mi, że by to zajęło sporo miejsca;)
Ale nie bój się bo mody i inne fajne rzeczy znajdują sie na płytce nawet ścieżka dźwiękowa:)

kupiłem, ale do tej pory nie udało mi sie wszystkiego poprawnie zainstalować. szczególnie BG trilogy. będę sie jeszcze zmagał, ale trochę jestem rozczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować