Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do gry S.T.A.L.K.E.R. wkrótce

88 postów w tym temacie

To jeden z niewielu przykładów, że dba się o klienta już po zakupie produktu! Panowie z GSC Game World otrzymują ode mnie wikopomnego respekta i zasiadają przy zespole Splah Damage, który za free udostępnił ET, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:48, Madoxx napisał:

no to powiedz co w niej tak wymiata czops ? san andreas jest lepsze. Nawet Dark Messaiah ktorego
uważałem za pomyłke w jego najlepszych dniach jest lepszy. Wystarczy że po wyjściu przy okazji
pierwszyej misji sasadzisz sie na żołnieży i masz maszynówke. Gra jest prosta, denna, nudna,
przygnembiajaca, nic nie robisz tylko chodzisz i zabijasz , co w tym wymiata ? gdyby to było
chociaż dynamiczne albo realistyczniejsze. prosze niech mi teraz ktoś powie w czym ta gra wymiata
? bo chyba w zanudzaniu.

Wiadomo, że San Andreas jest lepsze - mało jest gier PORÓWNYWALNYCH do SA a co dopiero mówić o lepszych... piszesz, że NAWET (;p) Dark Messiah jest lepszy... czyli uważasz, że od SA gorszy a od Stalker''a lepszy??... czyli dno, bo gorsze od SA... brawo za geniusz... Prosta?? a SA jest trudniejsze? denna?... czyli co?... nudna... a czego chciałeś od tej gry? latania an krowie?... przygnębiająca?... właśnie o to w niej chodzi... widać, żeś zorientowany w temacie... Gdyby było dynamiczne to by nie było realistyczne... a przyznać trzeba, że jest całkiem realistyczne;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość! Właśnie przechodzę S.T.A.L.K.E.R.a i uważam, że to jedna z ciekawszych gier! Znakomite połączenie epickiego RPG z FPS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks1 - Nie dziwie ci sie że podoba ci się tak stalker. Może w ogóle wprowadzajmy na rynek gry o zagładach nuklearnych. Klimat to ma "The longest joruny" i/lub (jak kto woli) "dreamfall" A o ukrytym sęsie ? czyli co ? do czego doprowadził człowiek bawiący się atomem ? sens naszego życia skoro tylko niszczymy ? W niemal każdej grze nieważnie jak głupia by była występują takie wątki. Gra to gra. Jak sama nazwa wskazuje ma dostarczać rozrywki. A nie moralizować. Od tego mamy rodziców i dziadków. A pozatym nie wspomniałem o realistycznej grafice tylko fizyce. weź przestań głowa = mózg ; śmierć mózgu = śmierć ciała. I nie ważne na jakim poziomie trudności gram. Head to head. W Messhiah przynajmniej o tym pamietali.
No ale pomińmy to. Więc proszę jeszcze raz. niech ktoś mi da jakieś porządne argumęty, zamiast prubować obrazić ze skutecznościa przedszkolaka. nie stać cie było nawet na coś inteligętnego. to dopiero był "żal.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Znasz coś takiego jak słownik ortograficzny ? Nie mówię, że S.T.A.L.K.E.R. to gra idealna, ale połowy tych błędów, które wymieniłeś to ja w grze nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzYsieK8926 - tak uważam że DM jest gorszy od sa ale lepszy od stalkera.
-prosta bo tylko biegasz i od czasu do czasu strzelasz, w sa masz helikopter auto łudke. jakoś ciekawsza jest rozbudowana, masz silownie, sklep z ciuchami (wiem że nie pasuje to za bardzo do kamery i klimatu, ale taka prawda)
- denna w moim rozumieniu i w tym szczegulnym wypadku to to że nie ma czym się zachwycać bądź podziwiać za jakiś ciekawy pomysł
- czego sie spodziewałem ? gra to gra ma być ciekawa (wciągająca fabuła, interesująca, jakieś ciekawostki, od czasu do czasu jakaś zagadka.)
- wybacz ale AA to odnośnie obrażeń to najrealistyczniesza gra jaką znam (może znasz inną to powiec) i czasami potrafi być niesamowicie dynamiczna (szczegulnie na brieg jeśli grałeś to znałasz te mapke)
- i tak jak napisałem do Iroks1 ta gra jest w mojej ocenie daleka od realizmu (zatówno w obrażeniach jak i głupocie kompa co ma być ponoć naprawione w tym super patchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:19, Madoxx napisał:


hmm hed to hed odpal na najwyższym poziomie trudnościto będziesz miał i w stalkerze udało się coś naprawdę dobrego broń ma zasięg a nie jak mamy normalnie że można kampić zwykłym pistoletem...
postrzelaj sobie z broni (nie na kulki) w realu i zobacz, mimo że celujesz w dane miejsce pocisk i tak leci zawsze trochę w inne miejsce a czasami nawet kompletnie nie tam gdzie chcesz poleci
każdy lubi co innego i z tego powodu mam reszte bluzgać/poniżać czy coś?

to skoro ja lubie rock/metal to powinienem bić i bluzgać hiphopowców?

a tak poza tym co to za porównanie stalker jest gorszy od SA
to co np każdy NFS jest gorszy od ET ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyrozumiałości. Słownik nie jest mi potrzebny bo mam podkreślenia, a w tym wypadku pisałem szybko. A jeśli uważasz to za super błędy. To powiem ci że na gadu np. w ogóle nie pisze polskich liter dzięki czemu "które" pisze "kture" ;)

Wyrozumiałości trochę :]

No i jestem dyslektykiem (mam na to papiery), dla nie poinformowanych: przypadłość ta polega na osłabionej koncentracji i sytuacjach typu, myślę dobrze piszę źle, albo źle przepisuje tekst który czytam ;]

Więc jeszcze raz. Wyrozumiałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:34, Ichvander napisał:

Ja bym tylko chciał się dowiedzieć jak Madoxx na samym początku zdołał zabić tych żołnierzy
i mieć maszynówkę... :p

Nie no, można zabić tych żołnierzy i to nawet bez większych kłopotów (właśnie pół godziny temu zacząłem grać w stalkera i udało mi się ich załatwić z duetu obrzyn + pistolet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za podwójny post (brak edycji).

To co często na łamach CDA i forach się przewija: "sorka, mam papiery więc gwiżdżę na ortografię"...
ja tesz moge gfisdac na ortogrwie!! a co!

AA nie jest imo najbardziej realistyczną grą jaka jest... Op.Flashpoint wymiata co do tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks1 - no wiesz może i pistol z daleka to zły pomysł. Ale pistol w banie z odległości metra to chyba aż takiego rozrzutu nie ma. A ja wyraziłem swoją opinię i zapytałem co ludziom podoba się w tej grze. A to ty wyskoczyłeś do mnie z tekstem, że jestem za tępy na te grę (no bo nie wiem jak inaczej mam interpretować twój tekst z prostszą wersją Sama. A poza tym nie podałeś żadnego argumętu przemawiającego na twoją stronę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poniewczasie Panowie z GSC, wszak grę ukończyłem w zeszłym tygodniu (taki żarcik ;) - wybaczcie :)). A tak na poważnie - gra jest dobra i warta zagrania, a z nadchodzącą łatką nawet bardziej ją polecam. Warto zainwestować (także w powieść Strugacckich, aby poczuć klimat i ducha zony ;)). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie GTA do Stalkera...dobre, dobre...macie jeszcze jakieś śmieszne pomysły ? Z chęcią się pośmieje...

Argumenty ? Nie, nie mam żadnych i nie muszę mieć. Nie mam zamiaru się tłumaczyć jakiemuś dzieciakowi dlaczego gram w to,a nie w tamto, nie wasz zakichany interes. Kwestia gustu. Każdy ma swój punkt widzenia i własne zdanie (własną "prawdę" też ). Nie podoba Ci się Stalker ? Dno totalne ? Twój problem...wywal z dysku, sprzedaj, podłóż bombę w budynku GSC, whatever...

Próbowanie na siłę udowodnić każdemu, że dana gra to syf jest z góry skazane na niepowodzenie...czytaj wyżej...każdy widzi ją po swojemu, a takie działanie to narzucanie innym swojego punktu widzenia...Czas się nauczyć, że nie każdy będzie przytakiwał.

End of file. Connection terminated.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ci tłumaczę Ichvander - jeśli zasadzisz sie w krzakach w dodatku za drzewem, to wspaniała realistyka gry spowoduje że nie zauważy cię żaden z żołnierzy na patrolu. Zabijasz pierwszego zabierasz maszynowke i znowu lecisz w kszaki. Dzieki kolejnemu wspaniałemu rozwiązaniu jakim jest podświetlenie celownika gdy natrafisz na wroga zabijasz pozostałych. a oni walą na pałe. Dzięki kolejnemu realistycznemu rozwiązaniu zastosowanym w tej grze nikt z bazy nie przydzie im z pomocą. Spróbuj teraz zaatakować posiadłość donów na początku gry w "ojcu chrzestnym" a dziwnym trafem okaze się to o niebo trudniejsze. I tu kolejna moja uwaga do wspaniałej realistyki tej gry którą jest stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak jeszcze przy okazji widzę ze tu panuje selektywne czytanie. Skoro napisałem że mam papiery to nie liczy sie wakt ze szybko pisałem i że nie zwracałem z wiązku z tym uwagę na podkreślenia. Ale ok rozumie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dodanie wsparcia dla procesorów dwurdzeniowych" hmmm a to dziwnie bo już wersja sklepowa (niepatchowana) miała obsługiwać procesory wielordzeniowe. Można było o tym przeczytać w pliku readme. Zresztą zalecany procesor to przecież C2D E6600, czyli 2-rdzeniowy. Czyżby mała gafa Pana wstawiającego newsa, a może nas twórcy stalkera w jajko robili i dopiero teraz dodają wsparcie dla procków z 2-rdzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie grałem w "Ojca Chrzestnego".Ale teraz dzięki Wam już wiem jak mogę mieć maszynówkę na początku :P ;)

W każdym razie co do patcha: dobrze, że poprawia wydajność... mi skacze na średnich detalach a sprzętu nie mam złego... (2 gb RAM''u wskazane ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować