Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:33, Crew 900 napisał:

Odkryłem dlaczego nieraz nie ma dla nas zadań !
Trzeba je po kolei wykonywać zaczynając od Bagien od odnalezienia pistoleta Pmm po kamizelkę

Wtedy w Kordonie trza wszystkie itd....


Cały czas mnie to drażniło, będę musiał sprawdzić. Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe
Teraz wiem jak dorwac granatnik do kalacha .. .trzeba tylko wejsc do pustelnika i wykonac jedno zadanie .. i sie dostanie od niego granatnik.. oprucz tego ma nawet przerobione juz kalachy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 15:46, Anpu37 napisał:

Hehe
Teraz wiem jak dorwac granatnik do kalacha .. .trzeba tylko wejsc do pustelnika i wykonac
jedno zadanie .. i sie dostanie od niego granatnik.. oprucz tego ma nawet przerobione
juz kalachy !


Granatnik można też kupić w bazie wolności u handlarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra kałachem, który przerabiało się zamiast w celność to w szybkostrzelność? Zakładam, ze amunicja znika w strasznym tempie i na raczej bliskie odległości można celnie strzelać?
Mi sie wydawało, że bez udokonaleń na celność to średnia broń jest więc zawsze w tą stronę szedłem. Dużo straciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to na maksymalnych bądź wysokich ustawieniach? :D dziss ja wyciskam całe 3-4 FPSów :D i nie wiem czy coś nie halo z moim sprzętem czy to silnik gry tak źle zoptymalizowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:02, argoth napisał:

Jak się gra kałachem, który przerabiało się zamiast w celność to w szybkostrzelność?
Zakładam, ze amunicja znika w strasznym tempie i na raczej bliskie odległości można celnie
strzelać?
Mi sie wydawało, że bez udokonaleń na celność to średnia broń jest więc zawsze w tą stronę
szedłem. Dużo straciłem?

Zawsze lepiej jest wypośrodkować ponieważ potem z kałacha jak założysz tłumik i celwonik optyczny można z odległości i w nocy wystrzelać przeciwników nie będąc samemu trafionym i wprowadzasz w ich szeregach zamęt .... po drugie szybkostrzelność wpływa na większy odrzut, w tej grze liczy się celność tj najlepiej trafiać w głowę i to z przeciwpancernej amunicji (czarny pasek) wtedy efekt jest murowanyh a szybkostrzelność można wykorzystać w walce z mutantami, ale zawiele ich nie ma w prównaniu do strzelania w ludzi - taka jest moja opinia ale każdy powinien sam spróbować i wtedy zdecyduje co dla niego jest najlepsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:10, bart31 napisał:

Zawsze lepiej jest wypośrodkować ponieważ potem z kałacha jak założysz tłumik i celwonik
optyczny można z odległości i w nocy wystrzelać przeciwników nie będąc samemu trafionym
i wprowadzasz w ich szeregach zamęt .... po drugie szybkostrzelność wpływa na większy
odrzut, w tej grze liczy się celność tj najlepiej trafiać w głowę i to z przeciwpancernej
amunicji (czarny pasek) wtedy efekt jest murowanyh a szybkostrzelność można wykorzystać
w walce z mutantami, ale zawiele ich nie ma w prównaniu do strzelania w ludzi - taka
jest moja opinia ale każdy powinien sam spróbować i wtedy zdecyduje co dla niego jest
najlepsze ....


Wypośrodkować się nie da. ;-) Albo idziesz w celność (sam tak wolę) albo w szybkostrzelność. Znam magiczną moc strzału w głowę. ;-) Co zabawne snajperka jakoś mi się nie przydawała bo kałach był niesamowicie celny. Może next time będę nosił dwa, każdy inaczej rozbudowany. Czasami żałowałem, że nie mam granatnika dostępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:10, argoth napisał:

Wypośrodkować się nie da. ;-) Albo idziesz w celność (sam tak wolę) albo w szybkostrzelność.
Znam magiczną moc strzału w głowę. ;-) Co zabawne snajperka jakoś mi się nie przydawała
bo kałach był niesamowicie celny.

chyba po przeróbkach, jak dla mnie luneta to nadal zbytek dla kałacha który sieje na prawo i lewo jak porąbany. A na jąką odległość doświadczałeś tej wyjątkowej celności? I strzelałeś seriami czy pojedynczymi kulami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:04, zadymek napisał:

chyba po przeróbkach, jak dla mnie luneta to nadal zbytek dla kałacha który sieje na
prawo i lewo jak porąbany. A na jąką odległość doświadczałeś tej wyjątkowej celności?
I strzelałeś seriami czy pojedynczymi kulami?


Oczywiscie, że po przeróbkach i to jak mówiłem w kierunku celności. Strzelanie przełączone na pojedyncze.
Odległosci nie podam Ci dokładnie, ale jak była walka o most w Limańsku to snajperów przeciwnika ściagałem bez problemu (a dość daleko byli). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pare pytan. jestem na poczatku gry i udałem sie wlasnie do kordonu. Niestety jest tam posterunek wojska ktorzy maja jakis AKM i nie da sie przejsc. Co mam zrobic zeby przezyc i dojsc do SIDOROWICZA?? Kolejne pytanie brzmi. Mam pendrive z informacja o przedluzeniu lufy do karabinu itp jak mam to wykorzytsac?? z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:15, MLODY2K6 napisał:

Witam.
Mam pare pytan. jestem na poczatku gry i udałem sie wlasnie do kordonu. Niestety jest
tam posterunek wojska ktorzy maja jakis AKM i nie da sie przejsc. Co mam zrobic zeby
przezyc i dojsc do SIDOROWICZA?? Kolejne pytanie brzmi. Mam pendrive z informacja o przedluzeniu
lufy do karabinu itp jak mam to wykorzytsac?? z gory dzieki pozdrawiam

1. Najpierw szybko podbiegnij do głazu na pewno go zauważysz, schowaj się i poczekaj aż ostrzał się skończy a potem szybko na lewo od jak patrzysz na posterunek.
2.Ten pendrive możesz dać mechanikowi w bazie czystego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:19, MLODY2K6 napisał:

Ale ten AKM strzela caly czas. Schowalem sie za glazem i potem probowalem nie raz biec
na lewo od posteruunku ale ddopada mnie ten karabin!!

Ale on przerywa ostrzał co jakiś czas. Wyczujesz go na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:19, MLODY2K6 napisał:

Ale ten AKM strzela caly czas. Schowalem sie za glazem i potem probowalem nie raz biec
na lewo od posteruunku ale ddopada mnie ten karabin!!

Szybko uciekaj i przy okazji chowaj się za drzewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować