Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda, Wii, Star Trek, ziuuuuu!

46 postów w tym temacie

Od razu widać, że autor newsa jest bardzo uprzedzony do Star Treka (ciekawe, czemu).
Odnoszę wrażenie, że Bethesda wykupiła niewłaściwą licencję - wygląda na to, ze gra będzie czymś w stylu "zmutowanego" 4X, a taki gatunek nie bardzo pasuje do tego uniwersum (wyobraźcie sobie Federację podporządkowującą sobie kolejne światy drogą militarną - normalnie mirror universe xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia ich gra używająca tej licencji pozostawiała wiele do życzenia co zresztą zaowocowało tym ,że jedna z fanowskich stron od star trek''a która krytykowała tamten tytuł została zbanowana na forum bethesdy(tak jak zresztą każda strona ich krytykującą). Zapewne fani star trek nie są zbyt zainteresowani kolejnym tytułem używającym tej licencji a wychodzacym spod szyldu bethsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że newsa pisał zapalony Star Warsowiec, któremu na słowa "Star Trek" sierść na karku się jeży, zęby wydłużają a nóż w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Trekowe gry bethesda byly tak swietne, ze bethesda umiescila najwieksza strone fanowska na czarnej liscie, usunela wszystkie linki i rozmowa o tej stronie jest zabroniona...
Niech lepiej pakuja manatki bo to co oni robia nikomu na dobre nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesada zamierza pogrzebac kolejny tytul..... Niech ktos ich wszystkich rozstrzela!
(moj podpis wyjasnia sympatie, ktora darze Bethesade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Zaraz zaczną się teksty w stylu :"Oblivion z fazerem" :)
Ludzie coście tacy uprzedzeni do tej Bethsedy? To chyba dobrze, że kontynuacje Waszych (i moich przy okazji też) serii robi duża firma z dużym budżetem. Co by było, gdyby licencje wykupiła jakaś mała firma i trzaskała jakieś crapy. A zmiany? No cóż, nie ma rewolucji bez ofiar. Najważniejsze żeby te nowe gry nie zatraciły klimatu i grywalności poprzedniczek. Z Fallouta nie ma żadnych filmów z akcji - tylko teaser i parę screenów + informacje, z których niewiele wynika (wczorajszy news - picie z kibelka, a fani już załamują ręce...). Fallout Maniacy! Będzie dobrze! Nowy Fallout nadciąga! :)
...obym się nie pomylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 15:02, Uspatente napisał:

Oho... Zaraz zaczną się teksty w stylu :"Oblivion z fazerem" :)
Ludzie coście tacy uprzedzeni do tej Bethsedy?


Myslalem, ze fakt, ze bethesda wepchnela fanowski site Star Treka na ich czarna liste gdy nie spodobal sie im Star Trek bethesdy mowi za siebie.
Fakt, ze bethesda wepchnela RPG Codex na czarna liste po tym jak pojawila sie tam recenzja niszczaca (i slusznie) Obliviona tez nic nie mowi?
Trudno, mam asa w rekawie. http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=34770&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu jest MEGA FAJNY :D Gratulacje ^^ Ekhem, teraz proaz coś skomentować, więc ja fanem Star Wars nie jesem, ale nie wydaje mi się , aby gra z pod znaku STar Treaka raczje do dobrych anlezac nie bedzie, zwlaszcza jak sie tak zamiesza w uniwersum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspatente przeczytaj najpierw threada z linka, którego podał Hra''ko''lothanek. Poza tym już bym wolał małe nieznane studio, które poświęciło by sie projektowi, przelało weń całą miłość i zabawę jaką ludzie czerpali z gier kiedy sami grali niż w firmę która ma dużo kasy i nic poza tym. I nie mów, że będzie "dobrze" bo nadciąga jakaś tam kompilacja moda z silnikiem Obliviona wydana pod nazwą sequela Fallouta 2. Bo to tylko świadczy, że dałeś sie naciągnąć na kiełbasę przedwyborczą jaka serwuje Beth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Hra''ko''lothanek

Święte słowa. ST:G to chyba najgorsza gra w jaką grałem a może to zachowanie Besty w stosunku do fanów ST jest jeszcze gorsze. Sam już nie wiem. Z tego co pamiętam ST:G miała być grą przełomową a okazała się taką kiszką , że aż strach powiedzieć .
Tak między nami Besty ogólnie bardzo nie lubi krytyki a krytki konstruktywnej serwowanej przez fanów to już bardzo ;). Z drugiej strony Besty stać na zorganizowanie "redaktorom" największych serwisów o grach darmowej wycieczki, żarcia etc. (szczegóły eskapady można poznać na NMA :) ) No jak po takim czymś nie być "obiektywnym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hra''ko''lothanek: ... Mogłeś nie zamieszczać tego linka. Fallout 3 jest pogrzebany. Może i biadolę, ale po tym, co tam przeczytałem aż mnie zatkało. Heh... I po marzeniach.

Ale cóż, trzeba byc dobrej myśli w końcu! Może jednak ktoś przeprowadzi zamach na siedzibę Beth i zabije tam wszystko, niszcząc przy okazji wszelkie archiwa związane z Falloutem, a widząc determinacje fanów członkowie dawnego Black Isle ponownie zjednoczą się, by dać światu prawdziwego Falla.

A potem, jak wyjdę na spacer poza San Francisco, zsotawiając broń i Power Armour na podłodze jakiegoś domku, zażyję świeżego powietrza i wrócę spokojnie do łóżka:)

Fani Star Trek - łączę się z Wami w bólu. Jedziemy na jednym wózku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mozna zrobic, to glosowac portfelem: nie kupowac nextgenowych epickich redefiniujacych gatunek i po rzeźnicku masakrujacych zwloki uznanych licencji shitow (kupia je inni, i tak beda to wielkie hity), a wspierac finansowo projekty mniejsze i ambitniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 16:03, AgenoR'''' napisał:


Fani Star Trek - łączę się z Wami w bólu. Jedziemy na jednym wózku;)


Nawet jesli fani Star Treka by nie dolaczyli to i tak fani Fallouta nie sa jedynymi, ktorym bethesda pogrzebala marzenia na dobra gre serii.
Oblivion sprzedal sie swietnie, dostal wiele nagrod, jest drugim nadejsciem Chrystusa i w ogole, ale jakims dziwnym cudem fani TES poczuli sie zgwalceni. Jest bardzo malo fanow TES, ktorzy grali w Daggerfalla (a co dopiero w Arena) i ktorym podobal sie Oblivion.
Jeden z userow forum bethesdy powiedzial cos w stylu "Fani Fallouta- czujemy wasz bol- my juz dostalismy swojego Obliviona".
Aa, przypomnialo mi sie ;d
Z bethesdy odszedl nawet jeden z pracownikow, kiedy zobaczyl co robia ze swiatem TES w oblivionie.
Ja tam fanem TES nie jestem, ale z tego co mi wiadomo to Cyrodiil ma klimat bardziej subtropikalny- a w Oblivionie? Wszedzie ladnie, zielone drzewka, laczki...
Wiecej takich developerow jak bethesda i zapomnijcie o graniu w gry inne niz fpsy z elementami (okrojonymi) rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 16:09, Elwro napisał:

Jedyne co mozna zrobic, to glosowac portfelem: nie kupowac nextgenowych epickich redefiniujacych
gatunek i po rzeźnicku masakrujacych zwloki uznanych licencji shitow (kupia je inni, i tak
beda to wielkie hity), a wspierac finansowo projekty mniejsze i ambitniejsze.



Np. Age of Decadence :d Pozdrawiam kolege z Codexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda niewiele wiadomo, ale:
1) Federacja planet opiera się o dyplomację i szukanie nowych światów, i o ile dobrze pamiętam posiadała 1 (słownie jeden) statek czysto wojskowy (Difiant z ds9) tak więc podboje raczej nie wchodzą w grę
2) po poprzednich doświadczeniach z grami betsheidy, a także szczątkowymi informacjami na temat "antyfallouta" będę sceptyczny dopóki nie wypuszczą naprawdę dobrego tytułu.
3) albo ja mam coś z wzrokiem, albo pisało gra w turach a walka w real time. Jak już mieszać to powinno być odwrotnie
innymi słowy star treka lubię (w przeciwieństwie do gwiezdnych wojen, w star treku przynajmniej działa znana nam fizyka) ale że grę robi wiadoma firma będę raczej sceptyczny dopóki się nie przekonam że nie zrobią ambitną grę a nie kolejną młóckę robioną z myślą o bezmyślnej klikaninie (marne szanse, bo takie się niestety najlepiej sprzedają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy tylko, że poprzednią grę ze Star Trek w tytule firma B. skopała totalnie (głównie przez wybór słabego studia developerskiego - podobno wielu oceniało ją jako jedną z najgorszych gier ST w historii). Gdybym był fanem Star Trek to miałbym obawy.

No właśnie: kiedy będzie można sobie pomachać Wii lotem trzymając go oburącz lub... dwoma Wiilotami? W poważnej grze o starciu ciemnej i jasnej strony mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować