Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Jak z prawami admina ?? . xD robiłem już contorl userpassword2 i przestawiłem na admina . potem prubowałem uruchom jako admin , i dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz mieć coś kopane z instalką Wiedźmina. U mnie pięknie śmiga na 7-ce i to wersji 32- i 64-bit. Przeinstaluj grę, drivery grafiki, biblioteki DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 15:12, mas1213 napisał:

Jak z prawami admina ?? . xD robiłem już contorl userpassword2 i przestawiłem na admina
. potem prubowałem uruchom jako admin , i dupa :D

żeby odpalić na adminie klikasz prawym myszki na aplikacji/skrócie i wybierasz uruchamianie jako administrator, możesz opcjonalnie włączyć tryb kompatyblności z XP we właściowościach aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 20.01.2009 o 09:47, SHADOW-XIII napisał:

- sformatuj dysk USB jako FAT32
- skopiuj dane za pomocą polecenia: xcopy e:\ f:\ /e /f (gdzie E: to DVD, a F: to pamięć
USB)
gotowe


Sprawdziłem i działa. Windows 7 stoi :)
Z tą tylko różnicą, że kopiowałem obraz pod Vistą i musiałem skorzystać z komendy "robocopy" a nie "xcopy", i bez ostatniego klucza "/f".
Ale jest.
Tylko to jeszcze boli, że mój Windows 7 to niemowa. Niestety sterowników pod X-Fi nie ma i śladu nawet w necie nie znalazłem, że będą :/
Znaczy, że będą to wiem, ale Creative słowa o tym na razie nie pisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij ze strony Creativa sterowniki i zainstaluj w trybie zgodności z Vistą. U mnie działa. Możesz też zainstalować resztę (volume panel itp) z płytki ale mogą być problemy (u mnie na 32bit były problemy, na 64bit śmiga wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:35, GeoT napisał:

>/.../
> - sformatuj dysk USB jako FAT32
> - skopiuj dane za pomocą polecenia: xcopy e:\ f:\ /e /f (gdzie E: to DVD, a F: to
pamięć
> USB)
> gotowe

Sprawdziłem i działa. Windows 7 stoi :)
Z tą tylko różnicą, że kopiowałem obraz pod Vistą i musiałem skorzystać z komendy "robocopy"
a nie "xcopy", i bez ostatniego klucza "/f".
Ale jest.
Tylko to jeszcze boli, że mój Windows 7 to niemowa. Niestety sterowników pod X-Fi nie
ma i śladu nawet w necie nie znalazłem, że będą :/
Znaczy, że będą to wiem, ale Creative słowa o tym na razie nie pisze ...



http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,519.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. O ile znam forum Windows7 to jakoś nie wpadłem tam po drodze :)
Wieczorkiem sprawdzę wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:06, AvP2 napisał:

Wie ktoś może kiedy mniej więcej wyjdzie siódemka? W tym roku czy w następnym? Bo nie
wiem czy mam już kasę szykować na BOXa :P


Prawdopodobnie we wrześniu będzie premiera. Nie wiadomo jednak jak z pozostałymi wersjami językowymi, kiedy dokładnie pudełka trafią do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Win7 w Firefoxie nie chodzą mi filmy używające Windows Media Player (jak np. na GOL-u). Tak jakby przeglądarka nie widziała w ogóle WMP w systemie. W IE za to, wszystko odtwarza się sprawnie. Da się jakoś temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:22, Linux M napisał:

Na Win7 w Firefoxie nie chodzą mi filmy używające Windows Media Player (jak np. na GOL-u).
Tak jakby przeglądarka nie widziała w ogóle WMP w systemie. W IE za to, wszystko odtwarza
się sprawnie. Da się jakoś temu zaradzić?


Miałem w Viście identycznie. Dodatek (plugin wmp) też sam załadować sie nie chciał więc trzeba go ściagnąć jakoś ze strony microsoftowej chyba albo firefoxowej. A tak ogólnie to używam Opery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:28, Bart_GT napisał:

Miałem w Viście identycznie. Dodatek (plugin wmp) też sam załadować sie nie chciał więc trzeba go ściagnąć jakoś
ze strony microsoftowej chyba albo firefoxowej.

Mówisz o tym? http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx
Link znalazłem właśnie na stronie FF. ;)

EDIT: Zainstalowałem to powyżej i wszystko już działa.

Dnia 03.02.2009 o 18:28, Bart_GT napisał:

A tak ogólnie to używam Opery :P

Próbowałem się na nią przerzucić (chyba wtedy, gdy wyszła wersja 9.6), ale w większości miałem z nią kłopoty itd. Więc tak, wolę Firefox. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:08, Linux M napisał:

Mówisz o tym? http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx
Link znalazłem właśnie na stronie FF. ;)


dokłaaadnie, to co z microsoftu nie działało, właśnie sobie przypomnniało ;)

Dnia 03.02.2009 o 19:08, Linux M napisał:

EDIT: Zainstalowałem to powyżej i wszystko już działa.


no i git. :)

Dnia 03.02.2009 o 19:08, Linux M napisał:

Próbowałem się na nią przerzucić (chyba wtedy, gdy wyszła wersja 9.6), ale w większości
miałem z nią kłopoty itd. Więc tak, wolę Firefox. :P


Ja regularnie przerzucam się z FF na Operę i odwrotnie. FF często mi szwankował to instalowałem operę, którą lubię za stronę startową, po tricku można nawet więcej niż 9 zakładek z podglądami stworzyć co jest bardzo przydatne ;) A aktualnie testuję Chrome''a, też przeglądarka na +. Nie bawiłem się jeszcze w życiu Safari ale ponoć jednym działa na 7 a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem:
Gry za pierwszym razem podłączyłem drukarkę (Canon Pixma iP1000) Windows znalazł i zainstalował sterownik. Używałem tak jej kilka dni po czy Windows ponownie wyszukiwał sterownik (choć już był zainstalowany). Po tym drukarka nie jest właściwie wykrywana w Windowsie. Próbowałem zainstalować sterownik ze strony Canona ale znalazłem tylko jakiś program który rozszerza jego funkcjonalność. Płytę dołączoną do drukarki niestety zgubiłem. Jest jakieś rozwiązanie? Może da się to coś co wykrywa Windows usunąć, tak aby jeszcze raz wyszukał? Tylko jak?
E: mam wersję 64bit

20090212164929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Próbowałeś tego sterownika?

http://software.canon-europe.com/software/0025531.asp?model=

Pamiętaj, że musisz najpierw odinstalować drukarkę, potem zainstalować a dopiero na wyraźne polecenie instalatora włączyć ją aby ten mógł dokończyć instalację.
Plik, który ściągasz, rozpakowujesz i uruchamiasz "setup.exe" z katalogu głównego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już screeny z wersji 7032 build Windowsa 7, ponoć kilka ciekawych zmian na lepsze + kosmetyka, nowe tematy. Niestety nie jest jeszcze tak dostępna jak Beta 7022, która także niedawno wyciekła do sieci i jest łatwo dostepna (w stosunku do 7000 mało istotnych zmian ale ponoć nawet w 3DMarku06 lepsze wyniki i to o sporo) a system ogólnie jeszcze wydajniejszy.

Właśnie wypaliłem płykę z 7022 i będę stawiałna nowym sprzęcie ten system właśnie w ten weekend :) (jak płytę główną odbiorę) Ciekaw jestem jak będzie się sprawować.

screeny z 7032:

http://winfuture.de/screenshots/Windows-7-Build-6.1.7032-3772-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:04, mrosi napisał:

Próbowałeś tego sterownika?

Próbowałem, to jest właśnie jakiś add-on.
No i jak mam odinstalować drukarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować