• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Rany, co to za argument, że gra jest tak dobra, że nie można jej wydać w cenie 20 zł? Jesteście śmieszni. Pewnie kupiliście grę niedawno i zabolałoby was gdyby nagle potaniała. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 12:36, Lidadu napisał:

Rany, co to za argument, że gra jest tak dobra, że nie można jej wydać w cenie 20 zł?

Dla Blizzarda bardzo dobry argument.
>Jesteście

Dnia 12.08.2007 o 12:36, Lidadu napisał:

śmieszni. Pewnie kupiliście grę niedawno i zabolałoby was gdyby nagle potaniała. LOL

Ja tam swoje już dawno sprzedałem. Zresztą, wy naprawdę myślicie że te gry mogłyby potanieć? Diablo 2 jest na 4 pozycji w sprzedaży na gram.pl, więc po co obniżać cenę, skoro ludzie i tak kupują?
Zresztą, Blizz i tak by się nie zgodził.

Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 12.08.2007 o 12:22, PAPISHON napisał:

I co z tego? Mam swoje zdanie, tak samo jak Darkstar i Modest-Vermin. Chciałem wyrazic swoją
opinie, ale widzę, że w naszym "wolnym" państwie nawet tego nie wolno robic... Jestem na NIE
i tyle. Koniec kropka.


Ojej ależ ty jesteś stłamszony....wyjedz sobie z tego uciemiężonego kraju może poczujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem jak najbardziej za . Diablo 2 mam w wersji premierowej w tym dużym boksie . Ale WarCraft 3 to by się przydał ale nie za 50 złotych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie

Wolę zapłacić kilka złotych więcej a mieć grę lepiej wydaną .Dlatego też ostatnio jeśli kupuję grę to w EK .Myślę że warto czasem dołożyć a później być zadowolonym , niż kupić taniej ale kiepskiej jakości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 12:43, Konował napisał:


> I co z tego? Mam swoje zdanie, tak samo jak Darkstar i Modest-Vermin. Chciałem wyrazic
swoją
> opinie, ale widzę, że w naszym "wolnym" państwie nawet tego nie wolno robic... Jestem
na NIE
> i tyle. Koniec kropka.

Ojej ależ ty jesteś stłamszony....wyjedz sobie z tego uciemiężonego kraju może poczujesz się
lepiej.

Oj tak, najlepiej się powieszę bo tak będzie ci lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

N I E

Diablo 2 dobrze się sprzedaje, jakoś nie wyobrażam sobie umieszczania jej w EKN. Tym bardziej jestem na nie, gdyż nie po to zdobywam takie perełki jak dajmy na to Metal Gear Solid 2 za 90 pln (razem z przesyłką) żeby potem widzieć go w EKN ogólnie dostępnego. Obie gry są w Platynowej kolekcji, i uważam to za maksymalną obniżkę. Jeśli chcecie taniego diablo 2 to szukajcie Niemieckiego PC Gamera z 2005 roku (bodajże z lutego? :P)

Po za tym, co da taka petycja? Blizzard i tak wie swoje, na pewno się nie zgodzi. Co więcej, wątpię żeby ktokolwiek się o tej petycji z CDP dowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 12:45, Kafar napisał:

Jestem też za NIE. Mam premierowe wydania i tyle mi starczy.


typowo polska mentalność - ja już mam wydąłem xxx zł to wara wam obniżać cenę i dawać gierkę tej całej hołocie której szkoda tyle kasy bo uważają że 60zł to za dużo... szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:25, Kubak10 napisał:

poza tym ciekawi mnie ilu z tych ktorzy sa na "nie" nie maja tych gier :D???
pokazaliscie swoja "wartosc" mysleniem: ja juz mam to niech inni sobie tez popłacą


Ja nie mam żadnej z tych gier. Wacrafta mam zamiar kupić w najbliższym czasie, Diablo niekoniecznie. Przemyśl więc swoją teorię... Sherlocku...

I zastanówcie się, czy ktoś z Blizzarda zwróci w ogóle uwagę na tą śmieszną petycje. Jesli pojawi się taka możliwość, to te gry będą wydane w tańszych seriach, jeśli takiej możliwości nie będzie, to nawet 100k podpisów nic nie zmieni.

@ Basajew

Dnia 12.08.2007 o 11:25, Kubak10 napisał:

my jesteśmy ludzie ubodzy

Stać cię na komputer i neta. Raczej nie przymierasz głodem. Gry nie są niezbędne do życia - jeśli nie masz kasy, to nie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak czytam i czytam, i widzę, że niektórym się petycja z ankietą pomyliła. Pod petycją podpisujemy się wtedy, kiedy sprawa, której dotyczy jest dla nas ważna i jesteśmy za czymś, a nie przeciwko (chyba, że ma to być petycja, która ma właśnie czemuś zapobiec i wtedy jest na odwrót). I chyba po to koleś założył ten wątek.

W ankiecie moglibyście sobie głosować TAK-NIE, ale nie w petycji. Śmieszne to jest :). Bo niby gdzie potem z taką "petycją" iść? Do tego kogo ona dotyczy? I powiedzieć: "widzicie? Mamy tyle głosów za czyli mamy rację. A tu są jeszcze głosy przeciw, ale one się nie liczą" :)

Naymar -> jeśli chcesz, żeby to miało sens, ręce i nogi to na właściwej stronie stwórz tekst petycji (tak jak to miało miejsce w przypadku Totalwar.org.pl i polskich jednostek w grze) i każ tam się podpisywać, bo tak to z całej Twojej akcji robi się tylko syf i niepotrzebne zamieszanie, bo niektórzy jak widać nie rozumieją czym jest petycja, a czym ankieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 14:25, Melchah napisał:

/.../


Niektórzy wiedza, co to jest petycja i potrafią zauważyć, że ten temat nią nie jest. Petycja musi mieć jakieś zaplecze, musi byc przemyślana, a nie na hurra "chodźcie zrobimy petycje żeby gry były tańsze. wpisujcie sie!1!". Jaki jest sens podpisywania się tutaj, skoro nic się nie osiągnie? Gdzie on ma pójść z tym tematem, nawet jeśli ty będzie 10 tysięcy postów i wszystkie na tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 13:58, patrYX93 napisał:

N I E

Diablo 2 dobrze się sprzedaje, jakoś nie wyobrażam sobie umieszczania jej w EKN. Tym bardziej
jestem na nie, gdyż nie po to zdobywam takie perełki jak dajmy na to Metal Gear Solid 2 za
90 pln (razem z przesyłką) żeby potem widzieć go w EKN ogólnie dostępnego. Obie gry są w Platynowej
kolekcji, i uważam to za maksymalną obniżkę. Jeśli chcecie taniego diablo 2 to szukajcie Niemieckiego
PC Gamera z 2005 roku (bodajże z lutego? :P)

Po za tym, co da taka petycja? Blizzard i tak wie swoje, na pewno się nie zgodzi. Co więcej,
wątpię żeby ktokolwiek się o tej petycji z CDP dowiedział :)


phi... ja mogę to samo powiedzieć np. o Warcrafcie 3 którego kupiłem w dniu premiery za 120zł i co? jakoś jestem za maksymalnym obniżeniem ceny tej gry... szpeci was pudełko EK no to trudno będziecie wiedzieli że przechodzi do klasyki to sobie odpowiednio wcześniej kupicie to wydanie za 60zł... ja na przykład nie mam żadnej gry z PK bo te pudełka są według mnie okropne i te cyferki z boku (po co to?) już ładniejsze są boxy EK... dlatego jeszcze raz powiem: jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdecydowanie na TAK. Diablo II kupiłem zaraz po swojej komunii, jakieś 6 lat temu i już powoli zaczyna się kruszyć. A swojego Warka kiedyś zgubiłem i musiałem na nowo wydać 60zł + przesyłke :(
TAK TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 14:35, rob006 napisał:

Niektórzy wiedza, co to jest petycja i potrafią zauważyć, że ten temat nią nie jest. Petycja
musi mieć jakieś zaplecze, musi byc przemyślana, a nie na hurra "chodźcie zrobimy petycje żeby
gry były tańsze. wpisujcie sie!1!". Jaki jest sens podpisywania się tutaj, skoro nic się nie
osiągnie? Gdzie on ma pójść z tym tematem, nawet jeśli ty będzie 10 tysięcy postów i wszystkie
na tak?

Może wziąć przykład z niedawno przeprowadzonej akcji Totalwar.org.pl, stworzyć na odpowiedniej ku temu stronie tekst (a są takie), a kiedy już stwierdzi, że akcję poparła dostateczna ilość osób, że zostanie to zauważone, może napisać list do CDP (bo przede wszystkim ta firma jest targetem i może jeszcze Blizzard) i pokazać jak wiele ta idea ma poparcia. Moim zdaniem tak przeprowadzona akcja ma sens, nawet jeśli nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

I jak widać nie wszyscy rozumieją co to jest petycja, a przynajmniej nie wiedzą o co chodzi w wątku w ogóle się w nim udzielając. Facet wyjaśnił w czym rzecz, i żeby dopisywać się na "tak", jeśli ktoś chciałby obniżki ceny Diablo II. A zaczęła się mierna dyskusja nad tym czy warto i głosy "A nie, bo ja mam i nie kupię", "a ja wolę drożej, bo jest lepiej" (choć płyty te same, a nie ze złota, a instrukcja nie pisana gęsim piórem na pergaminie), "już kupiłem drożej i teraz ma być taniej? Skandal!" itd.

W temacie jest wyraźne napisane czego dotyczy wątek i choć może ta petycja jest nieco ułomnie przeprowadzona (ale zrobił jak umie) to każdy kto się udziela mógłby rozróżniać słowa "petycja" i "ankieta". A wielu nie rozróżnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować