Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

No więc pozwólcie że nie będe czytał tego tematu od początku ;P chciałbym waszej rady... Mam nową grę Czyste Niebo i teraz jak tu już zauważyłem gra ma kilka patch-y który z nich zainstalowa najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki... A co to jest gdy po emisji nikogo prócz małych oddziałów nie ma na mapie (nikt to: technicy, handlarze, ważne osoby i przewodnicy) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:04, Flip p4 napisał:

OK dzięki... A co to jest gdy po emisji nikogo prócz małych oddziałów nie ma na mapie
(nikt to: technicy, handlarze, ważne osoby i przewodnicy) ??


Podczas blowouta znika zdecydowana większość kropek ponieważ chowają się oni, stalkerzy przed emisją. Po emisji stopniowo powinny pojawiać się z powrotem. Także ważne persony. Jeśli tak nie jest tzn, że masz buga.
Pomijam fakt, że większość stalkerów podczas blowoutu spokojnie sobie spaceruje na otwartej przestrzenie a nawet potrafią Cię zaatakować..

20090110111219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i z tym jest problem bo (może to mój błąd) ale jak raz, gdy wszedłem na wysypisko dostałem komunikat że emisja będzie za 54 sek. i miałem się schronic w bazie bandytów (a byłem w Stalkerach samotnikach) To logiznie myśląc niezbyt w niecałą minute dosta sie do bazy wroga... No i pomyslałem że pójdę z powrotem do Kordonu. Kiedy już tam byłem na mapie i w bazie nikogo nie było oprócz tych małych oddziałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po przejściu do Kordonu emisja się skończyła czy trwała dalej. nawet jak masz punkt ukrycia w składzie bandytów to nie oznacza, że musisz tam się chować. Jak pobiegłbyś trochę dalej to punktem ukrycia byłby pchli targ. A te 54 sek. płynną bardzo powoli więć zdąrzyłbyś nawet na bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i masz rację... A gdy przeszedłem do Kordonu emisji już nie było... acha i wszystkie stworzenia na wysypisku i w kordonie ot tak sie respły z jednym wyjatkiem że zamiast tych psów i dzików pojawili się ci znikający troche psów i ci z "poniszczonym" ciałem w maskach... Może coś na inny temat co robic gdy jak zaatakuje psy na wysypisku niebo robi się jak przy promieniowaniu (ale nie czarno - białe) a one się w kółko respią i jak je zabijam to one "wybuchają" jak śróbka w anomalii a potem przybiegają z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:24, Crew 900 napisał:

Tia , najczęściej , emisja jest przejdą sobie kawałek i siadają na zewnątrz :|


Wyjmują gitare, kiełbase i gołde i coś nucą albo snują opowieści. Zastanawiam się co takiego nas chroni przed spięciem na takim pchlim targu. Już mogli tak zrobić, że musiałbyś się chować w piwnicy.

Dnia 10.01.2009 o 11:24, Crew 900 napisał:

Może coś na inny temat co robic gdy jak zaatakuje psy na wysypisku niebo robi się jak przy promieniowaniu
(ale nie czarno - białe) a one się w kółko respią i jak je zabijam to one "wybuchają" jak śróbka w anomalii a
potem przybiegają z powrotem?


Flip p4 ---> Jest to pseudodog. Cham się klonuje i żeby go ubić musisz utrzelić oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już cierpliwości do tej gry. Nagle nie wiem czemu po powrocie do bagien mam co 5 min. crasha. Tak o, bez niczego. Trzeba ponownie odgrzać SoC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę się poradzić w jednej sprawie. Mam 3 rodzaje karabinów. Nie wiem który wybrać. Potrzebuję czegoś co po ulepszeniu będzie strzelać heady. Czyli jednym słowem w ulepszeniu będę szedł w celność a nie szybkostrzelność. Który z nich się najlepiej spisze?

20090110123238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech wybrałbym oczywiści TRs'a i przerobił na 5.45 x 39 mm... osobiście polecam Ci SGI 5k na pestki 5.56 x 45 mm. Jest on lepszy od TRs''a jeśli chodzi o celność. Możesz go też przerobić na ammo 5.45 x 39 mm. Bardzo dobry jest też Obokan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:33, Irc100 napisał:

Witam. Chcę się poradzić w jednej sprawie. Mam 3 rodzaje karabinów. Nie wiem który wybrać.
Potrzebuję czegoś co po ulepszeniu będzie strzelać heady. Czyli jednym słowem w ulepszeniu
będę szedł w celność a nie szybkostrzelność. Który z nich się najlepiej spisze?

zdecydowanie TRs 301, jak dla mnie najcelniejszy zaraz po ulepszonym FT 200M, oczywiście ulepszany na max w kierunku snajperskim a nie szybkości ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:54, Bishoop napisał:

Z tego co pamiętam jest to nagroda za

Spoiler

opuszczenie mostu do Limańska

.
Jak na mój gust najlepsze jest GP 37


A gdzie można dostać gp37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować