Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers w sklepie gram.pl

66 postów w tym temacie

gram.pl

Niedługo do kin w całej Polsce trafi film Transformers, a w sklepie gram.pl już teraz dostępna jest bazująca na nim gra. Pozwala ona opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu i bronić Ziemi przed najeźdźcami, bądź szerzyć niczym nieskrępowaną rozwałkę!

Przeczytaj cały tekst "Transformers w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Deceptikony... zawsze mnie szlag trafia, gdy widzę tą nazwę "spolszczoną"... Skoro ludzie potrafią przeczytać Kartun Netłork(Cartoon Network) to czemu zmienia się nazwę z Decepticon na Deceptickon...

Dobrze, że w grze nie ma słowa o Unicronie, bo mielibyśmy "Jednorożca" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo idę na film ale gry nie kupie bo nienawidzę takich gier robionych na filmach

Spolszczeń tez nie - niektóre jak sie zobaczy to sie nie wiem czy śmiać czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC-69,90 PLN, X360-229,90 PLN, PS3-249,90 PLN jak tu nie kochać peceta
cena przystepna ale teraz nie wiem czy kupić 2 płyt The Game cz gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o Transformers... Ostatnio sobie przeglądałem gry na X360 na Allegro. Patrzę - Transformers NOWOŚĆ - cena... 300zł do licytacji xDDDDDDD Skąd ci ludzie takie ceny biorą O_o Kupić to można za 170 bodajże a tu jakiś koleś wyjeżdża z taką kwotą, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega z USA oglądał ten film i mówił, że urywa łeb. Ja sam z ogromną ciekawością czekam na ten remake, bo jestem fanem klasycznych Transformerów. O grze pisałem - uwaga reklama ;) - w poprzednim numerze zinu Playback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolega mial pelna racje, bo bedac w UK, skorzystalem z okazji i poszedlem do kina :> Jesli jestes zainteresowany i nie obawiasz sie spojlerow, to gdzies na paru ostatnich stronach w "Filmach", znajdziesz moja recenzje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 19:10, lurynowicz napisał:

Kolega z USA oglądał ten film i mówił, że urywa łeb. Ja sam z ogromną ciekawością czekam na
ten remake, bo jestem fanem klasycznych Transformerów. O grze pisałem - uwaga reklama ;) -
w poprzednim numerze zinu Playback.


Bah a mój kolega w Irlandii też już oglądał i rónież twierdzi że film zamiata:) To dobrze;) bo jestem bardzo ciekaw tego filmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na premierę to dosyć tanio, jednak ze względu na to, że to krótka filmówka wolę poczekać, aż gra będzie do nabycia za niższą cenę. ;) Nie opłaca się kupować krótkich gier za taką cenę, jednak na film z chęcią się wybiorę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować