Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 11:49, Sephirath napisał:

Znaczy - aż tak źle? Aż taka bieda? Czy za tą różnicę 20 pln między specjałem a normalem powinno
być coś więcej :) ?



NIe ma porównania wersj zwyklej do specjalnej.Zwykla edycja to płyta z grą,katalog gier cdprojekt,karta rejestracij i ta uboga instrukcja która liczy 35 stron(w tym 8 stron autorów)i do tego zrobione na szybko,byle by bylo.Takie jest moje zdanie w tej sprawe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:27, Sycylius napisał:

Wlasnie odebral paczke i musze przyznac ze jestem lekko rozczarowany jakoscią wydania wersi
podstawowej Coh.Juz nie mówie zeby wsadzali tak bug wie ile gadżetów tylko zeby ta instrukcja
była dobrej jakosci,a jest tak sobie,nie popisal sie Cdprojekt:/


Kup sobie sage Fallouta, tam dodali plakat COH z Mapą... chyba na sortowni sie pomylili ;)
Instrukcja faktycznie , prawie tak wypasiona jak katalog nowosci na IV kwartał CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:57, Sabat napisał:

> Wlasnie odebral paczke i musze przyznac ze jestem lekko rozczarowany jakoscią wydania
wersi
> podstawowej Coh.Juz nie mówie zeby wsadzali tak bug wie ile gadżetów tylko zeby ta instrukcja

> była dobrej jakosci,a jest tak sobie,nie popisal sie Cdprojekt:/

Kup sobie sage Fallouta, tam dodali plakat COH z Mapą... chyba na sortowni sie pomylili ;)
Instrukcja faktycznie , prawie tak wypasiona jak katalog nowosci na IV kwartał CDP ;)


Myślałem, że edycja "zwykła" będzie przypominać edycje zwykłe choćby HoMM V albo AoE III, tam dawali poradniki, mapki dodatkowe a i instrukcje wypasione były... A cena ta sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam może głupie pytanie, ale co tak naprawdę daje alianckie Centrum Zaopatrzenia? W instrukcji pisze, że zmniejsza koszty utrzymania jednostek, ale co to do jest koszt utrzymania jednostki? W demie też to było, ale myślałem, że nie działało jak należy. W finalnej też nie widzę, żeby to miało jakiś wpływ na cenę jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:44, Kimin napisał:

Mam może głupie pytanie, ale co tak naprawdę daje alianckie Centrum Zaopatrzenia? W instrukcji
pisze, że zmniejsza koszty utrzymania jednostek, ale co to do jest koszt utrzymania jednostki?
W demie też to było, ale myślałem, że nie działało jak należy. W finalnej też nie widzę, żeby
to miało jakiś wpływ na cenę jednostek.

No więc to jest tak: Im więcej masz jednostek, tym coraz mniej otrzymujesz surowców. Dla przykładu na początku gry otrzymujesz 200 amunicji, przybywają posiłki (spore) i amunicji dostajesz już tylko 100 (mając te same punkty z amunicją). To jest coś takiego jak upkeep w Warcrafcie. Co CZ to daje dostęp do czołgów jak i właśnie redukuje koszt utrzymania o max 50% ;].
Nie wiem czy już niektórzy z was widzieli filmik z ostrzału okrętu w miasteczku portowym, ale zrobili go poprostu cudnie. W pewnym momencie ukazują strach, panike niemców, że przez chwile zrobiło mi się ich żal......ale tylko przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 13:54, Skwarek pl napisał:

Nie wiem czy już niektórzy z was widzieli filmik z ostrzału okrętu w miasteczku portowym, ale
zrobili go poprostu cudnie. W pewnym momencie ukazują strach, panike niemców, że przez chwile
zrobiło mi się ich żal......ale tylko przez chwile.

Skwarek, zarzuć jakimś linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak to wygląda... Myślałem, że to spadające zaopatrzenie ma raczej związek z multiplayerem, żeby przegrywającemu dać szansę kontrataku, by nie było takich sytuacji jak w DoW, kiedy przeciwnik się okopie wokół pozycji kluczowych, a druga strona nie ma go jak stamtąd wykurzyć. Po prostu nie zwracałem uwagi na zmieniające się wartości przyrostu zasobów.
Filmik z Cherbourga jest kapitalny, ale jakoś szkoda mi szkopów nie było... Chociaż nie chciałbym być w ich skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 12:00, Sephirath napisał:

Myślałem, że edycja "zwykła" będzie przypominać edycje zwykłe choćby HoMM V albo AoE III, tam
dawali poradniki, mapki dodatkowe a i instrukcje wypasione były... A cena ta sama :P



Tez tak myslalem,zawsze Cdprojekt nas rozpieszczal pod względem jakosci wydan,do tego to gra dluugo oczekiwana i wielka a wydanie takie skąpe:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 14:49, Mafoski napisał:

> Nie wiem czy już niektórzy z was widzieli filmik z ostrzału okrętu w miasteczku portowym,
ale
> zrobili go poprostu cudnie. W pewnym momencie ukazują strach, panike niemców, że przez
chwile
> zrobiło mi się ich żal......ale tylko przez chwile.
Skwarek, zarzuć jakimś linkiem

Chciałbym, ale nie mam jak ;] jest to filmik w grze, więc chyba nie znajdziemy go w sieci. Cherbourg- no właśnie zapomniałem jak to miasteczko się nazywało. Kimin na jakim poziomie trud. grasz? Ja narazie bawie się na normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampanię gram na normalnym, skirmishe, na trudnym. Jak na razie chcę przejść jak najwięcej misji solo, bo w sobotę wyjeżdżam do Poznania studiować, a tam mam zabytkowy komputer, więc będę miał długą przerwę w grze:(
Jak na razie nie mam żadnych fajnych screenów, bo też nie mam powtórek, bo tylko wtedy znajduje czas, żeby przyglądać się dokładniej polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 15:12, Skwarek pl napisał:

Chciałbym, ale nie mam jak ;] jest to filmik w grze, więc chyba nie znajdziemy go w sieci.
Cherbourg- no właśnie zapomniałem jak to miasteczko się nazywało. Kimin na jakim poziomie trud.
grasz? Ja narazie bawie się na normal.


O lol a ja myślałem, że Relic już wypuścił ten edytor filmów i ktoś zrobił własny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować