Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 19:14, Xantes napisał:

heh moze ktos mnie jeszcze pamieta :P od 1 stycznia (wczoraj) mam lacze internetowe 1mb wiec
wlasnie sciagam patcha i wreszcie sobie znow pogram na necie :-)



No wkoncu;p.To jak bedziesz chcial grac to daj znac na x f:P.

M1chał- wiem ze to nie mozliwe sam bylem w szoku ale to jakis błąd gry mam nawet demko calego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:17, Sycylius napisał:

M1chał- wiem ze to nie mozliwe sam bylem w szoku ale to jakis błąd gry mam nawet demko calego
meczu.

Nie wiem.. ja z czymś takim się nie spotkałem.. A raczej wątpię byś pomylił rangersów ze spadochroniarzami ^^ Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie jak bysmy mogli zrobic jakis meczyk Gramowy ? Np 4 ludzi z gram pl ( czy 8) przeciwko jakims innym :D ( chodzi mi oczywiscie o żywych graczy :)

Jak by ktos chciał , to zapraszam na gg , podane w podpisie. Tam wszytsko uzgodnimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKROPNNIE ;/

Jakie lagi ;/ Mialem dzis dwa razy sytuacje że kolega wyszedł z gry , i moiwe co jest , przeciez mielismy grac . Ja do niego pisze a on mówi ze ja wyszedłem . Przed chwila miłem taka samą sytacje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 00:06, Miniu napisał:

Przeciwnik byl wymagajacy i gdzies tak w
polowie chcialem nawet juz wyjsc z rozgrywki


Nie nazwałbym ich wymagającymi przeciwnikami, w przeciwieństwie do Was, do 10-tej minuty każdy z nich grał sam. Inicjatywę przejęli dopiero jak zaczęli atakować razem (to chyba wtedy chciałeś wyjść?). Koło 19-tej minuty znowu zaczęli sami grać i ponownie przejęliście inicjatywę, tym razem do końca.
PE dziwnie grał, chciał coś zawojować samą piechotą, nie korzystał z Marderów czy też z PIV, poza tym poszedł w luftwaffe. Według mnie bardziej skuteczne, wobec zagęszczenia piechoty i dość małej planszy, byłoby pójście w spaloną ziemię (Hummel). Wehrmacht też chyba nie miał pomysłu na grę, takie odniosłem wrażenie.
Ogólnie to gdyby od początku grali razem to raczej byście przegrali.

Spodobał mi się w pewnym momencie szturm, granaty leciały przez cały ekran (1280px) :), to pewnie mistrzowie z olimpiady w 1936r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja t sie zastanawiam po co wogole grac w te gre. Ok jeszcze jako takozwykle mecze z kumplami ale ranki sa do d***. 98% graczy to spamerzy na rankach jak ja grywam. Tylko spam spam i spam. To mnie wnerwia. Ta gra totalnie zeszla na psy niedosc ze bledy to jeszcze ci cholerni spamerzy. Kedys bylo lepiej jak kazyd staral sie jaknajszybcie d czolgow dorwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji.Pamietam jak za dawnych lat byle szybko zrobic jakis czolg i wjechac komus do bazy,a teraz kazdy spamuje piechota.Najbardziej mnie denerwuje jak jakis niemiec natworzy pelno oddzialow i kazdy wyposarzy w shrecka,wtedy czolgiem podjechac pod taka chmare piechoty to samobujstwo.Zadnej taktyki byle jak najwiecej i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:23, luki475 napisał:

Ja t sie zastanawiam po co wogole grac w te gre. Ok jeszcze jako takozwykle mecze z kumplami
ale ranki sa do d***. 98% graczy to spamerzy na rankach jak ja grywam. Tylko spam spam i spam.
To mnie wnerwia. Ta gra totalnie zeszla na psy niedosc ze bledy to jeszcze ci cholerni spamerzy.
Kedys bylo lepiej jak kazyd staral sie jaknajszybcie d czolgow dorwac.


LoL?
To nie gra zeszła na psy tylko gracze w nią grający. Nie świat jest du (_!_) tylko ludzie go tworzący :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:07, Sycylius napisał:

Najbardziej mnie denerwuje jak jakis niemiec natworzy
pelno oddzialow i kazdy wyposarzy w shrecka,wtedy czolgiem podjechac pod taka chmare piechoty
to samobujstwo.Zadnej taktyki byle jak najwiecej i do przodu.

No ba, a jakbyś zobaczył spam komandosów wspartych fireflayami, tam to już nic nie zrobisz :/ - ani czołgiem ani piechotą nie podejdziesz. Albo spam rangersów wspartych artylerią. Jedynie coś masowej zagłady może pomóc. Swoją drogą to nawet lepiej z tą piechotą, teraz czołg to służy jako wsparcie, a nie główna siła uderzeniowa, tylko że czasami to wogóle czołg niepotrzebny przy natarciu 8 oddziałów rangersów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem...
Mam podstawkę, a dodatku póki co nie chcę mieć, więc dzielnie ściągnąłęm 1.7GB patch... A gra mi nic nie robi jak mam pasek 100%... Można to jakoś rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\{nazwa konta}\Moje dokumenty\My Games\Company of Heroes\Patch

Ściągnięty patch masz tutaj - odpal go ręcznie, jeżeli go nie ma, widocznie nie ściągnął się cały i jako niekompletny plik został spuszczony w klozecie;] Ściągnij wtedy ręcznie (do znalezienia w google) i odpal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:40, Arqadius napisał:

No ba, a jakbyś zobaczył spam komandosów wspartych fireflayami, tam to już nic nie zrobisz
:/ - ani czołgiem ani piechotą nie podejdziesz.


No wiem,do tego jak jeszcze komandosi maja PIAty to dupa blada,spamu komandosow najbardziej nie lubie u herbaciarzy

Dnia 04.01.2008 o 18:40, Arqadius napisał:

Albo spam rangersów wspartych artylerią. Jedynie
coś masowej zagłady może pomóc. Swoją drogą to nawet lepiej z tą piechotą, teraz czołg to służy
jako wsparcie, a nie główna siła uderzeniowa, tylko że czasami to wogóle czołg niepotrzebny
przy natarciu 8 oddziałów rangersów :)


Ostatnio gralem z takim typem to czolgi mi padaly jak muchy a piechotą ich podejsc to tez niezbyt dobre rozwiazanie.Naszczescie ze mialem pare pancerow IV(PE) to jakos dawali rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:48, Ballonik napisał:

A ja mam problem...
Mam podstawkę, a dodatku póki co nie chcę mieć, więc dzielnie ściągnąłęm 1.7GB patch... A gra
mi nic nie robi jak mam pasek 100%... Można to jakoś rozwiązać

Spróbuj ręcznie go zainstalować, jeżeli się nie da to pobierz go jeszcze raz i spróbuj ponownie go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te piaty to tez jest tragedia. Rozmawialem z moim dobrym kolega na ten temat i doszlismy do wnios ze oe sa za skutecze. W czasie II ww to byla najgorsza reczna bron ppanc. Sami fife o clocki to przyznawali. A tu prosze 3 celne trafienia w mardera i nie masz juz po co go naprawiac. Lepiej dac go dobic niz naprawiac wyjedzie szybciej. Powinni to zmienic i jeszcze jedna zecz u herbaciarzy. Firefly ma za duzy zasieg. Pojdzie kots snajeprem i zauwayz czolg cz cokolwiek a ten zaraz zaczyna walic z dziala. Skoro tak to pantery tygrysy jagdpantery powinn miec jeszcze wiekszy zasieg iz ten frefly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:20, luki475 napisał:

Te piaty to tez jest tragedia. Rozmawialem z moim dobrym kolega na ten temat i doszlismy do
wnios ze oe sa za skutecze. W czasie II ww to byla najgorsza reczna bron ppanc. Sami fife o
clocki to przyznawali. A tu prosze 3 celne trafienia w mardera i nie masz juz po co go naprawiac.


No raczej chodziło o to aby dać herbaciarzom coś porównywalnego do bazook i panzerschrecków niż odzwieciedlić skuteczność PIATów. Jeśli juz mowa o nie trzymaniu się faktów to taki Marder powinien być wielkości Hetzera, a nie takie duże bydle jak teraz.

Dnia 05.01.2008 o 17:20, luki475 napisał:

u herbaciarzy. Firefly ma za duzy zasieg. Pojdzie kots snajeprem i zauwayz czolg cz cokolwiek
a ten zaraz zaczyna walic z dziala. Skoro tak to pantery tygrysy jagdpantery powinn miec jeszcze
wiekszy zasieg iz ten frefly.


No racja, to jest trochę śmieszne, że Firefly ma zasięg większy niż oba Tygrysy i Jagdpanther, które to posiadały mocniejsze działa (szczególnie Tygrys 2 i Jagdpanther). Tygrys zdąży dostać dwa razy zanim podjedzie na skuteczną odległość, o ile podjedzie. Tylko Marder (po rozstawieniu) ma podobny zasięg co Firefly. Cuda normalnie.

Takie cuda jak ten, co ostatnio miałem gdy jeden Firefly rozwalił mi dwa PIV(Wehrmacht) na 3-cim poziomie :/ Stały sobie "twarzą w twarz", a pociski z moich PIV w większośći odbijały się od Shermana (przeca to zwykły Sherman z dużym działem), który stał samotnie (dopiero po dłuższym czasie podjechał Cromwell, a potem czołg wsparcia). Cromwell, to kolejny cud, toż to może zasuwać prawie tak samo szybko jak wozy zwiadowcze PE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 18:28, Arqadius napisał:

podjechał Cromwell, a potem czołg wsparcia). Cromwell, to kolejny cud, toż
to może zasuwać prawie tak samo szybko jak wozy zwiadowcze PE :/

Nic dziwnego. Słyszałem, że Kubica chciał się przesiąść do Cromwella, a to chyba wyjątkowa rekomendacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować