Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 12:53, Ryan Kam napisał:

Z niemeckich czołgow bardziej lubie Pantery :D ( choć dla tygrysa tez mam respekt :D


osobiście i nietylko (inni) uważam Panterę za najlepszy czołg IIw.ś - co do tygryska to taki sentyment

pantera była naprawdę b.nowoczesnym czołgiem jak na tamte czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole ta nazwa Pantera , szyba , drapeżna bestia umiejaca walczyc z 7 nawet szermanami . Nie pod wzgledem czołgow w coh to amerykanie sa biedni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole ta nazwa Pantera , szyba , drapeżna bestia umiejaca walczyc z 7 nawet szermanami . Nie

Dnia 22.11.2006 o 15:17, Ryan Kam napisał:

pod wzgledem czołgow w coh to amerykanie sa biedni :D


nie tylko coh amerykanie są biedni w broni pancernej podczas wojny także nie mieli czym konkurować z niemcami
od taka statystyka :
na 1 zniszczoną Panterę przypadało 5 zniszczonych Shermanów lub 9 T-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 13:29, tosz napisał:

jeszcze jedno , czy do budowy jednostek będą nam potrzebne jakieś surowce itp. jak w typowych
strategiach ( oby nie )


jesteś dziwny ??? czemu ?? w tym wontku już o to pytałeś i znowu pytasz - co ty posty nabijasz czy co a może amnezja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:17, Ryan Kam napisał:

pod wzgledem czołgow w coh to amerykanie sa biedni :D



Nom,racja.Nawet Niby amerykański niszczyciel czołgów z trudnością pokonuje zwykłego Stuga,ale gdy sie dostanie w swoje łapska Callipo i Pershinga to juz łatwo rozwalic kązdy czołg(o ile ma sie amunicie na ostrzal z Callipo xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:25, scott napisał:


> jeszcze jedno , czy do budowy jednostek będą nam potrzebne jakieś surowce itp. jak w typowych

> strategiach ( oby nie )

jesteś dziwny ??? czemu ?? w tym wontku już o to pytałeś i znowu pytasz - co ty posty nabijasz
czy co a może amnezja ???

Dokładnie, tosz pytałeś już o to więc nie ściemniaj..... a zamiast zadawać takie "banalne" pytania, otówrz sobie lepiej okno przeglądarki internetowej, wpisz "Company of Heroes" i poczytaj recenzje.....
>jeszcze jedno , czy do budowy jednostek będą nam potrzebne jakieś surowce itp. jak w typowych strategiach >( oby nie )
xD spadłem z fotela jak to przeczytałem..... wiesz surowce ci nie bedą potrzebne, jednostki kupujesz za atomy tlenu w powietrzu....
Scott mam pytanko do ciebie, czy rozgywka poprawiła się po ostatnim patchu ? (sam jeszcze na nim nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scott mam pytanko do ciebie, czy rozgywka poprawiła się po ostatnim patchu ? (sam jeszcze na
nim nie grałem)

w multi nie gram więc nie odpowiem :(

co do singla to zbalansowali jednostki np: wygląda na to że piechota jest nieco bardziej wytrzymała na ogień
uważam że to błąd powinni zwiększyć liczbę ludzi w oddziale - naprawdę gra się lepiej !
nie wiem co powiedzieć bo głównie gram w wersje zmodową pod 1.2 a pod 1.3 sam obecnie robię modzika dla siebie. Używam programu zrobionego prze Corsixa - jest rewelacyjny można np: ustawić że ciała poległych zostaja na planszy dłużej albo wogóle nie znikają :) itd. itp. - wszelkie parametry można edytować - trzeba tylko to lubieć :)

to do TOSZA :
gościu w wielu temtach na gram.pl spamujesz takimi pytaniami pewnie w celu awansu itd. dla przykładu kilka wypowiedzie twoich w tym wątku
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2609&tpage=32
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2609&tpage=33
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2609&tpage=35
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2609&tpage=44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 14:01, Ryan Kam napisał:

:D

Skąd ten uśmiech?
"Medic! We need fuckin medic!" - przejmująca chwila.

Tak samo jak potem, jak ubiliśmy Asa Tygrysów:
- "To ten co zabił generała. I pana chciał zabić poruczniku!"
- "Pie***ol się..."
- "Tak jest sir!"
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smiech :D jest z przekleeństwa ( on to tak powiedziaół przejmujaco id obitnie to słowo na f :). Fajnie jest jeszcze jak dowodca niemiecki gada aby żniszczyc amerykanow w cartean :D Dialogi są spoko wojenne i pokazujace to co naprawdę mówili zołnierze a nie jakaś Cholera ....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam "cholera". Gdzieś pamiętam "U kaduka! Okrążają nas!" :D

Ewentualnie: "Głupi Niemcy, straciłem połowę oddziału"...

Brzmi jak wyzwiska z przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ebane sk... syny rozpie.. nam Grzegorza :D ( tak przynajmniej ma być w call of duty 3 :),, polacy siarczyscie klną ". Coh jest spoko ale nie rozumiem czemu jest od 18 lat ?? . Co to za krew ??? A tych strzepkow dciał wogołe nie widać , chyba ze sie zrobi zoom na maksa i najedzie niemca czołgiem sherman z krabem ./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Witam.Mam problem z grą company of heroes.Po zainstalowaniu tej klikam dwukrotnie na ikonę tej gry i nie chce mi jej wczytac.Pojawia się klepsydra , a potem znika i nie chce się uruchomić:/

Wersja 1.0
Mój sprzęt: Athlon 2800+,radeon x700 128mb,512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:09, QuickShare napisał:

Witam.Mam problem z grą company of heroes.Po zainstalowaniu tej klikam dwukrotnie na ikonę
tej gry i nie chce mi jej wczytac.Pojawia się klepsydra , a potem znika i nie chce się uruchomić:/

Wersja 1.0
Mój sprzęt: Athlon 2800+,radeon x700 128mb,512 ram


może masz problem ze sterownikami ??

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=580&p=37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:35, Ryan Kam napisał:

Tak zgadzam sie chociaż shermay Krokodyl też sieją spusztoiszenie :D z piechoty to nie ma
lepszej jednostki dla mnie niz spadochroniarze :D

najlepsza piechota to snajperzy potem spado. ja tam uzywamtylko czagow i snajpero (nie zaliczajac enginnerow) dobra i czsami MG42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować