• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.08.2007 o 22:14, Nufiko napisał:

Tu się z tobą nie zgodzę jest coś takiego co niektórzy zwą nożycami cen. Chodzi mniej więcej
o to, że jak jakiś produkt jest drogi to mniej ludzi chce go kupić, a jak jest tani to chce
go kupić więcej ludzi. /.../

Doskonale o tym wiem, ale zerknij proszę na listę najlepiej sprzedających się gier w sklepie gram.pl i sprawdź na których pozycjach sa wymienione dwa tytuły. Zdaje się, że złoty środek jest właśnie osiągnięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 21:31, rob006 napisał:

> ja chyba jestem za mało dojrzały żeby zrozumieć dlaczego tyle ludzi jest przeciwko obniżeniu

> cen gier... przeciwko obniżeniu cen np. połączeń telefonicznych czy internetu też byście
głosowali?
> na zasadzie ja mam i mi dobrze a co mnie inni obchodzą?

Gdyby jakiś 12-latek zrobił podobną petycję, w sprawie "internet 1Mb za złotówkę (przez cały
okres umowy)!!!" podpisałbyś sie pod nią? I wierzyłbyś że jakiś operator obniżyłby ceny do
takiego pułapu, bo na jakimś forum jest jakaś petycja?


oczywiście że nie bo to nie ma sensu, a tutaj wręcz przeciwnie, skoro D2 było już w jakiejś gazecie w Niemczech dwa lata temu to czemu u nas by nie miało się pojawić za 20-25zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 22:35, Wertyn napisał:

oczywiście że nie bo to nie ma sensu, a tutaj wręcz przeciwnie, skoro D2 było już w jakiejś
gazecie w Niemczech dwa lata temu to czemu u nas by nie miało się pojawić za 20-25zł ?


Zauważ, że my nie mieszkamy w Niemczech i u nas te tytuły sprzedają się całkiem nieźle po cenach jakie sa obecnie. Tylko idioci obniżają cenę czegoś, co i tak się dobrze sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Diablo już niedawno zakupiłem, ale mogło by być a tym bardziej Warcraft. Choć to sa takie hiciory (diablo ma 10 lat a jest za 50zł!) , że mocno w to watpię, ale jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 22:01, PAPISHON napisał:

Czy Ty człowieku rozumiesz, że Blizzard nie pozwoli na taką zniżkę? No chyba nie, bo jakoś
nikomu się to nie udało, oprócz tego jednego wyjątku... franzuskiej gazecie.

Po pierwsze to była bodajże gazeta niemiecka.
Po drugie wiem że Blizz tak mówi, bo wiem że oni są łasi na kasę jak mało kto.
Ciekawi mnie tylko dlaczego to popierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co wy z tą gazetą? Ktoś coś widział, słyszał od kolegi, przeczytał gdzieś plotkę? Konkrety na stół, dawać mi tu jakiś link lub fotkę, a nie cały czas pitolenie i marudzenie o tym, że w jakiejś gazecie było, a u nas nadal po cenach ~59 zł. Jestem prawie pewien, że ta gazeta na polskie złotówki kosztowała może nawet i więcej niż samo pudełkowe wydanie gry w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 22:41, rob006 napisał:

> oczywiście że nie bo to nie ma sensu, a tutaj wręcz przeciwnie, skoro D2 było już w jakiejś

> gazecie w Niemczech dwa lata temu to czemu u nas by nie miało się pojawić za 20-25zł ?


Zauważ, że my nie mieszkamy w Niemczech i u nas te tytuły sprzedają się całkiem nieźle po cenach
jakie sa obecnie. Tylko idioci obniżają cenę czegoś, co i tak się dobrze sprzedaje.


a myślisz ze w Niemczech już się D2 nie sprzedawało? baaaaaaardzo wątpię... po prostu dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też bym chętnie zobaczył screena tej gazetki...
Całkiem możliwe, że to bardzo prestiżowy magazyn o grach, i dali za grę naprawdę sporo, na tyle sporo, że polskie czasopisma mogą o tym pomażyć.

Petycja jest bez sensu... ta, a ja zaraz zrobię petycję "Kompy za drogie! Chcemy demony szybkości za 200zł", i co, jak pojawi się dużo głosów, dostane super kompa za 2 stówy?... Taki jest sens takch petycji, moderator może zamknąć temat, bo jest bezsensowny, D2 i W3 póki co świetnie się sprzedają, a skoro tak dobrze idą, po co zanizać cenę? Możę za pare lat zobaczymy te gry w EK Gold, ale póki co... marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 10:41, Wertyn napisał:

a myślisz ze w Niemczech już się D2 nie sprzedawało? baaaaaaardzo wątpię... po prostu dla chcącego
nic trudnego :)


A ja myślę, że sie już tak nie sprzedawało. Weź pod uwagę, że to inny kraj, gry w stosunku do ich zarobków sa naprawdę tanie. Dla nich kupienie premierówki, to żaden wydatek. Poza tym Diablo kosztuje tam teraz ok 10 euro, a i taniej można kupić. Razem z dodatkiem cena po przeliczeniu wyszłaby pewnie podobna co u nas, a Blizzarda raczej nie bardzo przejmie się tym, że Polska to biedy kraj, a ludzie nie mają kasy na gry, i od każdego chce tych samych pieniędzy. Jakoś ich to nie rusza...

Poza tym tez chętnie zobaczyłbym jakiś skan tego czasopisma, bo ja z kolei słyszałem, że to we Włoszech dodali Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego? Dlatego, że jest to jedna z moich ulubioncyh firm, i szkoda patrec jak za takie super tytułu biorą taką małą kasę. Jeżeli będą brac trochę większą kasę, to ich tytułu będą o wiele lepsze. Wolisz niedopracowanego Starcrafta II, czy dopieszczonego do maksimum możliwosci? Ja chyba jednak tą drugą propozycję bym wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 11:50, rob006 napisał:

> a myślisz ze w Niemczech już się D2 nie sprzedawało? baaaaaaardzo wątpię... po prostu
dla chcącego
> nic trudnego :)

A ja myślę, że sie już tak nie sprzedawało. Weź pod uwagę, że to inny kraj, gry w stosunku
do ich zarobków sa naprawdę tanie. Dla nich kupienie premierówki, to żaden wydatek. Poza tym
Diablo kosztuje tam teraz ok 10 euro, a i taniej można kupić. Razem z dodatkiem cena po przeliczeniu
wyszłaby pewnie podobna co u nas, a Blizzarda raczej nie bardzo przejmie się tym, że Polska
to biedy kraj, a ludzie nie mają kasy na gry, i od każdego chce tych samych pieniędzy. Jakoś
ich to nie rusza...

Poza tym tez chętnie zobaczyłbym jakiś skan tego czasopisma, bo ja z kolei słyszałem, że to
we Włoszech dodali Diablo...

proszę bardzo: numer 01/05 cena 5 euro :)

20070813122458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 12:33, czarek-2101 napisał:

Z tego co ja słyszałem to nie jest prawdziwa, realna pełna wersja, tylko jakieś mody, dodatki
i inne badziewia (te napisane małym druczkiem) ale mogę się mylić.

nie to małym druczkiem to opisanie cech gry
5 klas postaci, 1000 broni itp. ( czy coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 12:33, czarek-2101 napisał:

Z tego co ja słyszałem to nie jest prawdziwa, realna pełna wersja, tylko jakieś mody, dodatki
i inne badziewia (te napisane małym druczkiem) ale mogę się mylić.

mylisz się bo jakby to były dodatki mody to by nie napisali że można grać na bttle necie :) a poza tym pisze voll version a to może oznaczać tylko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 15:52, rob006 napisał:

To po prostu temat, w którym każdy może sobie nabić posta, z którego nie będzie
żadnego pożytku.

Grrrr. Jak słyszę coś takiego to mnie skręca..."nabić sobie posta", ojejku, takie to straszne nawet jeśli ktoś napisze to głupie "tak" tylko po to, żeby awansować ? Boli Cię to tak bardzo? Zostawcie czasem to forum i idźcie na pole/dwór (jak kto woli... ), wakacje w końcu są. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2007 o 12:25, Wertyn napisał:

> > a myślisz ze w Niemczech już się D2 nie sprzedawało? baaaaaaardzo wątpię... po prostu

> dla chcącego
> > nic trudnego :)
>
> A ja myślę, że sie już tak nie sprzedawało. Weź pod uwagę, że to inny kraj, gry w stosunku

> do ich zarobków sa naprawdę tanie. Dla nich kupienie premierówki, to żaden wydatek. Poza
tym
> Diablo kosztuje tam teraz ok 10 euro, a i taniej można kupić. Razem z dodatkiem cena po
przeliczeniu
> wyszłaby pewnie podobna co u nas, a Blizzarda raczej nie bardzo przejmie się tym, że Polska

> to biedy kraj, a ludzie nie mają kasy na gry, i od każdego chce tych samych pieniędzy.
Jakoś
> ich to nie rusza...
>
> Poza tym tez chętnie zobaczyłbym jakiś skan tego czasopisma, bo ja z kolei słyszałem,
że to
> we Włoszech dodali Diablo...
proszę bardzo: numer 01/05 cena 5 euro :)


szok tak tanio i taka fajna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie skoro niemcy mieli i to już ponad 2,5 roku temu to czemu u nas by nie miało być za jakiś czas? według mnie by mogli nawet oddzielnie wydać grę i dodatek każde po 20zł, za duża obniżka w stosunku do obecnych 60 zł by nie było, a większość ludzi by była zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować