Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony wygrywają z czarodziejem

94 postów w tym temacie

Ha, to Bulbazaur XD.
No cóż, poki, jak poki - sam w to kiedyś grałem i co tu dużo mówić, wciągnęło mnie :D. A Harrego jakoś nigdy nie lubiłem, choć pierwszą część obejrzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez harry to beznadziejna gra.. totalny nic nie warty szit. jak mozna to kupic. wystarczy przeczytac recenzje. moja dziewczyna w to grała( jest wielka fanka harego) i stwierdziła ze to nic nie warty chłam.tak samo jak te transformers..:/ kto to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pokemony to taka "moda na sukces" dla dzieciaków. Nie wiadomo kiedy się skończą i jak :P Strach
> się bać: pokemony w TV, gazetach komputerach i polskim rządzie.


Zgadzam się oj tak. Pokemony to taki mózgozwęglacz ze STALKERA, który zmienia ludzi w zombi a cała ta lista to jakiś żart. Transformers, Shrek Trzeci (OK filmy są super, ale trudno mi uwierzyć, że gry również wymiatają) bardziej nasuwają mi myśl, że to gierki dla dzieci. Popieprzeni są ci HERBACIARZE... czarnym pieprzem. Bez jajek są ci gracze, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę... Co wy macie do Pokemonów jako gry? :s Rozumiem, wszystko inne to gówno, ale gry są cudo, a nie jakieś obleśne...
http://www.gry-online.pl/s020.asp?ID=4259 tu macie recenzje tych Pokemonów, z których sie śmiejecie i jak ktoś mi powie, że to dla przedszkolaków, to mu sie zaśmieje w twarz, bo taki gówniarz nie mógłby jej przejść , dodając, że nie znałby angielskiego, ale oprócz tego to ta gra jest nieźle pokręcona i bez logiki i myślenia nie da się jej przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, oby do wowa sie nie wdarly!
A na powaznie to jak dla mnie serial i gry sa beznadziejne(z pokemonami, zeby nie bylo nieporozumien), zamiast tego wole juz obejrzec jakies porzadne anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:18, Mr.M napisał:

Ja nie mogę... Co wy macie do Pokemonów jako gry? :s Rozumiem, wszystko inne to gówno, ale
gry są cudo, a nie jakieś obleśne...
http://www.gry-online.pl/s020.asp?ID=4259 tu macie recenzje tych Pokemonów, z których sie śmiejecie
i jak ktoś mi powie, że to dla przedszkolaków, to mu sie zaśmieje w twarz, bo taki gówniarz
nie mógłby jej przejść , dodając, że nie znałby angielskiego, ale oprócz tego to ta gra jest
nieźle pokręcona i bez logiki i myślenia nie da się jej przejść...

komu cudo temu cudo. to ze recenzent chwali pokemony nie znaczy ze sa super, w CDA recenzja gothica tez byłą bardzo dobra,myslalem ze taka bedzie tez gra a okazała sie wielkim pomyleniem(wg mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to ze recenzent chwali pokemony nie znaczy ze sa super

ja tak wcale nie powiedziałem :) Sam mam oba Pkmn (i Pearl i Diamond) i to świetne gry, zresztą już gdzieś o tym pisałem.. ;) Mają kilka minusów, ale i tak są miodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, jak wiadomo na szczyty wchodza przede wszystkim gry tanie, najlepiej na przenosny sprzet, a takze majace potrezne zaplecze reklamowe. A tutaj w UK, zarowno Pokemony jak i Harry takowe mialy. Przez 2 tygodnie w radio nie bylo o niczym innym jak o HP, a rownoczesnie w TV bylo o Pokemonach. Wiec jak tutaj wyjsc z tego?

Niereklamowanego produktu nikt nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, pokemony przebijają fabularnie i pod względem możliwości zaangażowania szarych komórek niektóre z pecetowych gier. Fakt, że można je przejść używając w zasadzie strzałek i jednego klawisza, ale jak ktoś pomyśli nad rozwojem stworków to gra stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż na przykład Fable: The Lost Chapters :P
Do tego trudno je przejść bez czytania... i to po angielsku :D

W tym przemyśle są większe grzechy wobec inteligencji gracza niż gry Pokemon ;P
Co nie zmienia faktu, że serial nadawał się raczej tylko dla ośmiolatków, bo teraz już chyba nikt go u nas nie ogląda.

bartek0700 <- Jak znam te gierki to pewnie dostępnością pewnych gatunków pokemonów :D
W jednej jest taki, a w drugiej go nie ma. Możliwe są jeszcze maciupeńkie różnice fabularne.

Pokemony o dziwo potrafią wciągnąć. Człowiek po pewnym czasie z nich wyrasta (albo i nie), ale jeśli mu się już spodobają to spędza przy nich nawet kilkadziesiąt godzin.
Pamiętam jak pojawiła się srebrna wersja, byłem wtedy młodszy i spędziłem przy tym chyba z 200 godzin gry. Nie żałuję. Fajnie zabijało czas.
Teraz raczej nie byłbym w stanie tyle z taką grą wytrzymać, ale nie ma co kręcić głową nawet nie próbując bo zabawa może być przednia.

Na pewno jest lepsza niż nudny aż do bólu Harry Potter, którego przeważnie zna się na wylot przed rozpoczęciem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci Anglicy grają w jakieś badziewia! Na szczytach ich list prawie zawsze są gry na podstawie filmów albo kreskówek, jak pokemony. Newsy z Anglii mogą być chyba tylko po to, żeby się pośmiać w co grają na tej chorej wyspie. Oni nie znają się na grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować