Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 07:35, Luk Zombi napisał:

Jakbyś miał inne pytania (...)


Co na początku produkować w walce z tą frakcją [Panzer Elite]? Ilekroć wybuduje ckm''istów, którym odpalam tryb załadowania pocisków przeciwpancernych, dranie zwyczajnie objeżdżają ręcznie promień strzału i wyrzynają ich. Po prostu chciałbym początkowo ustabilizować bitwę, by mieć czas na stworzenie jednostek, które mają z nimi jakąkolwiek szansę.

a) Kilka podstawowych taktyk [dzięki za wiadomość o paliwie - faktycznie cenili sobie moje złoża tegoż]
b) Patrz wyżej - jak rozpocząć rozgrywkę?

Brytole to już bajka dzięki waszej pomocy - ich temat został chyba wyeksplatowany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakbyś miał inne pytania (...)
>
> Co na początku produkować w walce z tą frakcją [Panzer Elite]? Ilekroć wybuduje ckm''istów,
> którym odpalam tryb załadowania pocisków przeciwpancernych, dranie zwyczajnie objeżdżają
> ręcznie promień strzału i wyrzynają ich. Po prostu chciałbym początkowo ustabilizować
> bitwę, by mieć czas na stworzenie jednostek, które mają z nimi jakąkolwiek szansę.
>
> a) Kilka podstawowych taktyk [dzięki za wiadomość o paliwie - faktycznie cenili sobie
> moje złoża tegoż]
> b) Patrz wyżej - jak rozpocząć rozgrywkę?
>
> Brytole to już bajka dzięki waszej pomocy - ich temat został chyba wyeksplatowany ;]
>
>
Przeciwko PE nie polecam zaczynac od ckm''ów. Ja zaczynam gre następująco:
Inżynierzy
Baraki
strzelcy
Jeep
strzelcy
strzelcy
Inżynierzy zajmuja teren i nie wdają się w walke. Jeepem polujesz na kettenkrady. Wczesna utrata kattenów to bardzo duże spowolnienie dla PE. Natomiast strzelcami atakujesz jakiś ważny dla przeciwnika punkt, najlepiej jakiś który odcina sporo sektorów. Na samym początku dzięki dwa razy większym oddziałom, masz niewielką przewagę nad pancergrenadierami. Wykorzystaj to. W momencie kiedy masz już 3-4 oddziałów strzelców,powinieneś miec koło 50 -60 paliwa. Musisz sie zdecydowac, czy kupujesz piechocie bary czy budujesz supply depot i spieszysz się do greyhaundów. Radze bary wybierac tylko wtedy, jeżeli uda ci się zając lub odciąc większośc paliwa przeciwnikowi. W przeciwnym wypadku będziesz potrzebował greyów aby zkontrowac lekkie pojazdy przeciwnika i dział ppanc do walki z szybkimi pancerami IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miśkov podał doskonałą taktykę i ważną radę - niszcz Kettenwkurzaje i to jak najszybciej.

Co do reszty:

1. Ogólnie dobrzy na pojazdy PE są rangerzy.

2. Kwestie paliwa omówiliśmy :)

3. Piechota PE jest bardzo mocna - na jej spam proponuje nalot, lub ostrzał artylerii.

4. Najgroźniejsze pojazdy:
Herzer - niszcz Rangerami i działkiem AT, nie używaj czołgów. Są bardzo czułe na atak artylerii.
Krótkolufowy Panzer IV - nie używaj piechoty, Panzer jest na nią za silny, użyj czołgów, gdyż działo Panzera kiepsko sobie z nimi radzi, oraz działa AT, gdyż Panzer nie ma takiego zasięgu strzału jak AT
Jagpanther- Jest ciężko, ale należy atakować od tyłu i z kilku kierunków. Nie atakuj czołgami bo nawet Pershing nie ma szans zniszczyć Jaga 1v1. Użyj tańszych Rangerów.
Marder-mocny na pojazdy, ale ma słaby pancerz i brak CKM-ów. Przeciw działom AT i piechocie (oczywiście z bronią p-panc) wychodzi na tarczy.

4.Bergertiger -UWAGA WAŻNE!!!- Ma on nieocenioną umiejętność odzyskiwania wraków. Dzięki temu można "oszukać grę". Powiedzmy Wehrmacht może mieć maks. jednego Tygrysa na raz. Teraz taka opcja: Wehrmacht traci Tygrysa i przyzywa nowego, a Berger odzyskuje stary wrak i tak Wehrmacht ma DWA Tygrysy. Co więcej można by odzyskać tak więcej wraków. CO WIĘCEJ BERGER MOŻE ODZYSKAĆ WRAK TYGRYSA KRÓLEWSKIEGO I JAGPANTHERA!!! Zatem niszcz wraki tych unikalnych potworów jak tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, dzisiaj przyszło chyba zaproszenie do największego w Polsce klanu w CoHa...

Ale chyba je odrzucę bo zdaje się jakieś nooby, nawet nie potrafią wysłać zaproszenia na szept...

I jeszcze do tego grożą - takim to tylko kicka z serwa, noobom jednym...

20080911144709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:53, Rumcajs52 napisał:

Taka wiedza tak tyczna to skarb! ;]

Taktyka jak taktyka, ale logistyka rządzi :) Jak pokaże, że dwóch lub trzech ludzi, za pomocą saperek jest wstanie w warunkach polowych postawić budynki umożliwiające (po dostarczeniu paliwa i amunicji) produkcję dobrze wyposażonej piechoty, lekkiego i ciężkiego sprzętu, to ma szanse zostać co najmniej generałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na jadnym kluczu można grać przez LAN?? mam 2 kompy w domu ale jeśli trzeba mieć 2 kopie to szkoda mi kasy na drugą bo nie będzie często używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:08, Pavlo93 napisał:

Czy ktoś mógłby mi podać klucz cd do Company of Heroes PODSTAWKI!!!.Zgóry dzięki.

Hehe czyli grasz na piracie? Nie nie podamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:12, player000 napisał:

Czy na jadnym kluczu można grać przez LAN?? mam 2 kompy w domu ale jeśli trzeba mieć
2 kopie to szkoda mi kasy na drugą bo nie będzie często używana.

W podstawkę można. Tzn. nie wiem co mówi na to licencja, ale nie ma przeciwwskazań technicznych. W dodatek lub po załataniu podstawki do wersji wyższej niż 1.7 już się nie da, bo albo trzeba mieć dwie płyty, albo dwa konta (czyli dwa klucze). Jedyny sposób - nie sprawdzałem - to na jednym zainstalować OF a na drugim podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 00:35, Arqadius napisał:

> Taka wiedza tak tyczna to skarb! ;]
Taktyka jak taktyka, ale logistyka rządzi :) Jak pokaże, że dwóch lub trzech ludzi, za
pomocą saperek jest wstanie w warunkach polowych postawić budynki umożliwiające (po dostarczeniu
paliwa i amunicji) produkcję dobrze wyposażonej piechoty, lekkiego i ciężkiego sprzętu,
to ma szanse zostać co najmniej generałem ;)

Tak, pochwali się, ze grał w CoH i dzięki temu dostanie się do jednostki bepepe gdzie jego umiejętności zostaną docenione.

A co do tych saperek - n ciężarówek, jeden żuraw i niemiaszki stawiali przez noc n bunkrów dla piechoty. Jeszcze tylko te saperki musiały pójść w ruch by dołki dla tych bunkrów wykopać. Prawie jak klocki Lego, prawie jak w CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:29, Coxsik napisał:

> Czy ktoś mógłby mi podać klucz cd do Company of Heroes PODSTAWKI!!!.Zgóry dzięki.

Hehe czyli grasz na piracie? Nie nie podamy!


Mam orginałke tylko zgubił mi się klucz naprawde nie kłame prosze podaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:09, Pavlo93 napisał:

Mam orginałke tylko zgubił mi się klucz naprawde nie kłame prosze podaj!!!


W tej sprawie nikt oprócz pomocy technicznej Ci tu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:09, Pavlo93 napisał:

Mam orginałke tylko zgubił mi się klucz naprawde nie kłame prosze podaj!!!


Przecież nikt ci swojego klucza nie odda... a sama intrukcja się napewno nie zgubiła, albo wogóle jej nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:09, Pavlo93 napisał:

Mam orginałke tylko zgubił mi się klucz naprawde nie kłame prosze podaj!!!

Muahahahahahhaha! :D Nie mogę.. x] Naprawdę jesteś tak głupi czy tylko udajesz? Poda Ci swój klucz i tylko czekać, który z was dostanie bana pierwszy x] Co koleś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dać sejwa po przejściu 4 misji. Bo przechodzę grę już drugi raz i kurczę coś z sejwami mi się zwaliło że mi 5 misji i wo góle teraz żadnej misji nie chce wczytać. A od nowa grać mi się nie chce. Było by miło gdyby ktoś takowego sejwa mi podrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:18, Coxsik napisał:

Mógłby mi ktoś dać sejwa po przejściu 4 misji. Bo przechodzę grę już drugi raz i kurczę
coś z sejwami mi się zwaliło że mi 5 misji i wo góle teraz żadnej misji nie chce wczytać.
A od nowa grać mi się nie chce. Było by miło gdyby ktoś takowego sejwa mi podrzucił.


Wejdz sobie na Game Copy World i tam wyszukaj Company of Heroes będziesz tam miał rożne trainery i coś takie co się nazywa UNLOCKER, ściągnij to i skopiuj zgodnie z instrukcja do plików gry. Będziesz mógł wybrać dowolną misję. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:27, Dominik84 napisał:

> Mógłby mi ktoś dać sejwa po przejściu 4 misji. Bo przechodzę grę już drugi raz i
kurczę
> coś z sejwami mi się zwaliło że mi 5 misji i wo góle teraz żadnej misji nie chce
wczytać.
> A od nowa grać mi się nie chce. Było by miło gdyby ktoś takowego sejwa mi podrzucił.


Wejdz sobie na Game Copy World i tam wyszukaj Company of Heroes będziesz
tam miał rożne trainery i coś takie co się nazywa UNLOCKER, ściągnij to i skopiuj zgodnie
z instrukcja do plików gry. Będziesz mógł wybrać dowolną misję. Powodzenia.

Dzięki. Tylko w tym są wszystkie misje odblokowane. Fajnie ale też nie fajnie bo tracę motywację do gry:). Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować