Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Mafii znów w grze

51 postów w tym temacie

Mmm... z Mafią mam naprawdę miłe doznania, chyba poszukam jej w szafie i zainstaluje ;)
Noo prawda - każdy z ich tytułów był naprawdę unikalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Illusion Softworks umie robić naprawdę dobre gry tak, więc pozostaje czekać na to jaki tym razem przygotują dla nas tytuł. Szkoda, że nie będzie to żadna kontynuacja, gdyż Mafia 2 mogłaby być czymś naprawdę ciekawym zwłaszcza, że Mafia do dziś jest klasą samą w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia była wyśmienita. W tej grze wszystko pasowało ze sobą idealnie. Równie dobry był Hidden & Dangerous. Czekam na nowa grę Ilussion, szkoda jednak, że nie jest to Mafia2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, że będzie to kolejna część Hidden & Dangerous, z Mafią 2 nie wiadomo, ale by się ją chciało :) i całkiem możliwe, że to będzie jakaś nowa giera. Znaczy się, nowa to ona na pewno bedzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:47, Dark Ethernal napisał:

Dokladnie, prawie perfekcyjna gra... Mafia miala w sobie to cos... to cos co wywolywalo ta
lezke po przejsciu... nigdzie sie tak nie dalo wczuc w bohatera...



Dokładnie :>
Pamiętam ten smutek w moich oczach kiedy Tommy Angelo ... <chlip> po ostatniej misji... jak już żył spokojnie w domku.... <clip> <chlip> arrrgh! Zabili biedaczka! =((

A tak na poważnie to nie będzie kontynuacji mafii. Skończyła się śmiercią głównego bohatera i takiego czegoś się nie naprawi :) Lekarze nie zdołaliby nic zrobić :> Do tego główna mafia również została rozbita w pewnym sensie.

Lecz możliwe, że wyjdzie inna gra, bardzo podobna do Mafii i H&D ;> Może mix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie bedzie to kontynuacja Mafii...Gra ta z taka technologia jaka istnieje teraz, moglaby byc po prostu tytulem PERFEKCYJNYM. Jestem bardzo ciekawy co tez takiego czesi zaprezentuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Mafia, cudowna gra, tylke razy ja przechodzilem ze juz niepamiętam ile :) Poczekamy i zobaczymy co nam szykują za niespodzinkę panowie z Iiiusion Softworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłbym się, gdyby Illusion Softworks stworzyło kolejną, znakomitą gangsterkę o jakości zbliżonej do Mafii :) Mafia była według mnie grą genialną, przeszedłem ją kilka razy i czasem z uśmiechem na twarzy do niej wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia jest chyba jednyną grą z tego rodzaju, w która mi się bardzo przyjemnie grało. Nie tylko wciągnęła mnie sama akcja, ale także fabuła gry. No może przesadziłem, nie jest jedyną, jeszcze dodam Max Payne''a i słynne już bullet time.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak na poważnie to nie będzie kontynuacji mafii. Skończyła się śmiercią głównego bohatera i takiego czegoś >się nie naprawi :) Lekarze nie zdołaliby nic zrobić :> Do tego główna mafia również została rozbita w pewnym >sensie.

Smierć głównego bohatera nie oznacza od razu końca gry ;)
Przecież może się okazać, że miał jakieś dziecko, o którym nie wiedział i które teraz chce go pomścić ;P
Albo brata żądnego zemsty, z którym został w dzieciństwie rozdzielony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 15:28, Yennefer napisał:

A tak na poważnie to nie będzie kontynuacji mafii. Skończyła się śmiercią głównego bohatera
i takiego czegoś się nie naprawi :) Lekarze nie zdołaliby nic zrobić :> Do tego główna mafia
również została rozbita w pewnym sensie.

Ale równie dobrze Mafia 2 mogłaby opowiadać zupełnie inną historię. Sam nigdy nie lubiałem gdy w kolejnej części gry która odniosła jakiś tam sukces jest kontynuowana historia z poprzedniej części, która się zakończyła. Bo często jest naciągana (np. Gothic 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować