Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Heroes of Might and Magic V - informacje o polskim wydaniu i pre-ordery!

242 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 13:54, kamilimaciek1 napisał:

No to masz problem :( ja widziałęm fajny napęd DVD za 70 zł na Warszawskiej giełdzie elektonicznej
:)



Ta....to będzie dylemat kupić napęd dvd czy nowych "hirousów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 13:50, Sycylius napisał:

Rewelka!!Poza jednym GDZIE JEST DO LICHA EDYCJA KOLEKCJONERSKA W WERSI NA CD???????Bez wachania
zamówił bym edycje kolekcjonerską ale jest jeden drobiazg NiE MAM DVD!!!I pozostaje mi zamówić
"zwykłą" edycje tej jakże wspaniałej gry:(...

Powoli szykuj się że coraz więcej gier będzie na DVD bo CD odchodzi do lamusa.Zauważ że CD osiągnoł już ten poziom ci kiedyś dyskietka , nie ma większego problemu ze znalezieniem gry która jest wydawana na kilku CD, co podnosi koszty produkcji nie wspominając o tasowaniu kompaktami które jak wiemy są podatne na rysowanie się. Ceny DVD już są tak niskie że naprawdę czas najwyższy na wymianę napędu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej gry jeszcze nie zamówię. Nigdy nie miałem styczności z Heroes''ami, więc zamówiłem sobie najpierw III, a dopiero jak się z nią obeznam pomyślę o V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:00, spider88 napisał:

Powoli szykuj się że coraz więcej gier będzie na DVD bo CD odchodzi do lamusa.Zauważ że CD
osiągnoł już ten poziom ci kiedyś dyskietka , nie ma większego problemu ze znalezieniem gry
która jest wydawana na kilku CD, co podnosi koszty produkcji nie wspominając o tasowaniu kompaktami
które jak wiemy są podatne na rysowanie się. Ceny DVD już są tak niskie że naprawdę czas najwyższy
na wymianę napędu :-)



Wiem,i napewno masz racje.Ale co za ironia że mam dvd ale mi płyt dvd nie czyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Zamówiłem "Herosów" w Edycji Kolekcjonerskiej. Mam nadzieję, że nie będzie z nią takich problemów, jak z HL2 w Edycji Kolekcjonerskiej! Już się nie mogę doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:03, Sycylius napisał:


Wiem,i napewno masz racje.Ale co za ironia że mam dvd ale mi płyt dvd nie czyta:(

Ale chodzi o gry czy filmy bo z tym bywa róznie jeśli chodzi o "piraty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:08, spider88 napisał:

>
> Wiem,i napewno masz racje.Ale co za ironia że mam dvd ale mi płyt dvd nie czyta:(
Ale chodzi o gry czy filmy bo z tym bywa róznie jeśli chodzi o "piraty"



Filmy z gazety czytało ale gier i innych już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2005 o 14:10, Sycylius napisał:


Filmy z gazety czytało ale gier i innych już nie

Czy te filmy były na pewno na płycie DVD, bo myślę że jest to niemożliwe abytak było ,natomiast niektóre gazety wydawały filmy nie na DVD i dlatego mogły Ci chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:15, spider88 napisał:


>
> Filmy z gazety czytało ale gier i innych już nie
Czy te filmy były na pewno na płycie DVD, bo myślę że jest to niemożliwe abytak było ,natomiast
niektóre gazety wydawały filmy nie na DVD i dlatego mogły Ci chodzić.



Były dvd bo u mojego kolegi na dvd(nie w tym w komputerze)chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd projekt jak zwykle dba o swych kilentów i pozytywnie zaskakuje! Oczywiście zamówienie na edycję kolekcjonerską już złożone. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 13:40, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

Tylko nie dawajcie ekskluzywnego rozkladanego pudelka na plyty. Takie juz bylo w bialym kruku
i jak sie okazalo plyty z niego wypadaja.

na zdjęciu jest właśnie takie opakowania :(
tez wolałbym inne bo z tego CD wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 14:19, spider88 napisał:


>
> Były dvd bo u mojego kolegi na dvd(nie w tym w komputerze)chodziły.
Poddaje się :-))
A tak na poważnie to może sterowniki ??



Też tak myślę i muszę zobaczyć model mojego "combo"(bo to jest dvd i nagrywara zwykła)i spróbuje ściągnąć może będzie działać i zamówie sobie edycje kolekcjonerską!!!:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować