Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction powróci

46 postów w tym temacie

Świetna giera. A multiplayer był niesamowity przy pingu~ 150-200 grało się b. dobrze. Jednak po jakimś czasie ludzie przestali w to grać mniej więcej po premierze Battlefielda2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była fenomenalna, grało się naprawdę super. Wtedy "demolowalne" plansze to była absolutna nowość (nawet jeśli to demolowanie było dość organiczone) - więc gra zapadła mi bardzo w pamięć. No i grafikę miała ładną jak na datę jej wydania.
Ponoć dwójka to już było tylko odcinanie kuponów - nie grałem, bo po kilku recenzjach, które były dość chłodne, odpuściłem sobie serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CD Projekt jest dystrybutorem gier od THQ, to czy jest szansa na wydanie pierwszej i drugiej części RF w jakiejś serii wydawniczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Faction był w p''tę ;) Szkoda, że już 2 część nie była tak "czerwona" (dobra) jak pierwsza. Ciekawe jak to będzie z 3 częścią. Dziś trzeba już więcej niż możliwości niszczenia ścian, żeby zadowolić graczy.

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Faction to było coś! Pamiętam jak jeszcze u kumpla grałem, ponieważ sam miałem za słaby sprzęt. Potem już dwa razy u siebie przechodziłem, za drugim to łezka mi się w oku zakręciła gdy Play po latach dał RF na płycie :) (akcja "czerwony październik" o ile mnie pamięć nie zwodzi ;)).
Trzymam kciuki, aby była to porządna porcja rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:59, Obi-San napisał:

Red Faction był w p''tę ;) Szkoda, że już 2 część nie była tak "czerwona" (dobra) jak pierwsza.
Ciekawe jak to będzie z 3 częścią. Dziś trzeba już więcej niż możliwości niszczenia ścian,
żeby zadowolić graczy.

Niom - jak to zostanie, to gra skończy w otchłani czasu....
A kontynuacja powinna być przynajmniej dobra, inaczej by musieli nas zaskoczyć czymś innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była przyjemna do pogrania wieczorem, w dwójce przyjemny był już tylko "Sopot". Chętnie znowu powiercę sobie świdrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kim będzie się grało w 1 górnik w 2 gorzej bo komandos na dodatek walczący z Sopotem w 3 chciałbym zobaczyć lekarza lub nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością przeszedłem cześć pierwszą, czego nie mogę powiedzieć o części drugiej. Jeśli tylko autorzy wyciągną odpowiednie wnioski odnośnie sequela i postarają się przy części trzeciej, to możemy otrzymać tytuł, który wniesie po raz kolejny powiew świeżości do świata gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:57, Azuredragon napisał:

Skoro CD Projekt jest dystrybutorem gier od THQ, to czy jest szansa na wydanie pierwszej i
drugiej części RF w jakiejś serii wydawniczej?



jeszcze znikome kopie można kupić, osobno (10 zł) lub w pakiecie, prawa do tego tytułu ma LEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja po raz n-ty napisze: Jedyneczka była świetna!!! Grało mi sie przyjemnie i jeśli dobrze pamiętam to gierka była dość długa co w FPS''ach jest rzadkością. No i cena była jak to nazwał wydawca "rewolucyjna" bo tylko 49zl. Kurcze już o gierce zapomniałem. Chyba trzeba odkurzyć pudełko i powiercić świdrem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:44, Budo napisał:


Fajnie by było, zarówno jedynka i dwójka to kawał dobrego shootera :)


Coś mi się wydaje, że w drugą część RF nie grałeś, albo masz bardzo małe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka fakt grywalnosc miala graficznie tez niezle. Ale druga czesc to koszmar jeszcze sie nie spotkalem nigdy by kontynuacje jakiejs gry mialy gorsza grafe od poprzednika. Poprostu wygladala okropnie i sterowanie i animacje postaci byly okropne. To wygladalo tak jakby ja zrobili calkiem inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować