Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2009 o 20:20, Bartex69 napisał:

Mam pytanie dot.Live GfW ,jak mam się zarejestrowac ,żeby nie spieprzyc sprawy i leciec
po kolejne 10 zł i do biedronki ? Proszę o pomoc,wiem,że bez tego nie można robic save-yów

Zakładasz konto np. na xbox.com, tylko pamiętaj, żeby wybrać kraj, gdzie ten system jest obsługiwany, np. Wielka Brytania. No i dla pewności podać maila z końcówką .com. Potem aby pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto i wklepać kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem dodam, że kodu od Live nie da się zmarnować. Zakładasz konto i nawet jak założysz złe to nic się nie stanie, bo kod nie jest potrzebny do rejestracji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:01, Net_com napisał:

CZy mi się wydaje , czy w tą gre na multi gra strasznie mało osób ? I czemu te odgłosy
strzałów sa tak mało realistyczne ?


Hmm, oprócz tego że to nie jest RZECZYWISTA broń? To nie wiem, może masz coś z głośnikami.

Owszem mało ludzi gra na rankingowych serwach, na nierank, gra cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:01, Net_com napisał:




Wydaje ci sie. Najwięcej ludzi gra wieczorami. Poza tym wyszukiwarka nie pokazuje zapełnionych serwerów. A ludzi gra sporo, sama polska scena jest ogromna, a są jeszcze inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:07, Maker3 napisał:

Idzie jakoś zmienić kraj na koncie czy trzeba zakładać nowe?

Konto GfwL/XBL ? Nie ma opcji zmiany kraju. Można tylko dane osobowe zmienić, ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 22:44, Karol44 napisał:

Ej chce zalogować te gre w live a jak już loguje to pisze coś tam ze live nie jest obsługiwany
przez ten region czy coś co to ?


Nie wiem czy dobrze myślę. Ale prawdopodobnie przy rejestracji zaznaczyłeś Kraj : Polska. I prawdopodobnie to przez to, wiec spróbuj zarejestrować się jeszcze raz, wybierając inny kraj np. Wielką Brytanie.

Przerabiałem to przy GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 14:56, Karol44 napisał:

A walka z tym berserkiem w grobowcu jak go pokonać ?

Ona jest ślepa, kieruje się węchem i słuchem, głównie słuchem. Stajesz przy drzwiach w grobowcu, strzelasz do niej, ona na ciebie biegnie, odskakujesz, ona jebum w drzwi, i tak aż nie wyjdziesz z tego grobowca, potem wystarczy ją jechać młotem świtu, a a potem jak jest rozgrzana to dowolną bronią i tak w kółko, aż padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:28, Albii napisał:

jak jest rozgrzana to dowolną bronią i tak w kółko, aż padnie.


Seriously? O kurczę, ale zapłon. Przechodzę sobie GoWa regularnie co jakiś czas, a tu po dwóch latach dowiaduję się, że wściekłą pannę (zawsze, gdy ją widzę, przypomina mi się text z Zabójczej Broni 3 - "Te miesiączki mogą człowieka wykończyć") moża upupić nie tylko Młotkiem.

Normalnie aż sobie pogratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nic, nie ważne, źle przeczytałem. xD

Nemezis@ Niom. ;) No ale jak już granatów się nie ma, bo wysadziły przeciwników to trzeba użyć broni palnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować