Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

dla snajpera też respekt :D Choć obsługa karabinu maszynowego tez potrafi zrobić ładną rzeż :D

Najbardziej ja libię Dywizję Spadochronowa :D czołgowa też jest fajna lae wolno sie rozwija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:42, Ryan Kam napisał:

dla snajpera też respekt :D Choć obsługa karabinu maszynowego tez potrafi zrobić ładną rzeż
:D

Najbardziej ja libię Dywizję Spadochronowa :D czołgowa też jest fajna lae wolno sie rozwija
:D

no ja zawsze jak amerykanin to biore airborn bo naj szybsze a najlepsze jest to ze jak grasz 4vs4(multi przez neta)i sie umowisz z sojusznikami gdzie wysadzic spado. i dzialo przeciw czolgowe...i potem to fajnie wyglada jak 4 dywizje spado i 4 dziala przeciw pancerne spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :D Po za tym spadochroniarze sa bardzo mobilni i szybcy :D . J jak powiedziałeś to przeciw czołgom i piechocie jka znalazł. Dobra jest tez Dywizja pancerna , ale sie bardzo , wolnoi rozwija , ale jak wreszcie dojdzie w pełni do rozkwitu to umie namieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dnia 26.11.2006 o 22:43, Xantes napisał:

potem to fajnie wyglada jak 4 dywizje spado i 4 dziala przeciw pancerne spadaja.


...a jak potem fajnie to wygląda jak te dywizje spadachronowe spiep.....ją przez całą planszę zachaczając po drodze o stanowiska karabinów, snajperów i innych pomocnych jednostek :) Jak ja lubię stosować propagande na takie jednostki :)

W sumie terror mi najbardziej przypasował, dosyć szybko nalot i propaganda jest.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:45, scott napisał:

mnie lepiej gra się niemcami - doktryna blitzkiegu - piechota szturmowa dobra + tiger


To fajnie, że jesteś...:) Bo ja wczoraj grałem na Relic On-line i dostali mi się Fryce, a ponieważ w ogole nie znam ich mozliwości zebrałem baty aż miło...:)) Jakieś porady odnośnie taktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:47, Wodzasty napisał:

> mnie lepiej gra się niemcami - doktryna blitzkiegu - piechota szturmowa dobra + tiger


To fajnie, że jesteś...:) Bo ja wczoraj grałem na Relic On-line i dostali mi się Fryce, a ponieważ
w ogole nie znam ich mozliwości zebrałem baty aż miło...:)) Jakieś porady odnośnie taktyki?

jak najszybciej zniszcz przeciwnika ;) jak bierzesz blitzkrieg to jak najszybciej duzo wiary i do ataku na defense to robisz se duzo flakow a propaganda = ja robie tak = wjezdam asem tygrysow i potem zamiatam v1 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 14:47, Wodzasty napisał:

To fajnie, że jesteś...:) Bo ja wczoraj grałem na Relic On-line i dostali mi się Fryce, a ponieważ
w ogole nie znam ich mozliwości zebrałem baty aż miło...:)) Jakieś porady odnośnie taktyki?


najszybciej dość do grenadierów (80hp) i szturmowej piechoty (90hp) (na defens mg42) i coś do wsparcia ale najważniejsze jest to jak gra przeciwnik - trzeba się dopasować .
pograj trochę niemcami nawet z kompem i zobacz co ci w nich odpowiada
co do samej gry niemiecka piechota (1 żołnierz) jest wytrzymalasza od amerykańskiej np: airborn ma 70hp :) a jest to najmocniesza piechota usa. strzelcy usa mają 55 hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:40, Xantes napisał:

ja jak niemiec tez zawsze biore propagande bo V1 jest super!


Ja tylko gram Niemcami, ciekawiej się gra. Odnośnie V1 to bardzo rzadko udaje mi się dojść do niej (gram tylko na multi 2v2), a jeśli już to w zasadzie kończę właśnie bazę przeciwnika i tylko dla uwieńczenia zwycięstwa zrzucam :) Sporo kosztuje, wolę dwa razy dać burzę ogniową, a punkty zbierać na tygrysa. Jedynie czego mi brakuje w terrorze to szturmowców, świetna piechota. Grenadierzy też są nieźli, jednak nie mają baaardzo przydatnej opcji kamuflażu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:40, pro evo napisał:

Mam pytanie czu pujdzie mi CoH??
2 gigaherce
1 gb ram
Ge Force 6200
pujdzie??
może na malych detalch


raczej nie pujdzie ale mysle ze na minimalnych to już pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:40, pro evo napisał:

Mam pytanie czu pujdzie mi CoH??
2 gigaherce
1 gb ram
Ge Force 6200
pujdzie??
może na malych detalch


Na minimalnych detalach pójdzie, a może nawet na średnich (oczywiście bez Antialiasingu :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:43, pro evo napisał:

ok,tak trochę offtopic jak mam sprawdźić ile ma karta mb


klikasz prawym przyciskiem na pulpicie.Wchodzisz w wlasciwosci.Klikasz na zaawansowane i potem karta i tam wszystko napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne w company jest to ze jak sie walczy np w potyczece to że jak sie zmienia teren całego świata :D
Był kościółó nie ma koscioła , lasy gina , zywopłoty , to jest piekne gdyby jeszcze ciał ai wraki nie znikały byłby to prawdziwy stalingrad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich co grali już w „Company of Heroes”
Zamierzam sobie kupić tą grę, ale przed tym chciałbym się was zapytać, na co powinienem uważać w pierwszych misjach, jakie bonusy mógł bym zebrać po drodze, jaka jest najłatwiejsza lub najlepsza droga do celu.
Podczas instalacji co może mnie zaskoczyć ?
I czy gra pójdzie mi na tym sprzęcie:
GeForce 6600, Windows Xp+SP2, 512Ram, Pentium 4 – 2,41GHz

Liczę na jasne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować