Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do gry S.T.A.L.K.E.R. wkrótce

88 postów w tym temacie

Wreście jakieś konkrety czekamy czekamy oby był jeszcze w tym miesiącu no i wreście porządny patch wychodzi czyli dodaje free play po ukończeniu gry :D i optymalizuje engine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim sktormnym okiem:

Po 1. stalker to dno
Po 2. nigdy go nawet nie przeszedłem tak mnie zanudzał
Po 3. nie wiem czy myszka w menu jest poprawiona ale to mnie dobijało maxymalnie
Po 4. odnosnie patcha po co mam poznawać martwą kraine w ktorej nie ma nic prucz mutantow i stalkerow
Po 5. nie wiem co sie ludziom podoba w tej grze
Po 6. na video google obejzalem zakonczenia (żal)
Po 7. jestem ciekawy co wy na moje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:35, Madoxx napisał:

moim sktormnym okiem:

Po 1. stalker to dno
Po 2. nigdy go nawet nie przeszedłem tak mnie zanudzał
Po 3. nie wiem czy myszka w menu jest poprawiona ale to mnie dobijało maxymalnie
Po 4. odnosnie patcha po co mam poznawać martwą kraine w ktorej nie ma nic prucz mutantow i
stalkerow
Po 5. nie wiem co sie ludziom podoba w tej grze
Po 6. na video google obejzalem zakonczenia (żal)
Po 7. jestem ciekawy co wy na moje zdanie ;]

ciekawe w co ty grasz ,że ci się stalker nie podoba :D? Moim nie skromnym zdaniem gra wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup oryginal - to pierwsza sprawa
przeczytaj ksiazke - piknik na skraju drogi
teraz moge dyskutowac z Toba o stalkerze

odnosnie do patcha (odnosimy sie do czegos a nie odnosimy sie czegos) zona tetni zyciem i est bardzo agresywna dla niedoswiadczonych stalkerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę narzekać, ale wszystkie dotychczasowe patche psuły tyle samo jak nie więcej co poprawiały, więc nie powie,m żeby mnie ogarniał huraoptymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No No patch zawsze sie przydaje :) a szczegolnie do takiej gry :) szkoda ze niema takich wspanialych wiadomosci o patchu do G3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to powiedz co w niej tak wymiata czops ? san andreas jest lepsze. Nawet Dark Messaiah ktorego uważałem za pomyłke w jego najlepszych dniach jest lepszy. Wystarczy że po wyjściu przy okazji pierwszyej misji sasadzisz sie na żołnieży i masz maszynówke. Gra jest prosta, denna, nudna, przygnembiajaca, nic nie robisz tylko chodzisz i zabijasz , co w tym wymiata ? gdyby to było chociaż dynamiczne albo realistyczniejsze. prosze niech mi teraz ktoś powie w czym ta gra wymiata ? bo chyba w zanudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym zainteresowany tym patchem, gdyby nie fakt że poprawia szybkość działania gry. Jest na co czekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupa czasu po premierze, a twórcy nadal dbają o swoje dzieło, starając się naprawić błędy w grze. Nic tylko ich pochwalić, nie to co twórcy Gothic3, wydali zabugowaną grę i to fani sami musieli się wziąć za naprawdę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:48, Madoxx napisał:

no to powiedz co w niej tak wymiata czops ? san andreas jest lepsze. Nawet Dark Messaiah ktorego
uważałem za pomyłke w jego najlepszych dniach jest lepszy. Wystarczy że po wyjściu przy okazji
pierwszyej misji sasadzisz sie na żołnieży i masz maszynówke. Gra jest prosta, denna, nudna,
przygnembiajaca, nic nie robisz tylko chodzisz i zabijasz , co w tym wymiata ? gdyby to było
chociaż dynamiczne albo realistyczniejsze. prosze niech mi teraz ktoś powie w czym ta gra wymiata
? bo chyba w zanudzaniu.

no jeżeli realistyczna grafika=to HDR i inne dziwne odblaski, światła i inne takie pierdółki to sory...
Gra ma klimat, niestety ty widze jeszcze nie dorosłeś do pojmowania ukrytego sensu czegokolwiek
dla ciebie super fps to urposzczona wersja seriousa sama gdzie mapy to kwadrat 10x10 jedna broń i max brutalność... normalnie żal.pl
Ciekawe jeśli kiedykolwiek grałeś w fallouta to widziałeś coś więcej niż słabą grafikę system tur i rozwalanie wrogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować