Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Ej ludzie, bo walczę z generałem RAAM-em, i to kawał drania jest, bo nie chce się załatwić. 660 naboi i stoi. Co tam należy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:25, Ecko09 napisał:

>

Musisz ze snajperki strzelać mu w głowę, gdy Krylle odlecą od niego.

Acha... A ja nadal miałem łuk torque, i nim strzelałem. I do tego podchodziłem do tego działka nie wiem poi co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najpierw strzał z łuku żeby odpędzić krylle, potem headshot ze snajperki. I tak w koło Maciej. Na najniższym poziomie trudności trzeba go trafić w łeb 6 razy, na ednim 12, na najwyższym 18. Have fun :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I męczę się z Raamem od paru godz., skończenie tej walki jest chyba tylko od bugów uzależnione. Raz mi się prawie udało ale dałem ciała. Raam po poharataniu Dom-a stanął w miejscu i stracił zainteresowanie walką, nie strzelał, nie ruszał się nic. Szkoda że mi się ammo skończyło. Trafić go trzeba 18 razy, łuk ma ammo 12... A jak lazłem na drugi koniec pociągu bo zdaje się obok bomby są zapasy to mnie załatwił Locust na latedełku eh...
Muszę znowu na tego buga trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do nocy mi się nie uda to chyba jedyne wyjście :-). Żeby tylko ktoś chętny na Insane się znalazł, bez tego nici z aczików. Te z Normala na pierwszym przejściu gry zaliczone. Na Hardzie nie grałem a od razu na Insane...

Jeśli pokonam go w coopie to reszta aczików za przejście gry i pokonanie Raama też będzie zaliczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Czy ta gra pójdzie z 512MB DDR? Reszta mojego sprzętu to: Athlon 64 3000+ 2,7GHz, Galaxy Gf7900GS.
Otóż zakupiłem tą grę i zaraz po wyświetleniu filmików wywala mi do Windowsa.
Czy to z powodu zbyt małej pamięci ram?
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja mam taki problem ze chce zainstalowac GoW drugi raz ale podczas instalacji wyskakuje mi komunikat że "nie załadowano pliku FirewallInstallerHelper.dll" wiem że trzeba go znaleźć na plycie i wkleic do System 32 ale na mojej plycie go nie ma a w necie nie znalazlem. Pomoże ktoś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o szybką odpowiedź!

Mam zamiar kupić Gearsy w gramer.pl za 25zł. I mam pytanie: czy można w to grać przez multi w Polsce? Mam konto na Games for Windows Live na UK (Do GTA IV, i mogę luzem grać online) ale wolę się spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 18:28, Sipso2008 napisał:

Mam zamiar kupić Gearsy w gramer.pl za 25zł. I mam pytanie: czy można w to grać przez
multi w Polsce? Mam konto na Games for Windows Live na UK (Do GTA IV, i mogę luzem grać
online) ale wolę się spytać.

Można pograć spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować