Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Ej , zapowiadana była jak najlepsza gra roku 2008 to kurde chciałem taką mieć . Na trailerach przed premierą nie było widać żadnego buga w grze to skąd mogłem wiedzieć że będzie tak zabugowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur(cz)aki. Cały czas z gry mnie wywala... Niewiecie co to może byc? Spathowałem tą gre, dobrze chodziła i teraz od tak w czasie explorowania terenu wywala mnie do pulpitu i od nowa musze wczytywać sejvy :( Denerwuje mnie już ta gra. 99zł poszło sie je(ch)ać na ulicy pod latarnią :( W podpisie mam konfiguracje kompa. Plis pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:11, fajlozof napisał:

Kur(cz)aki. Cały czas z gry mnie wywala... Niewiecie co to może byc? Spathowałem tą gre,
dobrze chodziła i teraz od tak w czasie explorowania terenu wywala mnie do pulpitu i
od nowa musze wczytywać sejvy :( Denerwuje mnie już ta gra. 99zł poszło sie je(ch)ać
na ulicy pod latarnią :( W podpisie mam konfiguracje kompa. Plis pomóżcie.

Teraz przy ładowaniu sejva wyskoczył bug :( xrEngine.exe caused ACCESS_VIOLATION at 0023:F004FB7A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Crew900 - zapodasz linka do tego moda o ktorym mowiles? Chodzi mi o ten z ulepszający wojnę frakcji. Mam juz dosyc nianczenia moich ziomkow z Wolnosci.

W ogole, zainstalowalem trzy mody i od tego czasy mam bugtrapy, na szczescie mialem buckupy save''ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:56, ASTAR12 napisał:

A co z nowym patch do CS miał być dzisiaj a tu a widu ani słychu?


Polski patch będzie zapewne dopiero za tydzień, dzisiaj miał wyjść patch dla wersji angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem. Myślałem że jestem dzieckiem szczęścia bo gra chodziła bez problemów ale w Agropromie się zaczęło. W okolicy jeziora wywala i nie pomagają żadne kombinacje. W bazie wszystko OK ale poza nią kicha. No cóż, gra na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo w Agropromie gra się wywala w bazie Stalkerów i poza nią nic nie daje w granie wcześniejszego seva.... trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na patcha oby szybko się pojawił ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch miał być dzis ale w ostatnim momencie znaleźli w nim jakieś krytyczne błędy, które mają być zlikwidowane dziś w nocy tak, że patch będzie miał jednodniową obsuwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko potwierdziła się informacja podana na tym forum, że patch, który ma pojawić się jutro lub w najbliższym czasie będzie wspólny dla wszystkich wersji językowych.... ;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, na pewno będzie jak w poprzednim: RUS, US i WORLDWIDE ( czyli reszta świata do których polska się najwyraźniej nie zalicza, lub patrząc z innej perspektywy: polscy wydawcy są DALEKO za resztą świata ;) )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy stare sejwy będą działały z nowym patchem?
Bo jak nie to trochę kicha, uzbierałem sporo dobrego ekwipunku (broń i artefakty) a mam buga w Limańsku (3 screen) wystarczy, że strzele w stronę placu budowy to mnie wywala do windy. Jak będę musiał zaczynać znowu od nowa to chyba odpuszczę sobie Stalkera na jakieś pól roku i poczekam aż gra będzie w 100% stabilna i grywalna.

20080929224711

20080929224820

20080929224856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:56, Hristo86 napisał:

Ktoś wie czy stare sejwy będą działały z nowym patchem?


Moim zdaniem to już powinno wszystko stare działać z nowym patchem ale ... kto wie co GSC wymyśli. Ale już nie powinno być takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby jeszcze w łatce była mała opymalizacja silnika to bym się ucieszył :) N minimalnych lekkie cieńcia miałem a po 1.504 prawie rzadnych, ale niestety czestrze trap Bugi przy grze sieciowej i agropromie.

PS. Oni Dużo lokacji wyrzucili b były zabugowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:33, RavenSoul napisał:

taa, na pewno będzie jak w poprzednim: RUS, US i WORLDWIDE ( czyli reszta świata do których
polska się najwyraźniej nie zalicza, lub patrząc z innej perspektywy: polscy wydawcy
są DALEKO za resztą świata ;) )
Pozdrawiam

poprzednim patchem był 1.5.0.4, który ma JEDNĄ wersję dla wszystkich wydań pudełkowych (i drugą dla ściąganych). Nie wiem skąd się bierze tylu idiotów powtarzających te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:49, LPKorn3324 napisał:

jedną pod wzg zawartości ale kompatybilności z językami już nie, a o to koledze zapewne
chodziło, idioto?

a gdzie widziałeś różne wersje językowe tego patcha?
pierwsze patche były najpierw rosyjskie, później pozostałe (bo była tylko rosyjska wersja gry...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 00:03, StasiekPL napisał:

> jedną pod wzg zawartości ale kompatybilności z językami już nie, a o to koledze
zapewne
> chodziło, idioto?
a gdzie widziałeś różne wersje językowe tego patcha?
pierwsze patche były najpierw rosyjskie, później pozostałe (bo była tylko rosyjska wersja
gry...)


Była Rosyjska, potem ogólnoświatowa, której nie dało się zainstalować na Polskiej wersji bez zmiany języka gry...:/
A dopiero później po 1,5 tygodnia polska wersja na naszą wersję STALKERA CN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować