Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 13:43, peryfraz napisał:


> a jaki level i ile godzin rozegranych ?

wtedy?
lvl chyba 14, ok 17,18 godzin gry...


no to ładnie gre konczyć po 18 h, a mówiłem innym żeby cie tak nie poganiali po pancerz wspomagany. Gra spokojnie zzrera około 50 h i spokojnie można wbić 30 level ( na modzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z głównym wątkiem:

Spoiler

mam zamontować antenę na pomniku (bodajże Washingtona) aby odbiór radia był lepszy. Już to zrobiłam ale gdy idę do Three Doga (chyba tak się nazywa) drzwi są zamknięte... Klikam na intercom i słyszę głos że mam już otwarte drzwi. Klikam na drzwi a tam komunikat że potrzebuję klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanka. Dzisiaj drugi raz zacząłem grać Fallouta 3 i mam zamiar bawić się jeszcze lepiej i dłużej niż za pierwszym razem. I mam takie pytania:
1. Na jednym z gameplayów, które twórcy umieścili w necie przed premierą gry (tych co 5 było) bylo coś takiego że Howard (bo to chyba on grał bo komentował) w Dupermarkecie znalazł jakieś rękawice energetyczne. Byłem dokładnie w tym samym miejscu i ich tam nie było. Gdzie mogę jeznaleźć?
2. Gdzie kurde jest Dogmeat? Słyszałem że w okolicy Megatony i krypty 101 szukałem ale nic nie znalazłem. Mógłby mi ktoś napisać gdzie to jest może mapka?
3. Gdzie znajdę duże Radskorpiony bo miałem tylko małe a na wcześniej wspomnianych gameplayach był pokazany duży.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:31, kaczek93 napisał:

Witam.
Mam takie pytanka. Dzisiaj drugi raz zacząłem grać Fallouta 3 i mam zamiar bawić się
jeszcze lepiej i dłużej niż za pierwszym razem. I mam takie pytania:
1. Na jednym z gameplayów, które twórcy umieścili w necie przed premierą gry (tych co
5 było) bylo coś takiego że Howard (bo to chyba on grał bo komentował) w Dupermarkecie
znalazł jakieś rękawice energetyczne. Byłem dokładnie w tym samym miejscu i ich tam nie
było. Gdzie mogę jeznaleźć?
2. Gdzie kurde jest Dogmeat? Słyszałem że w okolicy Megatony i krypty 101 szukałem ale
nic nie znalazłem. Mógłby mi ktoś napisać gdzie to jest może mapka?
3. Gdzie znajdę duże Radskorpiony bo miałem tylko małe a na wcześniej wspomnianych gameplayach
był pokazany duży.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

1. Wątpie żeby coś takiego było w finalnej wersji Fallout''a czyli tej w którą my gramy , prawdopodobnie to była beta i tam jeszcze były ew. koleś uzył jakichś deweloperskich kodów czy coś :P W karzdym razie czegośtakiego nie ma w normalnej grze.
2. Wez Quest''a od Moiry na tą książke , wtedy będziesz miał zadanie iść na pole minowe i coś tam zrobic , po drodze powinno być złomowisko a tam właśnie Ochłap (Dogmeat).
3. Radskorpiony spawnują się normalnie na pustkowiach i trafiają sie losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem wypełniec questa od Moiry, ide do Arefu zaznaczonego na mapie, dochodze... i co widze? Same zgliszcza pod jakimś mostem, do tego te potwory co z wody wyłażą mnie zabiły ;/. Potem się wokoło pokręciłem i na północ znalazłem 2 ghouli w stacji metra, mieli przy sobie niezły ekwipunek. Ma ktoś albo zna jakis poradnik co i jak na poczatku? Oprócz tych płatnych i na gamefaqs.com

Edit: Albo chociaż gdzie wejście do tego Arefu jest ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:31, kaczek93 napisał:

1. Na jednym z gameplayów, które twórcy umieścili w necie przed premierą gry (tych co
5 było) bylo coś takiego że Howard (bo to chyba on grał bo komentował) w Dupermarkecie
znalazł jakieś rękawice energetyczne. Byłem dokładnie w tym samym miejscu i ich tam nie
było. Gdzie mogę jeznaleźć?

Rękawic nie zauważyłem, ale istnieje tzw. Rękawica mocy (Power Fist), którą możesz kupić lub znaleźć i jest to najlepsza broń do umiejętności unarmed, oprócz Deathclaw gauntlet (swoją drogą polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:53, Wintesun napisał:

Edit: Albo chociaż gdzie wejście do tego Arefu jest ;]?


Aferu jest na moście, nie pod ;p, cofnij się na południe, aż znajdziesz były wjazd na autostradę (powinieneś zobaczyć drewniany dom i zabite braminy, a toż obok kawarane) i wbijaj na górę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę figurkę Vault-Teca w Rivent City? I ten, jak zrobić żeby te robociki w fabryce RobCo były po dobrej stronie mocy :D...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:09, peryfraz napisał:

Gdzie znajdę figurkę Vault-Teca w Rivent City? I ten, jak zrobić żeby te robociki w fabryce
RobCo były po dobrej stronie mocy :D...?

Jak mawiał wuja Mike z Teksasu : This might help ya - http://www.wikicheats.com/flash/fallout3map/fallout3_map.swf
Żeby nie było wątpliwości figurka w Rivet City jest na biurku w laboratorium (trudno ją przeoczyć)
Co do robotów to nie bardzo wiem o co chodzi, ale intuicja podpowiada terminal ochrony i hackowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roboty są w RobCo. Po zadaniu od Moiry, by zainstalować tam w głównym komputerze coś tam, roboty się uaktywniają. Myślałem ze uda się jeszcze raz wejśc do komputera, ale o ile dobrze pamiętamnie mogłem tego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:46, peryfraz napisał:

Roboty są w RobCo. Po zadaniu od Moiry, by zainstalować tam w głównym komputerze coś
tam, roboty się uaktywniają. Myślałem ze uda się jeszcze raz wejśc do komputera, ale
o ile dobrze pamiętamnie mogłem tego zrobić...

I tam, dobry robot to martwy robot, zniszcz, zbierz baterie i idź zrobić zadanie "The Replicated man" bo jest banalne a nagrody są wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:46, peryfraz napisał:

Roboty są w RobCo. Po zadaniu od Moiry, by zainstalować tam w głównym komputerze coś
tam, roboty się uaktywniają. Myślałem ze uda się jeszcze raz wejśc do komputera, ale
o ile dobrze pamiętamnie mogłem tego zrobić...


obok tego dużego komputera (gdzie trzeba umieść procesor, czy coś) jest terminal, a w nim można "rozbroić roboty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:51, Firaxo napisał:

> Roboty są w RobCo. Po zadaniu od Moiry, by zainstalować tam w głównym komputerze
coś
> tam, roboty się uaktywniają. Myślałem ze uda się jeszcze raz wejśc do komputera,
ale
> o ile dobrze pamiętamnie mogłem tego zrobić...
I tam, dobry robot to martwy robot, zniszcz, zbierz baterie i idź zrobić zadanie "The
Replicated man" bo jest banalne a nagrody są wspaniałe.

żyjemy w Polsce...
Chodzi Ci chyba o zadanie Replikant? NIe mam pojęcia jak to zadanie zrobić ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:25, peryfraz napisał:

żyjemy w Polsce...


Co nie oznacza że wszyscy wybraliśmy polską wersję językową...

Dnia 02.01.2009 o 22:25, peryfraz napisał:

Chodzi Ci chyba o zadanie Replikant? NIe mam pojęcia jak to zadanie zrobić ;-/


Odwiedź lekarzy i mechaników w różnych miejscach i znajdź holotaśmy które porozsyłał do nich android, następnie udaj się do Pinkertona (mieszka w odłamanej części lotniskowca) a dowiesz się od niego kim jest android.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:34, Karharot napisał:

Co nie oznacza że wszyscy wybraliśmy polską wersję językową...

Albo nie mieliśmy wyboru (wersja Xbox 360)

Dnia 02.01.2009 o 22:34, Karharot napisał:

Odwiedź lekarzy i mechaników w różnych miejscach i znajdź holotaśmy które porozsyłał
do nich android, następnie udaj się do Pinkertona (mieszka w odłamanej części lotniskowca)
a dowiesz się od niego kim jest android.

A ty jak rozwiązałeś to zadanie Wilku ? Bo mnie udało się upiec 2 pieczenie na jednym ogniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:44, Firaxo napisał:

A ty jak rozwiązałeś to zadanie Wilku ? Bo mnie udało się upiec 2 pieczenie na jednym
ogniu :D


Spoiler

Poprosiłem Harknessa aby pozwolił mi zabić doktorka (w końcu to dobra okazja do złupienia ciała:) a potem zanim odstrzeliłem naukowca powiedziałem mu kto jest androidem, jak się okazało można w ten sposób załapać się na obydwie nagrody i jednocześnie legalnie pozbyć się denerwującego typka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

mam misje po uratowaniu czerwonej i krótkiego, mam zbudowac robota. Mówią że jest na złomowisku. Ale nie mogę tam nic znaleść... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować