Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 23:32, Coxsik napisał:

Dzięki. Tylko w tym są wszystkie misje odblokowane. Fajnie ale też nie fajnie bo tracę
motywację do gry:). Również pozdrawiam.


Spoko, no niby tak, ale one są tylko odblokowane, a trzeba je jeszcze przejść. Na najwyższym poziomie trudności najlepiej, muhahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:34, Blackgoat napisał:

Mam pytanie, czy do CoH są jakieś mody? Bo do DoW było sporo, a do tej gry jakoś znaleźć
nie mogę. Dziwne...,,uniwersum" przecież równie płodne...


Są, poszukaj. Polecam google.com :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:44, Dominik84 napisał:

> Mam pytanie, czy do CoH są jakieś mody? Bo do DoW było sporo, a do tej gry jakoś
znaleźć
> nie mogę. Dziwne...,,uniwersum" przecież równie płodne...

Są, poszukaj. Polecam google.com :D

Ta przysłowiowa wręcz kultura forum gram.pl, heh:P. Znalazłem, ale to mody mieszające w bebechach programu, a ja chciałem jakieś amatorskie kampanie, nacje czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:52, Blackgoat napisał:

Ta przysłowiowa wręcz kultura forum gram.pl, heh:P. Znalazłem, ale to mody mieszające
w bebechach programu, a ja chciałem jakieś amatorskie kampanie, nacje czy cuś...


Polecam przejrzeć mody na stronie moddb http://www.moddb.com/games/company-of-heroes/downloads może znajdziesz coś, co by Ci odpowiadało. Ewentualnie poszukaj na fileplanet ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:00, Cat In A Bag napisał:

> Ta przysłowiowa wręcz kultura forum gram.pl, heh:P. Znalazłem, ale to mody mieszające

> w bebechach programu, a ja chciałem jakieś amatorskie kampanie, nacje czy cuś...


Polecam przejrzeć mody na stronie moddb http://www.moddb.com/games/company-of-heroes/downloads
może znajdziesz coś, co by Ci odpowiadało. Ewentualnie poszukaj na fileplanet ;>

Tez pomyślałem o fileplanet...ale na myśleniu się skończyło:P. Dzięki.
Byłem na tej stronce, pobieżne obserwacje nie wykazały rzeczy poszukiwanych przeze mnie ale przyjrze się dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Company of Heroes: NA LINI FRONTU (OPOSSING FRONTS) da się grać w potyczce amerykanami i wermachtem nie posiadając podstawki? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... jestem właśnie świeżo po potyczce w COH i po rozpaczliwej obronie przed liczną armią złożoną w 90% z czołgów, jestem zawiedziony żenującym podejściem niektórych osób do gry -_-''

Rzecz w tym, iż szło mi jak po maśle, wraz z kompanem zajęliśmy większość terytoriów gromiąc piechotę, aż tu nagle znienacka wyjechał wspomniany tabun czołgów o maksymalnym doświadczeniu, ktore z racji naszego nieprzygotowania do odparcia takiego ataku [brak artylerii itp. - postawiliśmy w pełni na ofensywę], zapędzili nas w kozi róg. Broniliśmy się długo i dzielnie [m.in z powodu ich żenujących posunięć polegających na rzuceniu masowo wszystkiego co mają. Lecz w pewnym momencie skończyła się amunicja na miny, oraz reszta zasobów. Mięsiście skomentowałem ich poczynania, podziękowałem kompanowi i darowałem sobie oglądanie fajerwerków w wykonaniu mojego sztabu.

Inna sprawa, to najpodlejsza taktyka jaką widziałem, do wykonania tylko na mapie Best - zagradzają ci inżynierami jedyne wyjścia i ... właściwie po grze. #!##!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ta sobie pykam w CoH i myślę sobie jaka misja jest najlepsza. Moim zdaniem to misja gdzie trzeba zniszczyć rakietę v2. Ma taki fajny klimat i jest w nocy. Nie ma żadnej bazy. Trzeba dobrze zaskoczyć przeciwnika.
A drugą taką moją ulubioną misją jest ta misja w porcie.

A jakie sąwasze ulubione misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:53, Coxsik napisał:

Ja ta sobie pykam w CoH i myślę sobie jaka misja jest najlepsza. Moim zdaniem to misja
gdzie trzeba zniszczyć rakietę v2. Ma taki fajny klimat i jest w nocy. Nie ma żadnej
bazy. Trzeba dobrze zaskoczyć przeciwnika.


Brr.. jakoś mi nie przypadła do gustu, straaasznie długo ją przechodziłem xd

A drugą taką moją ulubioną misją jest ta misja w porcie.

Dnia 16.09.2008 o 18:53, Coxsik napisał:


A jakie sąwasze ulubione misje?


Omaha :P fajna klimatyczna xD I chyba dlatego że to była pierwsza moja styczność z tą grą ;)

I obrona miasta xD Caen bodajże to było? ;> No co tam mieliśmy 10-15 min na przygotowanie obrony ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:00, Adeq napisał:

I obrona miasta xD Caen bodajże to było? ;> No co tam mieliśmy 10-15 min na przygotowanie
obrony ;d

Chyba Carentan... bądź Caen, bo te miasto też się broni, i też jest jakiś czas do przygotowania na obronę. Tyle źe Caen jest w dodatku.
A moja ulubiona to Omaha. Pierwsza, i chyba najbardziej klimatyczna. No i te intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 19:13, Darkstar181 napisał:

Chyba Carentan... bądź Caen, bo te miasto też się broni, i też jest jakiś czas do przygotowania
na obronę. Tyle źe Caen jest w dodatku.
A moja ulubiona to Omaha. Pierwsza, i chyba najbardziej klimatyczna. No i te intro.


Dodatku nie mam więc to na pewno Carentan :) A opłaca się kupić dodatek tak btw? Ciekawszy od podstawki? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 19:16, Adeq napisał:

Dodatku nie mam więc to na pewno Carentan :) A opłaca się kupić dodatek tak btw? Ciekawszy
od podstawki? xD

No ba... raz że dwie nowe armie do grania w multi, dwa, że mamy dwie nowe kampanie (łącznie 17 misji) trzy że dodatek kosztuje jakieś 40 zł, czyli mało dosyć.

Ja tam kupiłem za 80zł i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno juz kiedys padało w tym temacie takie pytanie, ale nie usmiecha mi sie przegladanie tylu postów.Zacząłem dzisiaj grać w CoH: Na Linii Frontu, i mam takie pytanie.Czy w potyczce single player(bo w multi na pewno nie) mogę grać armiami z podstawki?Bo coś kiedyś słyszałem, że w singlu można i nawet tutoriala rozgrywałem Amerykańcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:43, MateoKiszlo napisał:

[brak artylerii itp. - postawiliśmy w pełni na ofensywę]

Bo to podstawowy błąd grając przeciwko niemcom, i w ogóle grając. Zawsze trzeba być przygotowanym na kontratak, ja do takiego zabezpieczenia zawsze mam gdzieś z tyłu działo AT, przynajmniej na chwilę przeciwnika zatrzyma, no i oczywiście miny na głównych drogach. Imo miny to jedna z najbardziej niedocenianych form obrony, a gdy niemcy włączą ''biltzkrieg'' i pędzą drogami, nie ma lepszej rzeczy niż miny, o zanim taki czołg wyhamuje, to na 70% nie będzie mógł już jeździć, i automatycznie blokuje drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:29, Rumcajs52 napisał:

> [brak artylerii itp. - postawiliśmy w pełni na ofensywę]
Bo to podstawowy błąd grając przeciwko niemcom, i w ogóle grając.


Owszem, choć czasem trudno mi coś wygospodarować na ewentualne trzymanie czegoś w bazie.

Dnia 16.09.2008 o 21:29, Rumcajs52 napisał:

Zawsze trzeba być przygotowanym
na kontratak, ja do takiego zabezpieczenia zawsze mam gdzieś z tyłu działo AT, przynajmniej
na chwilę przeciwnika zatrzyma, no i oczywiście miny na głównych drogach. Imo miny to
jedna z najbardziej niedocenianych form obrony, a gdy niemcy włączą ''biltzkrieg'' i
pędzą drogami, nie ma lepszej rzeczy niż miny, o zanim taki czołg wyhamuje, to na 70%
nie będzie mógł już jeździć, i automatycznie blokuje drogę.


Stosowania min faktycznie jeszcze nie uświadczyłem, ale sam od kilku potyczek zacząłem z nimi eksperymentować. Efekt? Inżynierowie biegający z wykrywaczami, miast miotaczami ^^ Ale jako zagrywka psychologiczna, sprawdza się świetnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czasem stoję w fajnym miejscu gdzie wróg mnie nie trafia ale ja jestem w stanie go trafić. Tylko nie wiem jak do nich strzelać tak żeby oni stali w miejscu( oczywiście chodzi o moich strzelców na przykład) i do nich strzelali. Byłoby mi to bardzo potrzebne więc jeżeli ktoświe jak to zrobić to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:16, Coxsik napisał:

Mam pytanie. Czasem stoję w fajnym miejscu gdzie wróg mnie nie trafia ale ja jestem w
stanie go trafić. Tylko nie wiem jak do nich strzelać tak żeby oni stali w miejscu( oczywiście
chodzi o moich strzelców na przykład) i do nich strzelali. Byłoby mi to bardzo potrzebne
więc jeżeli ktoświe jak to zrobić to proszę o pomoc.


Wiem o co chodzi, ale zdaje się, że rozwiązania brak - wszak za zachowania naszych żołdaków odpowiada A.I, która sama dobiera odpowiednie rozmieszczenie. Strasznie denerwujące, bo wprowadza pełen chaos - ja chcę , by prowadzili bój, a oni gdzieś się rozbiegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować