Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Konfig: Win XP + SP3, Intel Q6600, Radeon HD 4850. Fallout 3 PL instalowany w wersji angielskiej.
Proba odpalenia patcha konczy sie komunikatem, ze Fallout 3 nie zostal znaleziony. Zaraz cos mnie trafi po prostu.
Znalazl ktos sposob na zainstalowanie patcha do polskiej wersji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:53, The Nemezis napisał:

Zna ktoś może lokalizację wszystkich behemotów?

1. GNR Building
2. Evergreen Mills
3. Takoma Industrial
4. Capitol Building
5. Jury Street Metro Station

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już interweniowałem i jak widać zmienili ale nie tym co już grę zarejestrowaną mieli. Zresztą chodziło mi o sam fakt, a nie o te 30 pkt. A prawda wygląda tak ze gra była u Cenegi po 160 a niedługo po premierze w MM po 129 zł a za rejestracje dostawało sie 130 pkt. Dla mie to naciąganie ( pomijając zbieg okoliczności z pkt ) bo gdyby ludzie wiedzieli że w MM będzie po 130 większosć by nie kupiła od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:11, RavenSoul napisał:

Ja sobie po prostu chodzę i zwiedzam, wrogów na pustkowiach
nie ma tylu by nazwać to strzelanką, czuć "pustkowia" Osobiście bardzo mi się to podoba...


Ja tam tego nie czuje ale to jak widac kwestia gustu. Złapałem się że ani razu nie zdarzyło mi sie pomyśleć o tej grze jako o falloucie.
A wrogów jest moim zdaniem na tyle duzo że spokojnie można nazwać F3 shooterem. Szczególnie że elementów rpg jest malutko i są mocno uproszczone. Ale gra się nawet przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma link do dobrej stronki z modami do f3??? i gdzie można znaleźć hasło dostępu do bunkra w Składzie Gwardii Narodowej bo ja szukałem i znależć nie moge a gram już ponad 40 godzin( 60% zwiedzonych miejsc)

20081122063237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRałem trochę w nowego Falla i muszę rzec że co prawda F3 toto nie jest, ale i tak nieźle się prezentuje. Trochę liniowy i głupi... ale całkiem niezła gierka.
I prawie pobija Gothica 3, pod względem technicznych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:44, likop2 napisał:

się prezentuje. Trochę liniowy


LINIOWY?

Hahahahahaha. Grałeś w te grę czy tylko o niej słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Do tej kryjówki tych najemników Railee czy jak jej tam (tych co uratowałem z tego dachu hotelu) to trzeba iść metrem czy prowadzi tam jakaś droga naziemna?
2. Ilu można mieć najemników jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:18, Ecko09 napisał:

1. Do tej kryjówki tych najemników Railee czy jak jej tam (tych co uratowałem z tego
dachu hotelu) to trzeba iść metrem czy prowadzi tam jakaś droga naziemna?
2. Ilu można mieć najemników jednocześnie?


Jak grałem to tylko metrem. Najemników, niewiem. Mi udało sie mieć tylko jednego.

A takie głupie pytanie mam. Gram od nowa na trudnym poziomie jako zły. Przyłaczył się do mnie Jerych o wydaje mi się, że jak kogoś zabija to mi się PD nie nalicza. Wczesniej jak gralem a najemnik z Bracttwa stali kogos zabil to za kazdym razem mi podbijalo troche PD. Niewiem czy po prostu za kazdym razme mi sie teraz nie pokazuje za ekranem ze zdobylem PD czy najemnik je "zabiera". Pare razy jak razem z nim do kogos strzelalem to pokazal mi sie ten ekran, pare razy jak on kogos zabil to tez, jednak iles tam razy nie bylo tego ekranu. O co tu chodzi? To przez trudnosc, takie wybiorcze nabijanie czy jak? Widze tez ze gosc nie ma problemow z opanowaniem pancerza wspomaganego :) Jak ma mi zabierac doswiadczenie to sie go pozbede, bo potrzebny mi byl w gruncie rzeczy jako plecak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:18, Ecko09 napisał:

1. Do tej kryjówki tych najemników Railee czy jak jej tam (tych co uratowałem z tego
dachu hotelu) to trzeba iść metrem czy prowadzi tam jakaś droga naziemna?
2. Ilu można mieć najemników jednocześnie?


Ja bym poszedł z rivet city metrem bo najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest tak beznadziejna jak o niej mówią? Slyszalem ze to jest blizej jakichs bezsensowanych strzelanek a nie fallouta 1 i ze ma zero klimatu. Ale niestety nie mialem okazji zagrac jeszcze jak bede mial vczas dzisiaj to ide do kumpla on to gra ma to moze sobie pogram:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:31, Two face napisał:

Czy ta gra jest tak beznadziejna jak o niej mówią? Slyszalem ze to jest blizej jakichs
bezsensowanych strzelanek a nie fallouta 1 i ze ma zero klimatu. Ale niestety nie mialem
okazji zagrac jeszcze jak bede mial vczas dzisiaj to ide do kumpla on to gra ma to moze
sobie pogram:p


Gra jest świetna, to kawał dobrego RPG-a. To że F3 jest beznadziejny mówią tak tylko zapaleni gracze poprzednich Fallaoutów, w końcu gra zdobywa w prasie doskonałe oceny. A co do klimatu to uważam że nadal go ma, ale w trochę zmienionej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:31, Two face napisał:

Czy ta gra jest tak beznadziejna jak o niej mówią? Slyszalem ze to jest blizej jakichs
bezsensowanych strzelanek a nie fallouta 1 i ze ma zero klimatu. Ale niestety nie mialem
okazji zagrac jeszcze jak bede mial vczas dzisiaj to ide do kumpla on to gra ma to moze
sobie pogram:p


Głupoty. Gra wymiata. Obecnie przesiadłem sie na konsole, ale Fallouta mam na kompa. Koputer powrócił do łask. Gram od rana do wieczora, wszystkie inne czynnosci wykonuje z musu - jedzenie, mycei, praca, nauka, spanie. Już dawno sie tak dobrze nie bawiłem. Prawda, ze nie jest to ten sam Fallout, jest troche inaczej, ale dalej jest to dobra gra. O klimat sie nie musisz martwic. Ludzie mowia ze pod kniec robi sei z tego strzelanka, no troche prawdy w tym jest, ale kazdy gra jak chce. Ja caly czas jade na systemie VATS i gra mi sie bardoz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam odwrotną sytuacje co do gier bo gram raz na pare dni :P Ale skoro F2 jest taki dobry to moze kupie jak bede miał kase:p I bede grał częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez twierdze ze gra to absolutny wymiatacz. Podchodzilem do F3 bardzo niepewnie z tego powodu ze nie podobal mi sie Oblivion a wydawalo mi sie ze bedzie to to samo tylko w innej scenerii. Na cale szczescie grubo sie pomylilem, gierka ma genialny klimat, swietna grafike i super sciezke dzwiekowa idealnie pasujaca do postapokaliptycznego swiata. System VATS spisuje sie swietnie chociaz nei gorzej gra sie w czasie rzeczywistym jak w normalnego FPS-a. Fabula bardzo fajna, sporo questow pobocznych i olbrzymie mozliwosci rozwoju postaci. Gre moge polecic z czystym sumieniem kazdemu fanowi gier RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:37, Two face napisał:

Ja akurat mam odwrotną sytuacje co do gier bo gram raz na pare dni :P Ale skoro F2 jest
taki dobry to moze kupie jak bede miał kase:p I bede grał częsciej


Z reguły tezgram raz na pare dni. Zazwyczaj to brak czasu, a i nowe gierki nie mają tego czegoś. Za to Fallout ostatnio trzyma mnie przy graniu non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:40, Makus89 napisał:

Gre moge polecic z czystym sumieniem kazdemu fanowi gier RPG.


Nie każdemu. Uważam się za fana gier RPG a Fallout 3 mi się nie podoba. Gra nawet nie potrafiła zmotywować mnie do ukończenia, strasznie mnie nudziła. Nie chcę wywoływać kolejnych kłótni na temat tej gry, po prostu taka jest moja o niej opinia. Piszecie, że trzyma Was przy graniu non stop: mnie trzyma do pierwszego wykrzaczenia do Windowsa. Potem jakoś nie chce mi się do niej wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować