Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 22:28, Daimon_Frey napisał:

Musisz przejść przez laboratoria (tam też pomieszczenia eksperymentalne, a w niektórych
z nich eksponaty ;)) , aż dojdziesz do bardzo napromieniowanych pomieszczeń, tam też
owego GECK''a dane będzie Ci odnaleźć. Przy okazji po drodze możesz zdobyć niewielką
pomoc.

Ale że jak? Przychodzę od strony tej jaskini, w dół są jakieś zamknięte drzwi a na wprost część mieszkalna, żadnego przejścia gdzie indziej znaleźć nie mogłem... :(

Dnia 22.11.2008 o 22:28, Daimon_Frey napisał:

> PS2. To zagranie z Amatą, że nas wywali z Krypty... głupie zagranie.

Przecież sami wyszliśmy ;)
A że za nami zamknęła? No przecież na zewnątrz promieniowanie, niebezpieczeństwa i w
ogóle żyć się nie da :)

spoiler No ale jak zostaje potem ''przywódcą'' (zapomniałem słowa) to nas wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:57, Vincent Law napisał:

Jestem w krypcie 87, szukam GECK''a, szukam i NIC, gdzie że łon jest?

GECK-a? A do czego w F3 potrzebny jest GECK? I może tym razem ktoś mi wytłumaczy co w F3 robi Enklawa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:37, wasamir napisał:

Grałem w poprzednie Fallouty i muszę przyznać Ci rację, że uniwersum prosiło się o kolejną
grę. Ale nie taką. :P Może i jestem ortodoksyjnym fanem "staroci" ale co w tym złego?


Mi tutaj też brakuje tego czegoś. Powoli przygotowuje się do odpalenia pierwszych cześci. Takze czekam na mody fanów, które już zrobiato tak, że powinno każdemu się spodobac. Dlatego tez wybralem wersje na pc. Na konsole moze kupie dla grafiki i stabilnosci jak stanieje. Wlasnie dopiero co wrocielme z uczelni, cholerny pociag mial spoznienie przez co nie mam czasu na granie i juz zastanawiam sie jakie wyklady opuscic by sobie z rana pograc ;)

Dnia 22.11.2008 o 15:37, wasamir napisał:

Jedyne co mogę zrobić to pozazdrościć. Nie wiem czy jest to spowodowane sprzętem, sterownikami,
jakimś programem chodzącym w tle czy jeszcze czymś innym ale włączanie gry co godzinę
na prawdę wkurza. Dla tego wolę nie włączać jej wcale.


Moj pc. Geforce 7300, Core duo 1,86, 1 gb ram. Gram na 800 na 600, sterowniki stare - wgrywane wraz z instalacja karty graficznej. Directx 9.0b, ablo c, w kazym razie ten najnowszy. Jakos stabilnie chodzi. Wiem co czujesz, przerabialem cos takeigo z Gothickiem 3. Moja frustracja byla tak duza, ze po dzis dzien go nie ukonczylem i nie ukoncze dopoki nie poprawia bledow, albo nie kupie nowego kapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:41, Vincent Law napisał:

spoiler No ale jak zostaje potem ''przywódcą'' (zapomniałem słowa) to nas wywala.


Nadzorcą.
Zawsze możesz odmówić jej prawa do wypędzenia Cię z Krypty i rozwalić wszystkich którzy choć krzywo spojrzą w Twoją stronę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:47, Igor FCBayern napisał:

> Jestem w krypcie 87, szukam GECK''a, szukam i NIC, gdzie że łon jest?
GECK-a? A do czego w F3 potrzebny jest GECK? I może tym razem ktoś mi wytłumaczy co w
F3 robi Enklawa? ;)

Enklawa robi to co zawsze, rządzi się, a GECK jest... żeby żyło się lepiej xD
Karharot --> Nie zrobiłem tego z myślą o 'podsumowaniu' pod koniec gry, takowe było w poprzednich częściach mam nadzieje że w tej też będzie. W tym samym celu zostawiłem Harolda rozrastającego się, żeby pod koniec gry usłyszeć '...a okolice D.C. zarosły bujnym, zielonym i życiodajnym lasem'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:41, Vincent Law napisał:

Ale że jak? Przychodzę od strony tej jaskini, w dół są jakieś zamknięte drzwi a na wprost
część mieszkalna, żadnego przejścia gdzie indziej znaleźć nie mogłem... :(


W części mieszkalnej jest przejście do Laboratoriów, proszę mapka:

20081122230423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:47, Igor FCBayern napisał:

GECK-a? A do czego w F3 potrzebny jest GECK?


Jest niezbędny do wykonania main questa, szczegółów nie podam aby zbędnie nie spoilerować.

Dnia 22.11.2008 o 22:47, Igor FCBayern napisał:

I może tym razem ktoś mi wytłumaczy co w F3 robi Enklawa? ;)


Jej niedobitki przylazły z zachodniego wybrzeża. Pamiętaj o tym że choć platforma została wysadzona to wciąż istniała baza w Navarro w której stacjonowały Vertibirdy. Trudno powiedzieć czy Enklawa miała też inne bazy ale pewne jest że miała pełen dostęp do informacji na temat Krypt i wszystkich innych bunkrów i instalacji wojskowych wszelkiego typu więc dysponując sporą liczbą żołnierzy wyposażonych w ulepszone pancerze wspomagane i całym arsenałem broni łatwo mogli zdobyć dowolną ilość zaopatrzenia, broni a nawet nowych rekrutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:10, Karharot napisał:

Jest niezbędny do wykonania main questa, szczegółów nie podam aby zbędnie nie spoilerować.

Mi tam spojlery nie przeszkadzają, bo i tak nie mam zamiaru grać w najbliższym czasie w F3, a poza tym ta gra nie jest w stanie mnie zaskoczyć niczym pozytywnym. Ale wiem, że taki spojler mógłby wpaść w oko innym forumowiczom i popsuć im zabawę więc nvm ;)

Dnia 22.11.2008 o 23:10, Karharot napisał:

Jej niedobitki przylazły z zachodniego wybrzeża. Pamiętaj o tym że choć platforma została
wysadzona to wciąż istniała baza w Navarro w której stacjonowały Vertibirdy. Trudno powiedzieć
czy Enklawa miała też inne bazy ale pewne jest że miała pełen dostęp do informacji na
temat Krypt i wszystkich innych bunkrów i instalacji wojskowych wszelkiego typu więc
dysponując sporą liczbą żołnierzy wyposażonych w ulepszone pancerze wspomagane i całym
arsenałem broni łatwo mogli zdobyć dowolną ilość zaopatrzenia, broni a nawet nowych rekrutów.

Tak właśnie myślałem... Nic oryginalnego. A czy te pozostałości po Enklawie mają w F3 jakiś cel, do którego dążą? Mają swoje bazy czy posterunki czy jest to może po prostu kolejny typ wrogów pałętających się po pustkowiach, których trzeba zwyczajnie odstrzelić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:40, Igor FCBayern napisał:

A czy te pozostałości po Enklawie mają w F3 jakiś cel, do którego dążą?


SPOILER
Owszem mają, ten cel jest istotną częścią głównego wątku a gracz może albo im dopomóc albo im przeszkodzić.

Dnia 22.11.2008 o 23:40, Igor FCBayern napisał:

Mają swoje bazy czy posterunki czy jest to może po prostu kolejny typ wrogów
pałętających się po pustkowiach, których trzeba zwyczajnie odstrzelić?


SPOILER
Mają jedną dużą bazę powiązaną z głównym questem. Na początku nie można ich spotkać na pustkowiach jednak w pewnym momencie głównego wątku dokonują zmasowanej operacji i rozstawiają całą masę posterunków rozsianych po terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:09, Melchah napisał:

Nie bardzo rozumiem, bo ja mam właśnie egzemplarz z MM za 129,90 i jak mówię zaliczyło
160 punktaczy. Chyba, że na początku nie zaliczało


Widocznie na początku nie zaliczało. Mówiłem o tym zdaje się Natlanderowi i powiedział ze sprawdzi. Jak widać sprawdził i poprawili, ale nie działa to wstecz bo ja mam 130 pkt za EK.
A co do cen to dalej uważam że to nie fair - wydawca sprzedaje po 160 a taki MM kilka dni po premierze po 130. Coś tu chyba nie gra, szczególnie że wysyłka EK była opóźniona ok tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez tak samo było z normalną wersją : Empik 130 zł, pierwsze 2 dni cenega 130 zł później zeszła do 100 zł.

Jestem w EverGreen Miles którędy to krypty którą mam zaliczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antialiasing i filtrowanie anizo wyłączone, detale, cienie, woda... na high. Przecież te piksele rzucają się w oczy, dziwne że nigdzie o tym nikt nie pisze podczas zachwytów nad grafika. Nie wspominając o kucpach gruzu które z bliska okazują się być płaskie.

20081123100433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenpeny zlecił mi zabić tego pana Crowleya. No to zabiłem go, wracam do Tenpeniego po nagrode, gadam z nim i nie ma opcji dialogowej, żeby mu o tym powiedzieć. Nie moge nagrody odebrać. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:07, hehe napisał:

Antialiasing i filtrowanie anizo wyłączone, detale, cienie, woda... na high. Przecież
te piksele rzucają się w oczy, dziwne że nigdzie o tym nikt nie pisze podczas zachwytów
nad grafika. Nie wspominając o kucpach gruzu które z bliska okazują się być płaskie.


Widac nie potrafisz skonfigurowac sobie ustawien (moze zdecyduj sie na jakies predefiniowane, skoro samemu Ci nie wychodzi)

20081123102513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować