Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost - pierwsze szczegóły

66 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 11:45, Buhaj91 napisał:

Pewnie jakiś kiczowate simsy na wyspie.... hmmm... a może nie? ciekawe co z tego wyjdzie.....


Simsy na wyspie to za chwilkę, za chwilkę, dajcie nam 10 minut. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 12:04, Wiadroman napisał:

> Jakby co daje linka do trailera
> http://pl.youtube.com/watch?v=U0kteIDQFDI

Hm... FGrafika nie powala, wiec moze po dokupieniu RAMu pojdzie i u mnie na kompie. :)

W takim razie proponuję zakupić PS3 bo to pewnie tam gra pokaże pazur.
PS: czekaj na trailer HD na serwisie www.gametrailers.com może zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:57, Wiadroman napisał:

Nietsety moze wyjsc kupa, jak to czesto bywa w pzreoszeniu filmow do wirtualnego swiata.

tak, tak czasem jest, ale bądzmy dobrej myśli

Dnia 27.07.2007 o 11:57, Wiadroman napisał:

Najgorsze
ejst bowiem to, ze bedzie strasznie schematyczne, a nawet ebdziemy wiedziec co sie bedzie dzialo
nastepnie... Bedziemy przez to wiedziec jak reagowac na niektore sytuacje. Mysle, ze naprawde
niewiele razy zobacyzmy cos nowego w tej gzre.

nie będz takim pesymista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no gra może być fajna ;] Mnie osobiście serial troche przynudził i nieoglondalem na AXN trzeciego sezonu tylko sobie jesienią na jedynce obejrze :) Mam nadzieję że gra będzie dobra, grafike ma nawet ładną ale i tak nic niebrzebije Crysisa :D Teraz czekać jak odpowiedzą na to producenci Prison Break, może też coś wymyślą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekheem sorry za 2 wpisy ale nie widze "Edytuj".
Co do grafiki to widziałem o wiele lepszą ;p , a ten screen dużo nie mówi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 12:18, Mariax napisał:

No no gra może być fajna ;] Mnie osobiście serial troche przynudził i nieoglondalem na AXN
trzeciego sezonu tylko sobie jesienią na jedynce obejrze :) Mam nadzieję że gra będzie dobra,
grafike ma nawet ładną ale i tak nic niebrzebije Crysisa :D Teraz czekać jak odpowiedzą na
to producenci Prison Break, może też coś wymyślą ;]

Masz czego żałować: trzeci sezon jest lepszy niż pierwszy i drugi + paczka zapałek razem wziętych :) Gra może nie będzie mieć takiego klimatu jak serial ale liczę na odwzorowanie szczegółów (w każdym sensie tego wyrażenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby gracz miał swobodny dostęp do całej wyspy, jak np w Just Cause. Pewnie jednak Będzie można zwiedzać tylko wybrane lokacje, zero swobody i liniowy scenariusz (bo skoro gra na podstawie serialu) :( A screen mi się nie podoba. Wygląda jak obraz namalowany na płótnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam gry na podstawie serialu nie widzą jakoś. Za Lostem nie przepadam, a nawet gdyby powstała gra na podstawie mojego ulubionego serialu (Prison Break) to i tak nie podchodziłbym optymistycznie do takiej produkcji. Czekać tylko, aż wymyślą jakąś grę na podstawie np. Mody na Sukces lub M jak Miłość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Screen wyglada calkiem przyzwoicie. Ladnie odwzorowana postac Sawyer''a. Miejmy nadzieje ze zachwyci nas piekna grafika samej wyspy!

2. Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze gra bedzie kiepska...Mam wrazenie ze poziomy zostana zaprezentowane tak, iz zadnej swobody ruchu nie bedzie. Dluuuuga sciezka w dzungli ktora nasz bohater bedzie musial podazac i rozprawiac sie z (maksymalnie) zagadkami. Chociaz...Mam skryte nadzieje ze gra bedzie czyms na wzor Tomb Raider''a.

3. Ja osobiscie powiem ze najlepszym rozwiazaniem na to, kim bedzie sie gralo, byloby tworzenie wlasnego bohatera i podazanie jego losem (cos jak Ojciec Chrzestny gra), albo wlasnie tak jak podano w news''ie, granie roznymi bohaterami serialu w roznych etapach gry.

Ogolnie? Jestem zaciekawiony tym tytulem i mam skryta nadzieje ze bedzie z tego bardzo fajna gra przygodowa/akcji. Jednakze boje sie iz bedzie to KOLEJNA gra TPP...Po prostu bez wiekszego "wow!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS:

Dopiero teraz obejrzalem zwiastun. Graficznie gra prezentuje sie chyba tak samo dobrze jak Assassin''s Creed! (co jest dla mnie jak najwiekszym plusem!) Lokacje rzeczywiscie wygladaja tak jak sie spodziewalem, wydeptana (przez kogo?;>) sciezka a wokolo roslinnosc w ktorej nie mozemy buszowac...Bardzo ladnie odwzorowane glowne postaci serialu i gry. Jestem pod lekkim wrazeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować