Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!

114 postów w tym temacie

A od kiedy to H:L ma być cRPGiem ? Wolałbym już, żeby Wiedźmin nie był porównywany do tej gry, bo to tym bardziej stawia go w roli H&S, którym podobno nie jest (a jest ?).
Poza tym tytuły artykułów na tym forum coraz bardziej przypominają mi onet.pl :-/. "Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC" ... jasne, chyba żeby pominąć kilka innych tytułów. :-). Dopiero wnikliwsze przeczytanie artykułu wszystko wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castlerock: Wiesz tak samo mówiono o Wiilotach... EOT

Kurcze 2 rok studiowania na mechanice i jak ja to pogodzę z Geraltem? A jak będzie sesja i trzeba będzie się uczyć (! ) to już w ogóle nie ma co gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!" - haha...dobre sobie.
Kto to oceniał? 5 osób(jurorzy), które miały zaszczyt pograć w niego?

Niech ocenę, pozostawią graczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:41, Super Shadow napisał:

> Fabuła, fabułą, ale bardziej interesuje mnie nie liniowa opowieść przedstawiona w grze;]

Wiecie co? Wy myślicie tylko o grafice i innych tego typu rzeczach. Jeśli gra nie ma fajnej
fabuły,jest krótka to wcale nie jest fajna. Oblivion jest krótki jak słomka a morrowind był
naprawde rozbudowany. Naprawde teraz ludzie inwestują tylko w grafike a nie co najważniejsze
w RPG''ach -_-''.


Przeczytaj wypowiedź jeszce raz. W moim poście chodziło o dodatkowe questy, nic o grafice ani o innych tego typu bajerach nie wspomniałem. Poprostu napisałem, że mnie interesuje nie liniowa opowieść przedstawiona w grze. Czyli wszystkie doodatkowe misję nie mające wpływu na ogólny postęp w grze. To mnie bardziej ciekawi, podwójny tryb fabularny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:31, Gol Galad napisał:

Ahh... kolejny polski hit po Painkiller oraz po Chrome ;D
Normalnie niedługo, pewnie coś jeszcze dojdzie :)

zapomniałeś o Call Of Juarez - wg. mnie bardzo dobra gra.
Wiem, że PeopleCanFly pracują nad tajnym projektem na XO i PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.n.g.e.l.u.s masz racje, ale jak tu nie pogratulować. Takie stwierdzenie "Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!" taka nominacja nie zdarzyła się jeszcze żadnej polskiej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko nie zrazi Cię poziom trudności i konieczność skupienia w trakcie walki to na pewno Cię nie odrzuci. Przyda się też zmysł taktyczny, bo wielość przeciwników to będzie zapewne sprawa codzienna.
Jest mozliwość gry na różnych ustawieniach, tak wiec bez obaw - każdy wybierze cos dla siebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować