Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 16:44, Mafoski napisał:

> Kurczę kupiłem EK a gra mi nie działa:(
No to może rozwiń temat, co sie dzieje etc.

Ok. Klinam na skrót i nic si enie dzieje a później wyskakuje żebym wysłał raport o błędach i koniec. Czy to może być spowodowane szybkościa mojego kompa? Patrz w opisie. Ale nie sądzę. I wyskakuje że błąd w relicCOH.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:32, maciekujek napisał:

Kurczę kupiłem EK a gra mi nie działa:(

Co się dzieje ?? Jaki masz komp, i jeżeli nie będzie Ci chodził możesz mi sprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:50, PAPISHON napisał:

> Kurczę kupiłem EK a gra mi nie działa:(
Co się dzieje ?? Jaki masz komp, i jeżeli nie będzie Ci chodził możesz mi sprzedać :D

Na pewno Ci nie sprzedam jeśli to wina kompa to poczekam na nowy:P Aha napisałem co mi się dzieje na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:48, maciekujek napisał:

> > Kurczę kupiłem EK a gra mi nie działa:(
> No to może rozwiń temat, co sie dzieje etc.
Ok. Klinam na skrót i nic si enie dzieje a później wyskakuje żebym wysłał raport o błędach
i koniec. Czy to może być spowodowane szybkościa mojego kompa? Patrz w opisie. Ale nie sądzę.
I wyskakuje że błąd w relicCOH.exe

No troszeczke procek może nie domagać, no i pamięć, więc może to być wina konifiguracji kompa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:48, maciekujek napisał:

> > Kurczę kupiłem EK a gra mi nie działa:(
> No to może rozwiń temat, co sie dzieje etc.
Ok. Klinam na skrót i nic si enie dzieje a później wyskakuje żebym wysłał raport o błędach
i koniec. Czy to może być spowodowane szybkościa mojego kompa? Patrz w opisie. Ale nie sądzę.
I wyskakuje że błąd w relicCOH.exe

Zrobiłęs wielkio błąd kupując tą grę, twój kopmuter nie spełnia nawet minimalncyh wymagań sprzętowych. Przyrko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale inne gry których nie spełniam smigają. Np. Far Cry na maxa mi nie tnie albo Heroes V też na maxa mi nie tnie, ew. Dark Messiah of M&M, a jak jedna gra mi miała nie ruszyć to się nawet nie zainstalowała - AoE3. Najwyżej poczeakm na nowego kompa, już po nowym roku z vistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuda nie widy, Far Cry chodzi Ci na full detalach (coś mi się w to nie chce wieżyć) ale Heroes V może ci chodzić na full bo to wielkich wymagań nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:59, PAPISHON napisał:

Cuda nie widy, Far Cry chodzi Ci na full detalach (coś mi się w to nie chce wieżyć) ale Heroes
V może ci chodzić na full bo to wielkich wymagań nie ma.

A just cause? też na fullu żadnych zacięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:00, maciekujek napisał:

> Cuda nie widy, Far Cry chodzi Ci na full detalach (coś mi się w to nie chce wieżyć) ale
Heroes
> V może ci chodzić na full bo to wielkich wymagań nie ma.
A just cause? też na fullu żadnych zacięć

Mam kompa o wiele szyszego od Twoejgo i Just Cause mi rwie(lekko) na średnich :/
W każdym razie coś mi się nie chce wierzyć że na twoim (magicznym ?) kompie wszystko rusza na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uwierz, nie wszystko bo np. w jc wylaczylem aa z 8x na 4x ale tak to wszystko co wyzej wyminilem przysiegam. a wracajac do tematu to myslisz ze nie dziala mi przez kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoH jest coś takiego jak MovieMaker i Edytor? W zpowiedzi na łamach CDA było napisane, że coś takiego bedzie zaimpletowane w pełnej wersji a ja tego nie moge znleźć. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:29, Big Moon napisał:

W CoH jest coś takiego jak MovieMaker i Edytor? W zpowiedzi na łamach CDA było napisane, że
coś takiego bedzie zaimpletowane w pełnej wersji a ja tego nie moge znleźć. Prosze o pomoc.

w przyszłości bliżej nie określonej ;) w patchu najprawdopodobniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być spowodowane szybkościa mojego kompa? Patrz w opisie. Ale nie sądzę.

Dnia 28.09.2006 o 16:48, maciekujek napisał:

I wyskakuje że błąd w relicCOH.exe



Nie no stary nie chce cie rozczarowywac ale prawda jest taka ze sobie nie pograsz:(.Za słaby procesor i za mało ramu gra wymaga conajmniej 2ghz procesora i 512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 15:22, Skwarek pl napisał:

Panowie pozarzucajcie jakieś ciekawe, fajne screeny z waszych wypraw



WoW ale grafika,na jakich ustawieniach grasz??Mozesz dac jakies screeny z oddalonego widoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:20, Sycylius napisał:

> Panowie pozarzucajcie jakieś ciekawe, fajne screeny z waszych wypraw


WoW ale grafika,na jakich ustawieniach grasz??Mozesz dac jakies screeny z oddalonego widoku?

Wyciągam co sie da z mojego kompa ;] przy grywalnej ilości FPS. W grze mam wszystkie ustawienia na maxa prócz drzew które są na medium (ostro mi lagowało przy nich ;/ ) i dodatkowo wiele prób z wydajnością dzięki którym moge gładko grać z AA 8xs i FA 4x ;] ale w dodatkowy GB ram się zaopatrzyć musze. Jeżeli chcesz to jak tylko zrobie to zamieszcze z oddalonego widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam oficjalny protest przeciwko polityce zagranicznej Relicu oraz THQ!

Jak można było coś takiego zrobi... ja, Darkstar, porucznik z bożej łaski muszę zaczynac gre w multiplayerze w stopniu szeregowca,podczas gdy ci Amerykańce mają już stopnie ofcerskie... a to za sprawą tego że w Stanach premiera była 14 września.

Żołnierze! Proponuje rozpocząc krucjatę przeciwko Amerykańcom! Pokażmy im, że potrafimy byc jeszcze bardziej zawzięci niż szkopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:42, Darkstar181 napisał:

Zgłaszam oficjalny protest przeciwko polityce zagranicznej Relicu oraz THQ!

Jak można było coś takiego zrobi... ja, Darkstar, porucznik z bożej łaski muszę zaczynac gre
w multiplayerze w stopniu szeregowca,podczas gdy ci Amerykańce mają już stopnie ofcerskie...
a to za sprawą tego że w Stanach premiera była 14 września.

Żołnierze! Proponuje rozpocząc krucjatę przeciwko Amerykańcom! Pokażmy im, że potrafimy byc
jeszcze bardziej zawzięci niż szkopy!

Tak jest! Zgłaszam gotowość do ataku na prawą flanke! Wydrzemy im te ich nic nie znaczące tytuły naszą własną krwią!....no albo przynajmniej myszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem pierwszą misję i powiem, że ta gra biję WoWa! Ta grafika, muzyka i realizm! Naprawdę, podczas pierwszej misji już czulem się jak na froncie. Ta gra wgniata w fotel! Relic powinien chyba Nobla za tą grę dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować