Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 16:35, Miniu napisał:

To dlatego ze THQ wymusila wczesniejsza o prawie dwa miesiace premiere gry . Stad te wszystkie
niedorobki z balansem i kodem gry .


Ta, chyba jedynie tak można wytłumaczyć np. takiego snajpera! który siedzi sobie w budynku i z szybkością ckm likwiduje piechotę :( Moi volksi nie zdążyli nawet podejść aby rzucić granat, jak już ich nie było. Co to ku...wa jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:36, Bratek196 napisał:

No w d..e, mam problem misją 8 już z 6 raz ją próbuje ją przejść . Wszystko idzie jak po maśle
dopóki zajmuje rynek, gdy jest 20 minut zawsze przegrywam bo te zasrane nebelwerfery dp
mnie strzelają a gdy od tych stanowisk dochodzę od razu mi wycinają piechotę wycinaja, macie
jakieś propozycje jak przejść tą misje ??


musisz szybko dojechać do stanowiska czołgiem i pozniej posłać tam spadochroniarzy, albo wysadzić je przejętym goliatem. jak nie będzie nebelweferów, to możesz sie umocnić na runku spokojnie i zaatakować bazę na końcu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 01:02, Dominik84 napisał:

hehe,, a ja właśnie instaluje sobie nowiutkie OF, co prawda po niemiecku, ale już mam :D Oj
będzie sie działo!


Oj będzie się działo :/ Póki co to nie ma sensu grać :( gra jest nie zbalansowana i naprawdę ciężko się gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 01:08, Arqadius napisał:

> hehe,, a ja właśnie instaluje sobie nowiutkie OF, co prawda po niemiecku, ale już mam
:D Oj
> będzie sie działo!

Oj będzie się działo :/ Póki co to nie ma sensu grać :( gra jest nie zbalansowana i naprawdę
ciężko się gra :(


ja wiem... w bete sie grało całkiem przyjemnie, a teraz to chce zagrac w kampanie więc, tam zbalansowanie nie jest aż tak istotne. Szkoda tylko ze po nimecieku, moze jest jakś mozliwośc przywrócenia oryginalnej wersji językowej, tj,. angielskiej? Bo niestety w Niemczech wszystkie gry sa lokalizowane, a ze akurat miałem okazje to kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuje się na atak na miasto misja 8, mam 6 czołgów 3 grupy piechoty jedną grupę moździerzy i grupę saperów, czy to starczy na obronę i zniszczenie tej chamskiej artylerii i obrony rynku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 00:46, Arqadius napisał:

> To dlatego ze THQ wymusila wczesniejsza o prawie dwa miesiace premiere gry . Stad te wszystkie

> niedorobki z balansem i kodem gry .

Ta, chyba jedynie tak można wytłumaczyć np. takiego snajpera! który siedzi sobie w budynku
i z szybkością ckm likwiduje piechotę :( Moi volksi nie zdążyli nawet podejść aby rzucić granat,
jak już ich nie było. Co to ku...wa jest??

snajper byl w grze od samego poczatku i naprawde bardzo latwo go zabic. np? podjedz jeepkiem do tego budynku, walnij raz tam z mozdierza, wystaw jakis oddzial jako przynete i snajpera ktory upoluje tego drugiego po oddaniu strzalu... zreszta co ci strzelilo do lba zeby wysylac zwykly oddzial piechoty na dobrze ufortyfikowanego snajpera? przeciez to sie kloci nawet ze zwyklym zdrowym rozsadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy dobrzy snajperzy robią ;)
Ja sam nie mam gry, ale mój kuzyn ma więc jak u niego jestem to gram i ja zawsze na snajpera robię tak:
Biorę jeden oddział piechoty na prznętę żeby zobaczyć gdzie jest snajper, a drugim oddziałem staram się go zajść od tyłu albo jak mam tylko jeden oddział to ostrzeliwuje poprostu snajpera z moździerzy.

Ale na snajpera i tak jest najlepszy czołg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snajperzy dostają bonusy obronne w budynkach większe od tych jakie dostają inne jednostki.

Heh pamiętam jak w becie COH grałem na st. hillaire i koleś posłał snajpera do budynku. To ja na niego wysłłem motor i co? Sniper rozwalił motor. Od tego czasu używam moździerzy albo miotaczy ognia atakujących z flanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoH jest super grą bardzo wciągającą a zarazem dość trudną (chodzi mi o zdobywanie medali) męczę się teraz z misją 8 czy 9 co mam podbić taki krąg a za zadanie dodatkowe muszę zrobić to chyba w 50 min ;]

GRa jest świetna grafa wręcz poraża jak ktoś lubi RTS a nie ma tego tytułu to znaczy że do być RTS''owcem mu jeszcze brakuje.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:32, MarneusPL napisał:

snajper byl w grze od samego poczatku i naprawde bardzo latwo go zabic. np? podjedz jeepkiem


Jeśli już to motocyklem, bo nie gram brudnymi jankesami :)
Ale chyba nie zrozumiałeś o czym pisałem, ja wiem że snajperzy byli w grze i wiem jak ich likwidować :). Gościu wsadził snajpera do budynku (kościółek) na środku planszy, który to snajper strzelał z częstotliwością 2 strzałów na sekundę!!
Myślałem, że gościu stosuje jakieś cheaty, ale zrobiłem to samo i efekt był dokładnie ten sam - w ciągu kilku sekund zklikwidowałem cały oddział strzelców! Zrobię filmik z tego fragmentu gry, to będzie wiadomo o czym mówię.

>zreszta co ci strzelilo do lba zeby wysylac

Dnia 30.09.2007 o 11:32, MarneusPL napisał:

zwykly oddzial piechoty na dobrze ufortyfikowanego snajpera? przeciez to sie kloci nawet ze
zwyklym zdrowym rozsadkiem...


Hmmm, piszesz tak jakbyś w tą grę nie grał :/ Tutaj nie ma zdrowego rozsądku :/ Co mi strzeliło do łba? Prosta rzecz, bardzo często puszczam szturm volksami na obsadzone przez piechotę budynki. Sposób dobry, tym bardziej na samotnego snajpera. Jednak to działa na normalnego snajpera, traciłem zwykle nie więcej niż 2 volksów. Tutaj w połowie drogi straciłem cały oddział, to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:04, Zakharov napisał:

O ***** to chyba jakiś bug. Ide dac to na relicnews ale njpierw spradzę w skirmishu i sam nagram
frapsem.


Bosze, jak tu grać w tą grę? Sprawdziłem na potyczce i jest to samo. Dotyczy to jednak chyba tego jednego budynku, kościoła. Czyżby jakiś palec boży?

Jeden oddział takich snajperów i nie ma szans żaden spam :)

http://www.fanki.pl/test/2x_multikill.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:09, Arqadius napisał:

Bosze, jak tu grać w tą grę? Sprawdziłem na potyczce i jest to samo. Dotyczy to jednak chyba
tego jednego budynku, kościoła. Czyżby jakiś palec boży?

Jeden oddział takich snajperów i nie ma szans żaden spam :)

http://www.fanki.pl/test/2x_multikill.wmv



Taaa sprawdziłem to, w normalnym budynku wszystko ok ale w kosciele chyba siła wyższa pomaga:


http://pl.youtube.com/watch?v=XcL2udJrcAA

Pierwsze 38 sekund w normalnym budynku i widać ,że strzela normalnie. A potem wali jak z kałasza w jeep i inżynierów i moździerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką koncepcję:
- nie śpiesz się z naprawą mostu
- zajmij punkt paliwowy
- rozwalaj ostrzałem z calliope budynki i Pumy
- rozbuduj bazę
- zrób półciężarówkę z k-mami
-zacznij naprawiać most, ale nie kończ
- gdy Niemcy będą uciekać z rynku, dokończ most
- zdesantuj spadochroniarzy pod baza Niemców i przejmij 3 okoliczne punkty: okop się- odetniesz Niemców od zaopatrzenia
- pod kończ gry wjedź Calliope do bazy podjedź pod sztab( blisko) i rozkaż strzelać za sztab- wszytko trafi w dworek, który się rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja a bugu została przesłana mod usunął mi temat ,żeby ludzie tego nie zaczęli masowo używać i przesłał ta informacje relic. Radzę usunąć twój filmik na ten temat ja już to zrobiłem i nie mówić ludzią o tym exploicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 23:46, Zakharov napisał:

Dobra informacja a bugu została przesłana mod usunął mi temat ,żeby ludzie tego nie zaczęli
masowo używać i przesłał ta informacje relic.


Normalnie jestem w szoku, przyczyniłem się do poprawy jakości gry!! Morale wzrosło mi tak, że niepotrzebna mi w walce motywacja ideologiczna :) Zawsze to kilkadziesiąt pkt ammo "w kieszeni" :)

>Radzę usunąć twój filmik na ten temat ja już to zrobiłem i nie mówić ludzią o tym exploicie.

Wiesz, takie ukrywanie problemu jest w stylu MS ;) Wydaje mi się, że właśnie dzięki nagłaśnianiu takich wpadek można liczyć na ich szybkie poprawienie. Poza tym nie sądzę, aby aż tak dużo ludzi czytało ten wątek na forum gram.pl. Jednak, póki co, wstrzymam się z graniem na multi, dopóki nie wypuszczą kolejnego patcha, mam nadzieję, że będzie to dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 01:20, Arqadius napisał:

Wiesz, takie ukrywanie problemu jest w stylu MS ;) Wydaje mi się, że właśnie dzięki nagłaśnianiu
takich wpadek można liczyć na ich szybkie poprawienie. (...)


Popieram. Co prawda ja sam gram w CoHa bardzo mało (jakoś dużo bardziej wolę DoW-DC) a kontakty z multi ograniczają się do stompa ze znajomymi... Tym niemniej uważam, że abuserów wykorzystujących tego buga i tak się trochę znajdzie, więc nagłaśniając sytuację wyrównuje się szanse w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować