Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!

114 postów w tym temacie

Z tego co wiem, na E3 pokazywano zaledwie stary trailer Wiedźmina...czy może był jakiś tajny, zamknięty pokaz ?

Jak już odniesiecie sukces i zarobicie na grze miliony dolarów to zapodajcie jakiś tytulik na next-geny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny: Polak potrafi:)
Coraz bliżej premierki, ostrze już ząbki;]
Fabuła, fabułą, ale bardziej interesuje mnie nie liniowa opowieść przedstawiona w grze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O chryste....
Ciekawe ile jeszcze naczytam się durnych porównań. Wiedźmin vs. Hellgate London. Bez jaj. HL jest h&s. Taki był zamiar twórców. Czysta mordownia.
Porównanie Wiedźmina (RPG) do Hellgate (h&s), to tak jakby powiedzieć, że Settlersi wygrali z Dyna Blasterem.

Więcej dystansu. Nagroda jest sporym osiągnięciem, jednak powiedzmy sobie szczerze: obecnie szczątkowa ilość gier RPG jest produkowana. Wiedźmin na tle konkurencji wypada najlepiej. Zobaczymy, czy utrzyma swoją przewagę po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale peszek. Przecież wiedzmina nie ma i nie będzie na konsole... Oj, ojej :/ :P:P

A na poważnie, konsolowcy, i tak źle wam by się grało - mysz i klawisze to podstawa - do RPG są PCty, może doczekacie się jakiejś gierki od CDP RED na wasze PS3ki i X360ki, ale pewnie i ona wydzie na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że w zeszłym roku też otrzymał nagrodę za najlepszy RPG roku... Jak można oceniać coś czego jeszcze praktycznie nie ma na rynku? Paranoja :/ No, ale mimo wszystko trzeba pogratulować. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować. Gra będzie naprawdę ciekawa, tego jestem pewien. W tym roku chyba nie będzie żadnych konkurentów (czyt. wytrzymujących konkurencję) z tego gatunku. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:16, greg_f napisał:

Jak można oceniać coś czego jeszcze praktycznie nie ma na rynku? Paranoja :/ No, ale mimo wszystko trzeba
pogratulować. Gratuluję


Dokładnie. Praktycznie nikt w grę jeszcze nie grał a już została wybrana najlepszą. Za jakiś czas gra wyjdzie i się okaże sie nie spełnia wymagań graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:02, Super Shadow napisał:

> dziwi mnie ten hura optymizm na temat gry, o której prawie nic nie wiadomo. Dajcie jakiś
filmik
> z gameplayem...
Prosze bardzo: http://pl.youtube.com/watch?v=6WR4g30RX0M&mode=related&search= Pewnie już sam
go widziałeś ale dobra. A co do gry to nie moge sie doczekać premiery. Szykuje sie kolejny
polski hit. Widać od razu że polak potrafi! :P


no cóż, skoro TAKI ma być system walki jaki zaobserwowałem w filmiku , to ja niestety ale podziękuję. to juz wolę stare dobre g1 i g2, Two Worlds a nawet g3. to ma być realistyczna walka? stawianie kursorem tych kretyńskich kolorowych kółek i przygladanie się z rzutu izometrycznego jak nasz heros o rozmiarach 2 cm walczy z potworem romiarów 3 cm...
nedza panowie i panie
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:04, Shadow SSJ Warrior napisał:

Fabuła, fabułą, ale bardziej interesuje mnie nie liniowa opowieść przedstawiona w grze;]

Wiecie co? Wy myślicie tylko o grafice i innych tego typu rzeczach. Jeśli gra nie ma fajnej fabuły,jest krótka to wcale nie jest fajna. Oblivion jest krótki jak słomka a morrowind był naprawde rozbudowany. Naprawde teraz ludzie inwestują tylko w grafike a nie co najważniejsze w RPG''ach -_-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :)
Przy okazji, widzialem w Kanadzie w ksiegarni ksiazke The Witcher: The Last Wish.
Na okladce logo Wiedzmina, takie samo jak logo gry. Ksiazka wyglada ladnie, jest spora i nawet wyroznia sie na polce :)
A z tylu... reklama gry :) Z jednej strony kartki wersji na PC, a z drugiej na komorki.

Pozdrowienia z Kanady dla gram.pl, CDP, CDP Red, i w ogole wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować