Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do gry S.T.A.L.K.E.R. wkrótce

88 postów w tym temacie

> EmperorKaligula:
> gamespot.com
> wpisujesz nazwe gry i czytasz recjezne, zadowolony ?

odpuść sobie EmperorKaligula... i pomyśl:
''''Miej nawet mały rozum, ale swój.'' /Goethe
i zamiast ufać innym opiniom, stwórz własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze Emperorku - już wiem że mogę na ciebie liczyć.

Ciesze się przynajmniej że są dwie osoby (przynajmniej teraz i w tym temacie) które rozumieją o co chodzi ;]

uookie ;)

Elf The Silvos ;)

Jednak można znaleźć poważnych ludzi w necie ;)

A jeśli chodzi o ptk. 6 to nie wydaje mi się że kolejna awaria to ciekawa wizja. Ja przynajmniej nie chciał bym już żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:14, uookie napisał:

odpuść sobie EmperorKaligula... i pomyśl:
''''Miej nawet mały rozum, ale swój.'' / Goethe
i zamiast ufać innym opiniom, stwórz własną.


wlasnie ze nie odpuszcze :) po co mam sie godzinami produkowac, gdy fachowi recenzenci (z ktorych zdaniem sie zgadzam, bo na gamespocie jest dobra recenzja) zrobia to za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, EmperorKaligula- Różni ludzie, różne recenzje- jeden Stalker ;) Dla przykładu Gothic 3, którego oceny rozpoczynały się od mniej więcej 6/10, a kończyły na nawet 9,5/10- wszystko oczywiście w poważnych, opiniotwórczych serwisach :)

Hej Maddox, poważni ludzie?? Gdzie?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoxx!!

Pierwsza sprawa!!
Co mi sie podoba??
realizm (jeśli tylko grasz w takie gry jak godfather i GTA to zagraj w Operation Flashpoint)
Fabuła(niby nic nowego ale ciekawa!!)
Grafika(to wiadomo nie??)
klimat , nastrój(nie widzisz twój problem!!)
arsenał itp.
wrogowie (ich wygląd - chodzi mi o mutanty)!!
spory obszar do zwiedzenia!!

Druga sprawa nie wykręcaj sie gdy piszesz o sprawach takich jak realizm i elementy rpg a później piszesz o tym jak jest w SA, the Godfather i DM, bo to już jest porównanie!!

Po trzecie !!
ta jasne gamespot jako źródło rzetelnej ;)!! ja tam wolę forum na temat danej gry lub serii gier!!

i czwarte ostatnie!!
Rozumiem że chciałeś dać swoja opinie ale w sposób jaki to zrobiłeś jest dosyć kiepski (jak na mój gust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Elf The Silvos

jakby nie patrzec podsumowanie plusow z gamespota zgadza sie z tym co napisales ;) Narazie na gamespocie sie nie zawiodlem, a juz sie troche giercuje ;)

Oj gothic3 drazliwy temat :) jak dla mnie na te 6 nawet nie zasluguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Emperor Kaligula

Hm, a to ciekawe z tym zestawieniem plusów (zapewniam,że niczym się nie wspomagałem :) )

No patrz, a dla mnie G3 to co najmniej wspomniane 9,5/10. I na tym proponuję skończyć ''drażliwy temat" Bezimiennego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gorąca dyskusja to i ja swoje slowa dorzuce:)

Dla mnie gierka kiepska, olbrzymi potancjał zmarnowany, naprawde bardzo się starałem w to pograc...
a o to kilka przykładów:

- kompletnie zawalona ekonomia gry (po co handlowac jesli wszystko latwo zdobyc, setki egzemplarzy broni, przedmiotów amunicji, no dobra bierzemy do zbieramy i sprzedajemy...mamy fure kasy za którą nie ma co kupic:P
- ale nie to polozylo te gre u mnie:) sprawa ktora ja zawaliła to był super szybki respawn przeciwników....no sorry w grze, skradance gdzie przynajmniej dla mnie, kazda walka powinna byc pojedynkiem w ogóle nie powinno byc respawnu!...a tu prosze zabijam stadko bandytow w okolicy startu...zanim zdarzylem ich tam zabic nagle z nieba spada mi stado nowych, uzbrojonych po zęby
- co do walki to nie wiem, moze jestem jakis slepy ale tak beznadziejnie mi sie nie strzelalo jeszcze, walka z glupimi psami czy dzikami wyglada jak sajgon...wale w psa z maszynówki prosto w łeb, potem gdzie popadnie a ten biega wesolo w ta i spowrotem (no cóż stalowe zmutowane psy:)
- przyszedl czas na questy pobocze...no dobra niby są (nie wnikam czy glupie czy nie)...ale po kiego diabla po jednym dniu czy dwoch koles wali do mnie te samą gadke i moge robic znowu te same questy za te same nagrody
(dziki w pierwszej osadzie z 5 razy zabijalem:P:P) uparte jakies byly:)
Dobra wiecej, sie nie bede wyzywal na tej grze, bylo w niej kilka fajnych motywow (chocby anomalie) ale o zaletach mowic nie bede...bo nich pieją wszyscy jak najęci!! (a teraz sie mozecie faboye Stalkera wyzyc na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numenpl - ale przeczytaj uważnie. Ja wyraziłem swoją opinie. A na mnie jakieś naskoki jakbym zbluzgał Królową WB w WB. No to co ja mam pisać ? Dobrze panowie macie 100% racje idę się zchować pod biurko ? Jak ludzie do mnie ostro ja do ludzi ostro. Taki już mam charakter ;) ;p

Elf - poważnie poważni. Jak normalnie odpowiadają to poważni xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:41, Madoxx napisał:

<jupi> i kolejny normalny człowiek co sie nie boi wyrazić swojej opinii ;]

Frogger2048 ;) jestem z tobą ;]


Twojego zdania nie nazwal bym opinia bo czy to sa arugmenty: jest denny, jest nudny, myszka w menu zle dziala, nie wiem co sie innym podoba, "zal zakonczenie" - czy to sa arugmenty na poziomie ?

To bezczelna prowokacja, wywołana przez kogos kto ma za duzo wolnego czasu.

a Frogger2048 napisal dokladnie co mu przeszkadza w grze a nie tylko: "to dno" cytujac pewnego Pana z zoltymi papierami.

@Frogger2048

z takimi arugmentami to malo kto podskoczy ;) Dla niektorych to zwykle bugi, innych mocno irytuja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Emperor Kaligula

Po co ktokolwiek ma "skakać" do argumentów Froggera? ;) Jego opinia, jego rzecz. Stalker mu się nie podoba, wyraził to w dobry sposób i ... to chyba tyle ? :)

"Za dużo czasu wolnego", tak? A kto od godziny przekonuje Maddoxa, że jego argumenty nie są argumentami i, że nikt nam nie wmówi,że białe jest białe...nie no, przesadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 22:02, Elf The Silvos napisał:

@ Emperor Kaligula

Po co ktokolwiek ma "skakać" do argumentów Froggera? ;) Jego opinia, jego rzecz. Stalker mu
się nie podoba, wyraził to w dobry sposób i ... to chyba tyle ? :)

"Za dużo czasu wolnego", tak? A kto od godziny przekonuje Maddoxa, że jego argumenty nie są
argumentami i, że nikt nam nie wmówi,że białe jest białe...nie no, przesadzam ;)


bo co ~12min mam "przerwy" w anime ;) ot w polowie epka czytam sobie wypociny "Pana zołte papiery" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula - To Deja vu czy już wspominałem o wybierania fragmentów wypowiedzi.

A co do wolnego czasu to trafiłeś w dychę. Śpię do 10 potem ide na 8 godzin pokasować klientów na kafejce wracam do domu i proszę, nadal nie mam co robić.

A jeśli żyjesz tym co na początku to masz moją wypowiedź z:
(i powiedz mi czy... nie jesteś ze mnie dumny. żółty pokazał że umie napisać coś więcej niż denny. Cała polska świętje... Madoxx!! Madoxx!!)

Madoxx
Robotnik
30.07.2007, 19:28

KrzYsieK8926 - tak uważam że DM jest gorszy od sa ale lepszy od stalkera.
-prosta bo tylko biegasz i od czasu do czasu strzelasz, w sa masz helikopter auto łudke. jakoś ciekawsza jest rozbudowana, masz silownie, sklep z ciuchami (wiem że nie pasuje to za bardzo do kamery i klimatu, ale taka prawda)
- denna w moim rozumieniu i w tym szczegulnym wypadku to to że nie ma czym się zachwycać bądź podziwiać za jakiś ciekawy pomysł
- czego sie spodziewałem ? gra to gra ma być ciekawa (wciągająca fabuła, interesująca, jakieś ciekawostki, od czasu do czasu jakaś zagadka.)
- wybacz ale AA to odnośnie obrażeń to najrealistyczniesza gra jaką znam (może znasz inną to powiec) i czasami potrafi być niesamowicie dynamiczna (szczegulnie na brieg jeśli grałeś to znałasz te mapke)
- i tak jak napisałem do Iroks1 ta gra jest w mojej ocenie daleka od realizmu (zatówno w obrażeniach jak i głupocie kompa co ma być ponoć naprawione w tym super patchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować