Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 18:02, Crew 900 napisał:

No i znów musieli sprawę spieprzyć .
Teraz prawie w ogóle nie mogę używać sprintu , na normalnej drodze biegnie się tak jakby
się biegło po wodzie , czyli tak wolno i skakać nie mogę :|


To ciekawe. Bo u mnie jest wszystko gites:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po przygodzie... po 16 godzinach... to znacznie za mało:( Gra się skończyła niespodziewanie... Czuje ogromny niedosyt. Sądziłem, że będzie więcej momentów grozy, a tu raz byłem tylko w czerwonym lesie, gdzie akurat wylądowałem za dnia, więc dodatkowo strach opadł o połowę. Raz skorzystałem, w celu sprawdzenia, z ulepszenia broni. Myślałem, że w czasie gry będą jakieś misje powrotne i później sobie zrobię broń o jakiej marze gdy tu nagle gra się dla mnie skończyła:o Wszystko przeszedłem z ekwipunkiem który dostałem od powinności. W ogóle nie poczułem tej "wojny frakcji". Przeszedłem do Powinności i tyle ich widziałem. Raz tylko przez to miałem problemy z Wolnością i to wszystko. Animacja rzutu granatów przez przeciwnika jest komiczna. To już parę lat temu lepiej to wyglądało. Już nie wspomnę o to, że rzucają je nad wyraz doskonale. I dodatkowo granaty grzęzną w betonie:O Jako wielki fan pierwszej części jestem zawiedziony... I na dodatek kupiłem grę w dniu premiery ale niestety ilość bugów była tak wielka, że ja nie mogłem grać... Gra jest dobra, ale to tylko tyle. Za klimat daje oczko wyżej 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak się "Leci" przez grę jak F-22 nie zwracając uwagi na tych tam na "dole" to się wielu rzeczy nie odkrywa.
Spróbuj się zagłębić w ten świat. Zamiast przeskakiwać z lokacji do lokacji z prędkością strusia pędziwiatra, zwolnij, pochodź trochę po zonie. "WEŹ" udział w wojnie frakcji, nie czekaj na to aż wszystko samo się stanie. Narzekasz że nic nie zauważyłeś, czyli pewnie nie bawiłeś się w zadania poboczne, bo do tych właśnie zaliczają się te z wojny frakcji.

Pierwszy raz stalkera przeszedłem tak jak ty, za 2 razem nie popełniłem już tego błędu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 18:02, Crew 900 napisał:

No i znów musieli sprawę spieprzyć .
Teraz prawie w ogóle nie mogę używać sprintu , na normalnej drodze biegnie się tak jakby
się biegło po wodzie , czyli tak wolno i skakać nie mogę :|


wciśnij [ctrl] tudzież [shift] :D u mnie było dokładnie tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Błąd:) U technika w Powinności mogę ulepszac wszystlko ale mam teraz -49tys RU :) Kasa na minusie a ulepszen ile chce :)

PS.
Kombinezon Bułat lepszy od egzoszkieletu pod każdym względem :) Podobnie z AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już ten patch 1.5.05 pomógł i bez problemów opuściłem Limańsk, gdzie wcześniej przez buga nie mogłem ruszyć na krok. Może dzisiaj uda mi się przejść całą grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:54, fajlozof napisał:

PS.
Kombinezon Bułat lepszy od egzoszkieletu pod każdym względem :) Podobnie z AC


A ile można dźwignąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:03, heyboy napisał:

> PS.
> Kombinezon Bułat lepszy od egzoszkieletu pod każdym względem :) Podobnie z AC

A ile można dźwignąć?


Tego nie sprawdzałem. Ale oprocz tego Jakis kolo z renegatow w agropromi - bzie neutralnych stalkerów na dachu siedzi z założonymi rękami :) Zaje(ch)iscie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:07, fajlozof napisał:

Tego nie sprawdzałem.


To sprawdź, bo w egzo dźwigam spokojnie 140 kg, a ciekawi mnie Bułat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:08, heyboy napisał:

> Tego nie sprawdzałem.

To sprawdź, bo w egzo dźwigam spokojnie 140 kg, a ciekawi mnie Bułat.


54 sejsje na strzelnicy i wyjde na +300RU :)
A bułata sprawdze :) Nowszego patha nie zainstaluje ten jest the best bug in patch:0 pawie jak cheaty =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 kilo MAAAXXXX wiecej sie ruszyc nie moge :( ale za to w bazie wolnosci 9 prowadzilo do mnie ostrał z każdej strony po średku placu i zabrało moze jakies 7/100hp dosłownie pasek praie nie zmalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszego patcha 1.5.05 i wreszcie zaliczyłem misję z pomocą stalkerom na jeziorze na terenie Agropromu. Wywalało do windowsa ze trzy razy ale ostatecznie mogłem dokończyć misję i zrobić sejwa. Gra się dalej ale z duszą na ramieniu bo nie wiadomo jak bedzie dalej: wywali czy nie wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować