Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 14:17, Drizzt Drow napisał:

Witam! słyszałem że można podobno odblokować dalsze poziomy, powyżej 20, oddam prawą
nerkę za info w tej sprawie!! :P :)


http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=121
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=165

Zainstaluj oba.Minusem jest to, że po levelu 21 musisz być dobry inaczej gra się crashuje, na razie nie da się tego obejść niestety ( nie bez SDK)

Nerkę zachowaj, jednak wezmę wątrobę, przyda się bardzo.... ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 11:56, Kerigun napisał:

Miałem kłopot z wybraniem między F3 a FC2. Właśnie wróciłem z MM z Edycją Kolekcjonerską
F3. Dobre wydanie. Zaraz zabieram się za instalacje. Czy sa już jakieś patche do gry
bo czytałem o niewielkich problemach technicznych z grą ??



Jest jeden do pobrania ze stronki cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:35, sevrond napisał:

> Miałem kłopot z wybraniem między F3 a FC2. Właśnie wróciłem z MM z Edycją Kolekcjonerską

> F3. Dobre wydanie. Zaraz zabieram się za instalacje. Czy sa już jakieś patche do
gry
> bo czytałem o niewielkich problemach technicznych z grą ??


Jest jeden do pobrania ze stronki cenegi



Mam problem z misją z Hannibalem, już zrobiłem wszystko, i mam spotkac sie z nim przy pomniku lincolna, jestem tam, pip-boy pokazuje ze hannibal tez tam jest a jego wcale nie ma :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:36, sevrond napisał:

Mam problem z misją z Hannibalem, już zrobiłem wszystko, i mam spotkac sie z nim przy
pomniku lincolna, jestem tam, pip-boy pokazuje ze hannibal tez tam jest a jego wcale
nie ma :0


Poczekaj dzień, dwa. Hannibal potrzebuje czasu na dotarcie na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem ze znalezieniem paladyna Gunny''ego tzn. wiem ze on jest w Buckley od Lyonsa tylko nie wiem gdzie uw Backley jest moze mi ktos pomoc? Potrzebne mi jest to aby sie nauczyc obslugiowac pancerz wspomagany.
<pozwolenie na nauke juz mam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:16, gogiell napisał:

W nocy może jest gdzieś w budynku, ale w dzień niemal zawsze widzę go na głównym placu.

ale lyons mi mowi ze on jest w Backley
backley to ta cytadela gdzie mieszkaja sobie ci ludzie ze stali?
jak nie to gdzie znajde ta miejscowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem "Trzeba im strzelac w głowy".
Byłem u wszystkich wymienionych w zadaniu ludzi, mam 3 klucze, zabiłem na prośbę Tenpennego Crowleya i mam takze jego klucz. Udalem sie do Tennpenego, który wypłacił mi nagrodę. Mimo to qs zostaje cały czas nie ukonczony a w wskazówkach mam: "udaj sie do Tennpenego po nagrodę". Co zrobilem nie tak? Tennpeny juz mi zaplacil i nie ma juz mozliwosci rozmawiania z nim w tej sprawie, Crowley nie żyje również. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich, którzy poruszają jakiś temat dotyczący fabuły (gdzie jest jakiś NPC, jak coś zrobić, gdzie czegoś szukać itd.): czy wielkim problemem byłoby oznaczanie takich wypowiedzi wytłuszczeniem, że to jest lub może być spoiler? To naprawdę świadczyłoby o dużej kulturze. Nie wszyscy grę przeszli, a ciężko czytać nowe posty jednocześnie uważając, żeby się czegoś nie dowiedzieć w związku z fabułą.

Taki mały apel. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:34, yashima napisał:

Mam problem z questem "Trzeba im strzelac w głowy".
Byłem u wszystkich wymienionych w zadaniu ludzi, mam 3 klucze, zabiłem na prośbę Tenpennego
Crowleya i mam takze jego klucz. Udalem sie do Tennpenego, który wypłacił mi nagrodę.
Mimo to qs zostaje cały czas nie ukonczony a w wskazówkach mam: "udaj sie do Tennpenego
po nagrodę". Co zrobilem nie tak? Tennpeny juz mi zaplacil i nie ma juz mozliwosci rozmawiania
z nim w tej sprawie, Crowley nie żyje również. Co zrobic?


SPOILER Ewentualnie idź do Fortu Constantine (chyba), wejdź do małego budyneczku. Tam jest bunkier. Wejdź do niego. Powinien tam gdzieś być pancerz wspomagany T51b (czy jakoś tak). Gdy go weźmiesz, to quest powinien się zakończyć SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:58, lancuch napisał:

no bo ten kretyn stary lyons mi mowil ze jest w buckley O.o



No ale jest na placu o lol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjść z krypty 92?

SPOILER
Wchodząc nacisnąłem panel przed wejściem i za mną zamknęły się drzwi.
I teraz nie mogę znaleźć aktywatora drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:52, Drizzt Drow napisał:

RavenSoul - jakbyś udzielił mi jeszcze jakiejś krótkiej instrukcji odnośnie instalacji,
to sie zastanowie nad tą wątrobą... :P :D


Level cap increaser
Kopiujesz jeden z plików ( 30 lub 40 ) .esp do folderu DATA w folderze z grą,przy odpalaniu gry w launcherze klikasz DATA Files i stawiasz "haczyk" przy nazwie tego pliku by działał w grze.

Level up workaround
lokalizujesz plik INI (Documents and Settings\User Name\My Documents\My Games\Fallout3) i zmieniasz linijkę: bInvalidateOlderFiles=0 na 1 zamiast 0 ( przyda się w późniejszych modach i tak). Potem wklejasz folder (cały) menus do folderu DATA i grasz ^_^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol :D Niby gra ma być krótka. Mam na liczniku 5,5 h grania a dopiero wyszedłem z krypty i pomogłem kobiecie napisać 2 rozdziały do jej książki :D Ktoś wie gdzie można się w ammo zaopatrzyć ?? I co ciekawego zrobić w Megatonie (oprócz wysadzania go :D). I czy są jakies bezpieczne skrytki coby dobytek pochować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:07, heyboy napisał:

> Mam problem z questem "Trzeba im strzelac w głowy".
> Byłem u wszystkich wymienionych w zadaniu ludzi, mam 3 klucze, zabiłem na prośbę
Tenpennego
> Crowleya i mam takze jego klucz. Udalem sie do Tennpenego, który wypłacił mi nagrodę.

> Mimo to qs zostaje cały czas nie ukonczony a w wskazówkach mam: "udaj sie do Tennpenego

> po nagrodę". Co zrobilem nie tak? Tennpeny juz mi zaplacil i nie ma juz mozliwosci
rozmawiania
> z nim w tej sprawie, Crowley nie żyje również. Co zrobic?

SPOILER Ewentualnie idź do Fortu Constantine (chyba), wejdź do małego budyneczku.
Tam jest bunkier. Wejdź do niego. Powinien tam gdzieś być pancerz wspomagany T51b (czy
jakoś tak). Gdy go weźmiesz, to quest powinien się zakończyć SPOILER


Nie powinien, a na pewno sie skończy.U mnie było tak samo. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:13, Kerigun napisał:

Ktoś wie gdzie można się w ammo zaopatrzyć ??


Najwięcej amunicji znajduje się na przeciwnikach ale możesz też ją dokupować u różnych handlarzy (najlepiej u więcej niż jednego) - ich oferta odnawia się co pewien czas.

Dnia 29.11.2008 o 18:13, Kerigun napisał:

I co ciekawego zrobić w Megatonie


Możesz naprawić rury na zlecenie faceta z oczyszczalni wody. Oprócz tego możesz też przyjąć od Lucy West zlecenie na dostarczenie listu do jej rodziny ale to zadanie już będziesz musiał wykonać poza Megatoną.

Dnia 29.11.2008 o 18:13, Kerigun napisał:

I czy są jakies bezpieczne skrytki coby dobytek pochować


Jak rozbroisz bombę atomową to dostaniesz własny dom w Megatonie - w nim jest sporo szafek w których możesz chować dobytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować