Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 13:45, Mertionh napisał:

Oraz co to za miejsce obok Latarenki gdzie promieniowanie rozpie*** po kilku sekundach
ta się tam przejść?

Najprawdopodobniej Krypta 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to zabójstwo zleca szef ochrony Tenpenny''ego a nie sam Tenpenny, spróbuj pogadać z nim - powinien siedzieć przy biurku naprzeciw wejścia do wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z androidem i spraw aby przypomniał sobie kim był a potem poproś go aby pozwolił Tobie odstrzelić naukowca, następnie udaj się do laboratorium i grzecznie poinformuj że to Harkness jest androidem a jak już dostaniesz modyfikację to zastrzel doktorka i jego ochroniarza - w ten sposób dostaniesz modyfikację i ocalisz Harknessa za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:14, sevrond napisał:

Szukanie nie boli, to juz kolejne pytanie na temat tego psa w przeciagu 3 stron ;)
Psa znajdziesz na złomowisku :)


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 00:43, Llordus napisał:

Konfig: Win XP + SP3, Intel Q6600, Radeon HD 4850. Fallout 3 PL instalowany w wersji
angielskiej.
Proba odpalenia patcha konczy sie komunikatem, ze Fallout 3 nie zostal znaleziony. Zaraz
cos mnie trafi po prostu.
Znalazl ktos sposob na zainstalowanie patcha do polskiej wersji gry?


Mam to samo.
Sam nie wiem co jest grane, może to, że gra jest zainstalowana na partycji D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 14:48, Karharot napisał:

Mi się wydaje że to zabójstwo zleca szef ochrony Tenpenny''ego a nie sam Tenpenny, spróbuj
pogadać z nim - powinien siedzieć przy biurku naprzeciw wejścia do wieży.


Na pewno Tenpenny to zleca, gadałem z nim przecież. A ten szef i tak nie ma tej opcji dialogowej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:06, Mertionh napisał:

Polecam wybrać się do opuszczonego szpitala w lewym dolnym rogu ekranu.

Zajebisty klimat. ;)


Na pewno lewym, a nie prawym? W D.C też jest jakiś szpital. Chyba "Naszej Pani"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 14:52, Karharot napisał:

Pogadaj z androidem i spraw aby przypomniał sobie kim był a potem poproś go aby pozwolił
Tobie odstrzelić naukowca, następnie udaj się do laboratorium i grzecznie poinformuj
że to Harkness jest androidem a jak już dostaniesz modyfikację to zastrzel doktorka i
jego ochroniarza - w ten sposób dostaniesz modyfikację i ocalisz Harknessa za jednym
zamachem.



Harknessowi powiedziałem że jest androidem kilka godzin gry temu, nawet nie ma mowy zeby wczytywać save i prosić go żeby dal mi go zabić, a teraz nie mam możliwości poproszenia go o to. a teraz zobaczyłem jaka jest nagroda z 2 strony i szczerze bardziej by mi pasowała. No i w laboratorium sa jeszcze inni oprucz Znnikera ( dr. Li, ochrona Riverty City )wiec jak go załatwić zeby inni się nie burzyli do mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:46, Splocky napisał:

> Polecam wybrać się do opuszczonego szpitala w lewym dolnym rogu ekranu.
>
> Zajebisty klimat. ;)

Na pewno lewym, a nie prawym? W D.C też jest jakiś szpital. Chyba "Naszej Pani"..


W lewym. Chodzi o inny szpital. :P

Jak myślicie jak wrzuce swoją muzykę do folderu z F3 np: do folderu Explore to zadziała w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś miejsca, które polecacie odwidzić? I gdzie one są? ;)
Bo muszę zdobyć trochę punktów doświadczenia, bo potrzebny mi jest awans by rozwiązać zadanie fabularne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:19, 332 napisał:

Są jakieś miejsca, które polecacie odwidzić? I gdzie one są? ;)
Bo muszę zdobyć trochę punktów doświadczenia, bo potrzebny mi jest awans by rozwiązać
zadanie fabularne :]


Sanktuarium Szponów Śmierci jest fajne :)
Fort Constantine, Tunele Yao Guai, Skład Obrony Narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:19, 332 napisał:

Są jakieś miejsca, które polecacie odwidzić? I gdzie one są? ;)
Bo muszę zdobyć trochę punktów doświadczenia, bo potrzebny mi jest awans by rozwiązać
zadanie fabularne :]

Oaza, na samej górze mapy, bodajże po środku z tendencją na wschód (xP). Spotkasz tam nawet kolegę z poprzednich części. Radzę Ci też odwiedzić wszystkie krypty, o ile masz już dostęp do Cytadeli to jest tam ekran z wyświetlonymi wszystkimi kryptami. Jeśli jesteś po wydarzeniach w ''oczyszczalni'' to zajrzyj też pod swoją dawną kryptę, Amata będzie Cię potrzebowała :-). Możesz też załatwić problem Tennpennego z ghulami, pobawić się w łowce niewolników albo pozabijać ''przeciwników'' ghuli z listy. Pełno tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A jest coś ciekawego w tych kryptach? Weszłam na chwilę do tej (na mapie) na prawo [87 chyba...] i tam jedynie jacyś szaleńcy mnie atakują, czy jest tam coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szef ochrony (Harkness) da Ci pozwolenie na odstrzelenie doktorka bo ten "stwarza zagrożenie" to nikogo nie obejdzie jak w środku laboratorium wypalisz mu z shotguna w ucho, w końcu robisz to po to aby ich chronić:)
W ten sposób nie traci się karmy a zyskuje się zarówno unikatowy karabin plazmowy A3-21 jak i tego perka. W F3 warto jest kombinować bo można dzięki temu ugrać więcej niż jest przewidywane.
Jeśli jednak musisz wybrać pomiędzy karabinem a nagrodą od doktorka to faktycznie to drugie jest lepsze (zwłaszcza jeśli nie specjalizujesz się w broni energetycznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:41, Karharot napisał:

Jeśli szef ochrony (Harkness) da Ci pozwolenie na odstrzelenie doktorka bo ten "stwarza
zagrożenie" to nikogo nie obejdzie jak w środku laboratorium wypalisz mu z shotguna w
ucho, w końcu robisz to po to aby ich chronić:)
W ten sposób nie traci się karmy a zyskuje się zarówno unikatowy karabin plazmowy A3-21
jak i tego perka. W F3 warto jest kombinować bo można dzięki temu ugrać więcej niż jest
przewidywane.
Jeśli jednak musisz wybrać pomiędzy karabinem a nagrodą od doktorka to faktycznie to
drugie jest lepsze (zwłaszcza jeśli nie specjalizujesz się w broni energetycznej).



Broń już mam chodzi już jedynie tylko o perka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:38, 332 napisał:

/.../

A jest coś ciekawego w tych kryptach? Weszłam na chwilę do tej (na mapie) na prawo [87
chyba...] i tam jedynie jacyś szaleńcy mnie atakują, czy jest tam coś ciekawego?


czy w 87 jest cos ciekawego to nie wiem, ale w np. 106 jest statuetka Wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:46, sevrond napisał:

> /.../
>
> A jest coś ciekawego w tych kryptach? Weszłam na chwilę do tej (na mapie) na prawo
[87
> chyba...] i tam jedynie jacyś szaleńcy mnie atakują, czy jest tam coś ciekawego?


czy w 87 jest cos ciekawego to nie wiem, ale w np. 106 jest statuetka Wiedzy :)


Kryptę 87 będziesz musiał odwiedzić wykonując jednego z głównych questów. Więc o ile go nie wykonujesz, nie idź tam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować