• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

według mnie by mogli nawet oddzielnie wydać grę i dodatek każde po 20zł, za
duża obniżka w stosunku do obecnych 60 zł by nie było, a większość ludzi by była zadowolona...

Diabo II podstawka + dodatek kosztują w sklepie gram.pl po obniżce 47 zł. Warcraft tak samo. Wykłócasz się w tym momencie o 7 (słownie: siedem) złotych!

@Konował

Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

Chłopie co za brednie piszesz?! Blizzard to jedna z najbogatszych firm na rynku gier a ty się o jej finanse zamartwiasz??;PP lol lol lol

A co ty wiesz o finansach Blizzarda? Masz jakies przecieki? Utrzymanie tego WoWa, to pewnie nic nie kosztuje... a fakt, że kolejne gry wydają w kosmicznych odstępach czasu też pewnie nie ma tu znaczenia. Chyba mają sią za co cenić.

@conradzik

Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

...OMG... Widzę, że Blizzard na jakieś boga tu wyrasta. Co drugi post: "Blizzard nigdy się nie zgodzi" (o zgrozo ;), "Blizzard obniży ceny? Chyba żartujecie!", "Blizzard to..., Blizzard tamto..."

Zapomniałeś dodać, ze to prawda. :) To Blizzard dyktuje tu warunki i to od niego zależy, czy gra trafi do tańszej serii. To jest czyste stwierdzenie faktów. Jesli chcecie żeby ich gry były tańsze, to ich nie kupujcie :)

Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

To co my jesteśmy do jasnej ciasnej? Do Burkina Faso nas chcą porównywać? Dżizas... :)

Przemyśl to jeszcze 20 razy, bo w tym jest niestety sporo racji.

Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

CD-Action też obecnie finansowane jest przez niemiecki Bauer

CDA działa na niemieckim kapitale, ale nikt nie pompuje w ten interes kasy. O żadnym finansowaniu nie ma mowy - jeśli CDA na coś nie stać, to po prostu nie stać. Poza tym nie porównuj CDA do PC Games ;)

Dnia 13.08.2007 o 14:28, Wertyn napisał:

Osoby, choćby z tego forum nie posiadające D2 to raczej rzadkość

Zadziwiające, że wciąż znajdują się kupcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2007 o 00:48, rob006 napisał:

> To co my jesteśmy do jasnej ciasnej? Do Burkina Faso nas chcą porównywać? Dżizas... :)
Przemyśl to jeszcze 20 razy, bo w tym jest niestety sporo racji.


Przemyślałem zanim wysłałem i doszedłem do wniosku, że prawda jest okrutna - bliżej nam do naszych zachodnich sąsiadów... Albo to mój wykładowca z geografii społeczno-ekonomicznej się mylił (Przeklęty prof. Kamiński! A tak mu ufałem :)

Dnia 14.08.2007 o 00:48, rob006 napisał:

> CD-Action też obecnie finansowane jest przez niemiecki Bauer
CDA działa na niemieckim kapitale, ale nikt nie pompuje w ten interes kasy. O żadnym finansowaniu
nie ma mowy - jeśli CDA na coś nie stać, to po prostu nie stać. Poza tym nie porównuj CDA do
PC Games ;)


W zasadzie ciężko o porównanie, kiedy w grę wchodzi średnio ok. 100 tys. sprzedanych miesięcznie numerów więcej (nie mówiąc o nakładzie) na korzyść PCG. Sam nie raz miałem ochotę zakupić ich czasopismo, choćby ostatnio, widząc w pełnych wersjach np. Neverwinter Nights, Gothic II Gold, albo... Lula 3D (eh... klasyk ;) bo do Frankfurtu nad Odrą mam, w czasie studiów, dosłownie rzut (moherowym :) beretem przez Odrę i nie raz się pójdzie na oryginalną turkishe pizza :) Możemy mieć za to satysfakcję, że u nas już dawno dodano Splineter Cell''a, a u nich... miesiąc temu. Frajerzy ;)

Dnia 14.08.2007 o 00:48, rob006 napisał:

> Osoby, choćby z tego forum nie posiadające D2 to raczej rzadkość
Zadziwiające, że wciąż znajdują się kupcy :)

To jak dla mnie krajowy fenomen. Naprawdę nie rozumiem skąd się ci wszyscy ludzie biorą? Zrozumiałbym, gdyby gra wydawana była w podwójnej (pol.-ang.) wersji językowej i co niektórzy mogliby na e-bay''ach ją opychać, a tak? Mam wrażenie, że każde kolejne pokolenie graczy musi posiadać w swojej kolekcji D2 :/ No, może zabrzmiało to nieco na wynos, ale chodzi o to, że co roku tysiące osób dołącza do grona graczy i jak się okazuje, już od 7 lat każdy taki nowy "wysyp" dokłada tę kolejną cegiełkę do (jak piszą niektórzy moi przedmówcy) fortuny tego "growego" molocha zwanego też Blizzard''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować