Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 07:42, Bojler napisał:

Hej chodzi wam multiplajer? bo coś od wczoraj po zalogowaniu nie mogę sie połączyć z
grą.

Taa. Nie jesteś sam, jest nas czterech xP Patche Relica.. rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas jest tak ze odrzuca wersje jezykowe inne niz ang . Do tej pory byl na to prosty sposob juz pewnie wielokrotnie omawiany w tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 07:42, Bojler napisał:

Hej chodzi wam multiplajer? bo coś od wczoraj po zalogowaniu nie mogę sie połączyć z
grą.

Jest awaria serwerów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie na amd athlon 1500+=1,5 Ghz, 768 ram i radeon 9600-128 mb, pixel shader 2.0? Jak tak to na jakich ustawieniach? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 11:03, abbott123 napisał:

Czy pójdzie na amd athlon 1500+=1,5 Ghz, 768 ram i radeon 9600-128 mb, pixel shader 2.0?
Jak tak to na jakich ustawieniach? Proszę o szybką odpowiedź


Karta i ram spoko, ale co do procka to mam poważne wątpliwości. Wypróbuj najpierw demo, raczej powinno na niskich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupiłem Kompania Braci: Na linii frontu w serii TopSeller i mam pytanie. Czy da się kampanie uruchomić bez ściągania tych aktualizacji? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:49, Wadik napisał:

Witam!
Kupiłem Kompania Braci: Na linii frontu w serii TopSeller i mam pytanie. Czy da się kampanie
uruchomić bez ściągania tych aktualizacji? :]


Z tego co wiem, bo malo gram, to nie. Niestety (dlatego malo gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:45, Tieru napisał:

Witam . Którą grę bardziej mi polecilibyście? Podstawowe Company of heroes czy samodzielny
dodatek ?


Ja bym radzil kupic samodzielny dodatek, ale nie bedziesz mial podstawowej kampani i nie wiem czy przypadkiem jednostek (ja kupowalem najpier podstawe a pozniej do tego na lii frontu). Jak kupiosz podstawke i bedziesz chcial pograc na necie to bedzie scagalo aktualizacje i bedziesz mial Na lini frontu ale bez jednostek ani kampani dodatkowych (to wiem na pewno) Czyli zeby pograc musiosz mniec i to, i to ;D Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:45, Tieru napisał:


Na początek samodzielny dodatek. jesli masz sam dodatek to grasz przez net armiami tylko z dodatku.
Potem bym dokupił podstawkę, żeby mieć armie z podstawki, bo jak weźmiesz podstawkę na początek, to będzie Ci ściągało ogroomny patch(1,5gb chyba).

@Blucky
To po co piszesz, skoro nie wiesz do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 22:53, Rumcajs52 napisał:

To po co piszesz, skoro nie wiesz do końca?


Bo jak gralem to tak bylo, moze cos zmienili. Ale okazalo sie prawda... wiec w czym problem ? Dobrze chcialem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:45, Tieru napisał:

Witam . Którą grę bardziej mi polecilibyście? Podstawowe Company of heroes czy samodzielny
dodatek ?


Radze jedynie dodatek. Jeśli miałbyś zainstalowaną podstawkę i chciał zainstalować dodatek, to przy instalacji dodatku podstawka zostaje usunięta. W tym przypadku zbędna strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 23:57, Luk Zombi napisał:

Radze jedynie dodatek. Jeśli miałbyś zainstalowaną podstawkę i chciał zainstalować dodatek,
to przy instalacji dodatku podstawka zostaje usunięta. W tym przypadku zbędna strata
kasy.

W jakim sensie usunieta? Ja kupilem podstwke i pozniej dodatek. I jakos nie widze, zeby mi podstawke usunelo. Moge grac w kampanie z podstawki. I jak dla mnie szkoda bylo by jej nie zagrac, bo byla bardzo przyjemna.
Do gry w multi tez przydaja sie dwie dodatkowe armie do wyboru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 08:45, argoth napisał:

W jakim sensie usunieta? Ja kupilem podstwke i pozniej dodatek. I jakos nie widze, zeby
mi podstawke usunelo. Moge grac w kampanie z podstawki. I jak dla mnie szkoda bylo by
jej nie zagrac, bo byla bardzo przyjemna.
Do gry w multi tez przydaja sie dwie dodatkowe armie do wyboru. :-)


Dodatek zawiera oprócz swojej nowej treści też to co było w podstawce. Zresztą podczas instalacji pojawia się informacja że podstawka zostaje usunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 09:12, Luk Zombi napisał:

Dodatek zawiera oprócz swojej nowej treści też to co było w podstawce. Zresztą podczas
instalacji pojawia się informacja że podstawka zostaje usunięta.


Dokładnie, podczas instalowania Opposing Fronts wyskakuje komunikat, że odkryto podstawkę i zostanie ona usunięta, ale zachowane zostaną savy. Teraz mam nieciekawie, bo mam polską podstawkę i angielski dodatek (z karty graficznej) i przez to mam angielską podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować