• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W sumie to mi na tym nie zależy, bo niezbyt trawię ten gatunek, ale jednak zawsze dobrze przysłużyc sie do słusznej sprawy i mieć jeszcze jeden argument przeciw piractwu.

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem zdecydowanie na...
nie

Już widzę to zaspamowanie serwerów Battle.neta niektórymi "dziećmi gramu" ;P.
Póki co przyjemnie mi się gra i nie chciał bym, coby to się zmieniło xP.
Fakt, że "lolz-kidsy" już po części się wpakowały i odpierdzielają głupoty, ale już widzę to zestawienie, kiedy D2 będzie po 20 zeta xP.
No i poza tym ta gra jest zbyt świetna, żeby miała kosztować tak małą cenę, wszyscy powinni znać wartość kupowanych przedmiotów. ;]

Zresztą... Blizzard i tak się nie zgodzi, tudzież o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdecydowanie NIE ponieważ jak mogłoby wyglądać takie pudełko z Diablo 2 i w3 poza tym za tanio jak na takie gry ! Diablo ładnie wygląda w platynowej kolekcji jak i w3 wiec pisze jeszcze raz nie i lepiej zostanie tak jak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...............
Miały się tutaj ukazywać tylko głosy na TAK więc nie piszcie że nie.
Jeśli nie, to po prostu nic nie piszcie.
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jestem zdecydowanie na TAK ludzie co wy piszecie? 20zł to za tanio na te gry? już nie takie gry były za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, co nie zmienia faktu, że petycja jest bez sensu. Ktoś z CDP powiedział, że nie ma szans na to, by te gry pojawiły w Extra Klasyce GOLD, a co dopiero w zwykłej.
O, znalazłem nawet tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25274&pid=211
"- na D2 i W3 w Klasyce nie liczcie, może kolejne pokolenia graczy doczekają ... Blizzard to Blizzard i drogo się cenią, zresztą całkiem słusznie"
Nie ktoś, a Mario CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIE
To są zbyt dobre gry na eXtra klasyke."Niebieskie pudełka" to raczej tanie, gorsze gry.
Poza tym co z battle.net ?
W D2 i tak roi się od Noobów. A Warcraft III ma swój urok taki jaki jest.
Jestem jak najbardziej za
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIE NIE NIE!!!!!!!!!!
Te niebieskie brzydkie, okropne, wzbudzające wymiociny pudełka nie zasługują by podtrzymywać Diablo i Wara w swoich ramionach!!!
Jeżeli do XKG (Extra Klasyka Gold) miała by trafić Saga Diablo, z modami i 2 wersjami językowymi do wyboru, to jestem w stanie zapłacić 2x więcej, niż cena 1 XKG. Warcraft niech sobie siedzi w tej Platynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 10:55, v0yag3r napisał:

TAK bo nie grałem w Wara i chciałbym zagrać ;)

To nie stać cię by zainwestować 50 zł w Warcrafta ?
A jak ta gra będzie dostępna za 20 zł (lub mniej) to byle łachudry będą to kupywać :/
Więc ja ci radze-lepiej zainwestuj 50 zł w wara niż będziesz czekał na eXtra klasyke.
Poza tym jak już Luke Shadow dał link do posta Mario CDP-nie wiem czemu ten temat jeszcze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

TAK, TAK, TAK!!! (z ang.; cytat sławnego polityka "YES, YES, YES")
W eXtra Klasyce GOLD, bo (jak wyżej napisal cybekziom & Budyn) niebieskie grę popsują :/ Ale żeby całą sagę gier walnęli z dodatkami :)

Albo CD-Projekt na tych grach więcej zbija kasy... :> Co się nie sprzeda w Platynie, do niebieskich pudełek i 3x niższą cenę...

ale to sa moje takie przypuszczenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIE !
Blizzard w życiu by się nie zgodził aby jego gry były wydawane w śmiesznej cenie, i w szkaradnych pudełkach niegodnych takich hitów. Platyna w cenie 59zł to rozsądna cena, zwłaszcza że macie gry od razu z dodatkami.

Prosicie o rzecz niemożliwą do spełnienia. Równie dobrze moglibyście prosić aby rozdawano te gry za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować