Zaloguj się, aby obserwować  
Spitfire14

Harry Potter i Zakon Feniksa - temat ogólny (film)

49 postów w tym temacie

Gdy wczoraj wróciłem z kina doszedłem do wniosku, że film jest niezły.
Wchodze do kina.Kupuje bilet a następnie popcorn i cole.Wchodze na sale,zajmuje swoje miejsce.Ok,I''m ready!
Nie wspominając już o okropnej muzyce która leciała i o reklamach ŻAŁOSNYCH filmów z dopiskiem na końcu "Coming Soon".Ale ok da sie przeżyć ;)
Zaczyna się film.Atmosfera była nieco drętwa,no ale czego moge oczekiwać od osoby Daniela Radcliffe (wielce mi tam aktora za dyche).
Film pociachany jak nie wiem co.Nie ma w nim mowy o KłIdIcZu (:p) :/ I wogle tyle scen wyciętych ale cuż :/
Wszystko by było naprawde dobrze gdyby nie Radcliffe..
Drętwy ten koleś jak...I wogle nigdy go nie lubiłem :/
Pora na podsumowanie

Plusy:
+ Ogólna atmosfera
+ Emma Watson (xDDDDD)
+ Czas trwania filmu
+ Śmierciożercy (!)

Minusy:
- Daniel Radcliffe (jak zwykle żałosny)
- Muzyka (jak zwykle monotomna)

OCENA:
9-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jest ok zasłaniałem dzieciakom ekran :) w IMAX 3D byłem oczy mnie bolały a najlepszy Harry SATAN białe gały oczne 12 zł do połowy w wielkie G---- :P

20070814191127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:

+ Emma Watson (xDDDDD)

Obejrzałem dziś "...Zakon Feniksa". Ogólnie jestem zadowolony.
A do powyższego plusa dorzucę jeszcze jeden:
+ Evanna Lynch :) (aka Luna Lovegood) - sam nie wiem dlaczego, ale miło patrzyło się na tę buźkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:26, Napek napisał:

A do powyższego plusa dorzucę jeszcze jeden:
+ Evanna Lynch :) (aka Luna Lovegood) - sam nie wiem dlaczego, ale miło patrzyło się na tę
buźkę ;)

A no zapomniałem :/
Mi też jak najbardziej było miło.Wystarczyło tylko spojrzeć no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem wątpliwą przyjemnośc zeznajomi się z tą "wybitną" produkcją. Ten film to gorsze "ścierwo" niż fabuła "Szybkich i wściekłych" Jest tak nudny pozbawiony głębszego sensu i zawiera tak mało szczegółów, które były w książce, że aż to boli. Ten ból czujemy razem z głównym bohaterem (kto wybrał tak słabego aktora). NIKOMU NIE POLECAM. Lepiej poświęccie te 2 godziny na poczytanie jakiejś książki.

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:

Plusy:
+ Ogólna atmosfera
+ Emma Watson (xDDDDD)

O tak XDDD

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:

+ Czas trwania filmu

To raczej minus przy tak słabej produkcji

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:

+ Śmierciożercy (!)

Tylko w jednej scenie.

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:


Minusy:
- Daniel Radcliffe (jak zwykle żałosny)

POTWIERDZAM

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:

- Muzyka (jak zwykle monotomna)

Kolejnym minusem jest scenariusz (wiem że film na podstawie książki jest, ale mogliby się postarac)

Dnia 05.08.2007 o 18:49, cybekziom napisał:


OCENA:
9-/10


Żart?? Ocena powinna oscylowac trochę niżej. Według mnie 4/10
(9-/10 to mogłaby dostac "Lista Schindlera")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z krytykującymi poprzednikami! Pocieli książkę aż boli, pozmieniali (uwaga! tu jest spojler filmu) to kto "wydał" A.D., zmienili walkę finałową, dodając te kretyńskie "wejście" w Harrego i k*rwa gdzie te posągi?! (koniec spojlera) Klimatu w ogóle nie oddali, Cho zrobili niezbyt ładną... :) Co chwile walnęli wielkie walki z roz***przaniem wszystkiego co się da. Chyba jedynym plusem dla mnie jest Emma Watson (filmowa Hermiona G.). Dabbing nawet nie był taki zły. Reszta nie ujętych przeze mnie plusików daje coś około 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:25, Bartek 93 napisał:

Zgadzam się z krytykującymi poprzednikami! Pocieli książkę aż boli, pozmieniali (uwaga! tu
jest spojler filmu) to kto "wydał" A.D., zmienili walkę finałową, dodając te kretyńskie "wejście"
w Harrego i k*rwa gdzie te posągi?! (koniec spojlera) Klimatu w ogóle nie oddali, Cho zrobili
niezbyt ładną... :) Co chwile walnęli wielkie walki z roz***przaniem wszystkiego co się da.
Chyba jedynym plusem dla mnie jest Emma Watson (filmowa Hermiona G.). Dabbing nawet nie był
taki zły. Reszta nie ujętych przeze mnie plusików daje coś około 5/10


z tym wejsciem w harrego to przeciez bylo to w ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki średni film, gdyby nie to, że byłem z kolegami, to pewnie bym zasnął :) Fajna była tylko scena przelotu na miotłach do Kwatery ZF oraz finałowa walka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:19, Probos napisał:

Jak dla mnie taki średni film, gdyby nie to, że byłem z kolegami, to pewnie bym zasnął :) Fajna
była tylko scena przelotu na miotłach do Kwatery ZF oraz finałowa walka :D


Fajna? Moim zdaniem bezsensu. Zrobili ją na efektowną, nie prawdziwą. Kurde szlak mnie trafiał kiedy Harry leciał obok promu, co on? Chciał się pokazać? a może pomachać do zdziwionych mugoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:47, Probos napisał:

No właśnie, była widowiskowa :D Bo moim zdaniem, nijak miała się do prawdy :D Przecież zawsze
kryli się z miotłami a tu wprost przez Londyn :D


Kurde mnie to tak wpieniło że ku--a chciałem wyjść ale co tam. Dobre by było przecież ktoś mógłby wystawić kijek i byłoby po Harrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:01, Rosomk napisał:

Moim zdaniem film zakon feniksa zajmuje drugie miejsce z filmowych dotychczasowych części.Najlepsz
jest komnata tajemnic.


Według mnie przesadziłeś. Mi najbardziej podobała się "trójka", czyli "Harry Potter i Więzień Azkabanu" :P Oczywiście każdy ma swoje zdanie ;)

Wracając do tematu. Byłem na "Harrym" w kinie i w sumie jak ktoś pisał 9/10 to za wysoka ocena - max 5/10. Oczywiście, dla tego, który książki nie przeczytał, film jest full wypas. Mi się nie podoba pod tym względem, że nie jest wszystko wyjaśnione o co chodzi. Uważam, że ta część powinna być bardziej rozbudowana od pozostałych - w końcu książka w polskim tłumaczeniu ma ok. 950 stron. Najbardziej podobały mi się efekty specjalne i pocałunek Harry''ego i Cho ;] Nie mogę się doczekać kolejnych części (niestety tylko 2). Mam nadzieję, że "szóstka" będzie o wiele bardziej rozbudowana (pocałunki Harry''ego i Ginny, Harry zostaje kapitanem Gryfonów itd.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:11, Vellander napisał:

Film jest ok zasłaniałem dzieciakom ekran :) w IMAX 3D byłem oczy mnie bolały a najlepszy Harry
SATAN białe gały oczne 12 zł do połowy w wielkie G---- :P

A ja myślałem, że PomyLuna, będzie mała rude włosy piegi itp.:) Na filmie byłem z qmplem dzień p opremieże w
Częstochowaie, według mnie najlepsza z filmowych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować