Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Witam. Czy jest jakaś możliwość że przez ten hotfix nie będą działać save''y? Wolę już poczekać...

I jak ogólnie po patchu? Już normalnie działa czy czekać na następne patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:16, Crew 900 napisał:

No tego to w żadnej grze się nie pozbędzie , ale nie martw się ,gram już z 2-3 godz i
nic błędów nie miałem


No widzisz. U mnie wywalał tylko przy próbie odbicia mostu i w samym Limańsku. U każdego co innego... :)
Zobaczę jak to teraz będzie, ale ciężko mi będzie czas znaleźć przed przyszłym czwartkiem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mimo patcha gra wywala mi się cały czas, tak samo jak było. Przy wchodzeniu do menu głównego oraz czasem tak po prostu w trakcie gry. :/ Nie wiem czy nie czekać z graniem do wyjścia jakiegoś lepszego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:32, ASTAR12 napisał:

> > > Jakie są minimalne wymagania ?
> >
> > MINIMAL
> >
> > * Microsoft® Windows® 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
> > * Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
> > * 512 MB RAM
> > * 10 GB free hard disc space
> > * 128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™
5700
> / ATI
> > Radeon® 9600
> > * Keyboard, Mouse
> > * LAN / Internet for Multiplayer
>
> Heh czyli mam szanse, że odpali mi na minimum ze ścinkami, bo mam radeon 9550, sm
2.0,
> 1gb ram, proc 2.0. Cóż w przyszłym roku będzie trzeba kompa zmienic :D
>
ja też miałem to samo tylko proca sempron 2200+ na grafie wszystko na min 800x600 , zero
grania cały czas zacięcia. Ale od wczoraj mam nowego kompa 9950 Black BOX, 4 GB i 4870x2
, myślałem że grafa będzie wyła pod obciążeniem bo na radkach jest mały problem z głośnością
coolerka a tu nic. Gra śmiga jak nic wszystko na full a wiatrak ledwo słychać.


Dzięki za pocieszenie, wiesz :D. No njawyżej nie pogram sobie. Kurde, szkoda, że tyle tytułów muszę przegapic, a u nikogo nie pogram, bo koledzy nie grają w gry, i mają słabsze pcty ode mnie :D. No nic uzbierac 4, 5 tysiaków i nowy komp haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podłączyć się do żadnego serwera w multiplayerze (oczywiście zainstalowałem patch 1.5.0.4) - przy każdej próbie gra jakby się zawieszała. Czy ktoś miał podobne doświadczenia, ew. wie jak się z tym uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie "mnie" panowie ;)
Czy na patchu 1.5.04 Save''y dalej są corrupted, czy już działają normalnie (ja jeszcze zasysam, ale wolę nie umierać i nie sprawdzać na starcie czy po śmierci i quickloadzie, znów będę miał crasha i save do usunięcia)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem juz po pierwszym trzy godzinnym posiedzeniu po zainstalowaniu patcha.

Ogolnie wszystko ok. Zero crashow, save''y ok, jak na razie jedyne zgrzyty to:
1) czasami na bagnach nie nadchodza posilki przy zdobywaniu posterunkow, wiec musisz dzialac sam albo save/load
2)ulepszylem AKM o celownik optyczny, zabulilem - a celownika nie ma.

Milo, ze bandyci na wyspisku nie zabieraja ekwipunku (to bylo bezsensu), wzieli kase - a mialem niecale 2500RU wiec tyle co nic.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:18, Shelazar napisał:

Gra mi przestała chodzić płynnie po zainstalowaniu patcha. Strasznie się tnie.


Sprawdz ustawienia graficzne - gra po patchu domyslnie ustawia efekty oswietlenia na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:11, Outlander-pro napisał:

Muszę chyba oddać komp do sewisu bo jednak ten restart przy
włączaniu (czasem i po 3 razy umie się zresetować) to wkurza, no i może coś uszkodzone
jest ...


Miałem ten sam problem. Baa. Czasami to z 10 minut musiałem czekać aż się skończą restarty. Pytałem nawet na podforum technicznym. Tam wskazywali na zasilacz ale przy 400W to mało możliwe. Zrobiłem formata - nie pomogło. Ściągnąłem demo Paragon Partition Manager i usunąłem całkowicie partycję systemową. Po ponownym zainstalowani XPeka restarty zniknęły.
_________________________________________________________

Chciałem podziękować CDP za połączenie pacza 1.5.03 z 1.5.04. Czasami lepiej poinformować o tym wcześniej klientów i userów. Jeszcze dzień lub dwa i mięso z banami by leciało. W każdym razie dziękuje i czekam na hotfixa.
___________________________

Dnia 11.09.2008 o 21:11, Outlander-pro napisał:

Czy na patchu 1.5.04 Save''y dalej są corrupted, czy już działają normalnie (ja jeszcze zasysam, ale wolę nie umierać i nie sprawdzać na starcie czy po śmierci i quickloadzie, znów będę miał crasha i save do usunięcia)


RavenSou ---> naprawdę, czasami warto sprawdzić parę stron wcześniej lub skorzystać z wyszukiwarki postów. Grę spatchowaną do poziomu 1.5.04 będziesz musiał zacząc od nowa :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:21, haloon napisał:

2)ulepszylem AKM o celownik optyczny, zabulilem - a celownika nie ma.


Nie dostałeś celownika, bo musisz go zdobyć samemu. Mechanik montuje jedynie szynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:37, Bidasek napisał:

> 2)ulepszylem AKM o celownik optyczny, zabulilem - a celownika nie ma.

Nie dostałeś celownika, bo musisz go zdobyć samemu. Mechanik montuje jedynie szynę.



Faktycznie - nie pomyslalem. Moja glupota czasem mnie zaskakuje:). Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ... Nie chodziło mi o to. Na wersji 1.05.3 jak grałem i robiłem save ( quick) to po śmierci i próbie władowania poprzedniego save czy to z menu czy za F9 wywalało do pulpitu i save przestawał działać. Normalnie qiuck save/load działał a po śmierci lipa :/ taki swoisty EPIC MODE ( już o tym pisałem wcześniej właśnie) mogłem przejść grę, ale nie mogłem się dać zabić ^_^
Mam nadzieję, że na 1.05.4 to naprawili w końcu...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:53, Komixo napisał:

Niestety ale mimo patcha gra wywala mi się cały czas, tak samo jak było. Przy wchodzeniu
do menu głównego oraz czasem tak po prostu w trakcie gry. :/ Nie wiem czy nie czekać
z graniem do wyjścia jakiegoś lepszego patcha.



A jakiego masz kompa ?? Mi po patchu wszystko działa elegancko jak chyba wszystkim lub prawie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sorrki...

Dnia 11.09.2008 o 22:44, RavenSoul napisał:

Nie, nie ... Nie chodziło mi o to. Na wersji 1.05.3 jak grałem i robiłem save ( quick)
to po śmierci i próbie władowania poprzedniego save czy to z menu czy za F9 wywalało
do pulpitu i save przestawał działać.


Hmm. To dziwne. U mnie po śmierci quickload nie działał. Ostatni zapis mogłem odpalić tylko z pozycji menu.
Apropos crashów zacytuje z listy poprawek: "Naprawiono błędy zapisywania, które powodowały częste crashe podczas długich gier". Powinno być dobrze. Ja właśnie instaluje ponownie grę i sprawdzę czy są duże zmiany na lepsze. Miłego grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:18, Shelazar napisał:

Gra mi przestała chodzić płynnie po zainstalowaniu patcha. Strasznie się tnie.


No niestety u mnie tak samo. Jak grałem na gołej wersji na ustawieniach maksymalnych to gra chodziła mi płynnie bez zarzutu. Po zainstalowaniu patcha gra zacząła przycinać. Odinstalowałem ja i zainstalowałem ponownie. Znów to samo. Nie pomogło też zmiejszenie ustawień na wysokie.

Jeśli ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo czasami fps-y spadają mi do 5 .Gra się strasznie nie komfortowo . Przez sieć na tych samych ustawieniach gra chodzi w porządku(ale to pewnie normalna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować