Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe Halo 3 nie ma nawet jednej linijki kodu

126 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 17:33, Widow4 napisał:

fu*k!! fu*k!! fu*k!! fu*k!! fu*k!!

Ile razy można przypominać, że tutaj wulgaryzmy są niemile widziane?
Poprzednia lekcja nie pomogła, to powtrzamu:
-2 do statusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze - Halo to konsolowa naparzanka, która na PieCyku nie ma żadnej racji bytu. My - PC''towcy - chcemy czegoś więcej niż młócki okraszonej brzydką grafiką i ceną z kosmosu. Painkiller to przy Halo gra niezwykle rozbudowana :P Takie jest moje zdanie, którego nie zmienię. Nie chcemy więcej Halo na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 23:33, CyberPanki napisał:

I dobrze - Halo to konsolowa naparzanka, która na PieCyku nie ma żadnej racji bytu. My - PC''towcy
- chcemy czegoś więcej niż młócki okraszonej brzydką grafiką i ceną z kosmosu. Painkiller to
przy Halo gra niezwykle rozbudowana :P Takie jest moje zdanie, którego nie zmienię. Nie chcemy
więcej Halo na PC!


Zgadzam się w całej rozciągłości! Te FPS które PC''towcy są dziełem sztuki w porównaniu z tymi z konsol(bo jak tu grać w strzelankę bez myszki?!).
I bardzo dobrze że Halo 3 nie ma jeszcze nic do kompa i mam nadzieję że nie będzie miało! Już w przypadku Halo2 widzieliśmy jak potrafią naciągnąć ludzi: grafika szpetna - a w wymaganiach Vista i DX10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jaka chmara zakompleksionych pecetowców się naroiła :)

Na konsole jest nędza FPSowa? Proszę, obecnie na te "biedne konsole" wyjdzie znacznie więcej ponadprzeciętnych FPSów niż na komputerkach :)

<i>bo jak tu grać w strzelankę bez myszki?!</i>
Jak się potrafi zawiązać sznurowadła to i na padzie gra się w strzelanki.

Proszę o nie wypowiadanie się nikogo w temacie Halo, kto nigdy nie przeszedł jej na xboxie. PC to marna namiastka wersji xboxowej. I to nie tylko Halo, coraz więcej developerów przekłada konsole nad PC.

Jako wieloletni fan FPSów (i nie tylko) stawiam Halo obok pierwszego Half-Life. Gdyby ktoś kazał mi wybrać 10 najlepszych FPSów w jakie grałem Halo 1 i 2 (oczywiście xbox) na pewno by się tam znalazły.

Wszystkim ignorantom proszę zobaczyć średnią Halo 1 i 2 na gamerankings. Pierwsza część zajmuje 8 miejsce, dwójeczka dwudzieste (Half Lify odpowiednio - 21 i 10). I gdzie macie reszte tych "wybitnych" FPSów na PC, pośród których Halo nie wyróżnia się niczym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie możemy zapomnieć, że pierwsza część Halo wyszła w roku 2001 natomiast druga w 2004, a jako że twórcy olali zupełnie pecety (nie pierwszy i nie ostatni raz) więc kompletnie nic w niej nie zmienili. A wymaganie Visty i cenę z kosmosu proszę zawdzięczać Microsoftowi, a nie Halo2.

Co wprowadziła Halo?

Maks 2 bronie przy sobie
osobny przycisk na granaty
ładująca się tarcza zamiast życia (koniec apteczek)
wysokie AI wrogów - proszę zwrócić uwagę na zachowanie gości Elite
duże otwarte przestrzenie
aktywne pojazdy - Battlefield wyszedł rok po premierze Halo, raczej to on czerpał pomysł z Halo.
i jak wspomniał poprzednik to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej

Poza tym, jeżeli porównujecie OF do Halo... to nie wiem czego wam gratulować, inteligencji na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopcy, że tak wychwalacie "rewolucyjne" Halo, które w porównaniu do Perfect Dark dla gatunku FPP zrobiło tyle co nic.

Co nie zmienia faktu, że Halo 3 pozamiata, a Crysis będzie ładną strzelanką. I tyle. Która pójdzie co dziesiątemu z was, choć podniecacie się że hej.

Natomiast do tych pączków, którzy tak wychwalają sytuację wśród pecetowych FPPów - zdejmijcie klapki z oczu. Dominacja PC na rynku FPP skończyła się jakieś pięć - sześć lat temu i już naprawdę za nic w świecie nie wróciłbym do Pecetowych FPPów, bo konsolowe są zwyczajnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

Oczywiście nie możemy zapomnieć, że pierwsza część Halo wyszła w roku 2001 natomiast druga
w 2004, a jako że twórcy olali zupełnie pecety (nie pierwszy i nie ostatni raz) więc kompletnie
nic w niej nie zmienili. A wymaganie Visty i cenę z kosmosu proszę zawdzięczać Microsoftowi,
a nie Halo2.

Co wprowadziła Halo?

Maks 2 bronie przy sobie
osobny przycisk na granaty
ładująca się tarcza zamiast życia (koniec apteczek)
wysokie AI wrogów - proszę zwrócić uwagę na zachowanie gości Elite
duże otwarte przestrzenie
aktywne pojazdy - Battlefield wyszedł rok po premierze Halo, raczej to on czerpał pomysł z
Halo.
i jak wspomniał poprzednik to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej

Poza tym, jeżeli porównujecie OF do Halo... to nie wiem czego wam gratulować, inteligencji
na pewno nie.


co racja to racja, grałem w H1 i H2 i nie wiem o co tyle szumu.....Strzelanka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

Maks 2 bronie przy sobie

żadna nowośc!!(np.Cs sie kłania!!)

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

osobny przycisk na granaty

było

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

ładująca się tarcza zamiast życia (koniec apteczek)

było

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

wysokie AI wrogów - proszę zwrócić uwagę na zachowanie gości Elite

Raczej zerowe AI (grałem w halo 1 i tam nie było mowy o AI)

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

duże otwarte przestrzenie

Operation flashpoint!!

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

aktywne pojazdy - Battlefield wyszedł rok po premierze Halo, raczej to on czerpał pomysł z
Halo.

dobra battlefield zły przykład ale Operation Flashpoint to inna sprawa (nie wciskajcie kitu że Halo było pierwsze w tej kwestii), Red faction 1 też, ale tylko single player (został wydany w 18 września 2001 !!)

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

i jak wspomniał poprzednik to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej

Czyli rozumiem że wiele osób nie grało wtedy w np. Half-life 1 lub Unreal Tournament 99 (jak mi ktoś wciska kit że glutownica jest lepsza niż dwa enforcery na daleki dystans to normalnie no comment!!)

Dnia 17.08.2007 o 00:57, Delta 37 napisał:

Poza tym, jeżeli porównujecie OF do Halo... to nie wiem czego wam gratulować, inteligencji
na pewno nie.

Tobie to można gratulować zerowej inteligencji Halo i Operation flashpoint - 2 gry FPP, a to że jedna się dzieje w przyszłości, a druga w realiach zimnej wojny to nie ma znaczenia - jak już piszecie co wprowadza to wasze "Halo"
to zastanówcie lepiej sie czy już tego nie było wcześniej na pc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

Halo wprowadziło:
1. system checkpointów


I za to ma kreche, bo wiele firm zaczelo rezygnowac z quicksave''ow w grach na PC.

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

2. odnawialne życie


Chyba juz wole apteczki - choc oba rozwiazania sa rownie nierealistyczne.

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

3. tylko dwie bronie do noszenia jednocześnie


To dobra rzecz, bo zmusza do wybierania, nie wiedzialem, ze to Halo wprowadzilo te innowacje.

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

4. to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej


A co to zmienia?

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

5. pojazdy w FPSach (może seria nie wprowadziła ich (nie mam pewności), ale na pewno zrewolucjonizowała
ten aspekt)


Wtedy na PC rzeczywiscie nie bylo to zbyt popularne. Choc z drugiej strony nie wiem, czy BF1942 juz sie nie pokazal.

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

6. cooperacja w singlu


To tez plus, na PC tego nie uswiadczylem (w FPSie - nigdy!).

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

Oprócz tego zasłynęła również z rzeczy takich jak:
1. świetny multiplayer


Mysle, ze PC tu niczym nie odstaje - moze jest i lepszy, a na pewno bezplatny).

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

2. główny bohater - jedna z najbardziej rozpoznawalnych "twarzy" gier


A co to mnie obchodzi? Najbardziej rozpoznawalna jest pewine Lara, ale czy to cokolwiek zmienia?

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

3. sztuczna inteligencja jakiej próżno szukać gdziekolwiek


Far Cry.

Dnia 16.08.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

4. świat w którym dzieję się gra


Tzn.? Co w nim jest takiego swietnego?

Musze dodac, ze mnie tez w zaden sposob Halo nie rusza - a Bioshock (choc FPSem sensu stricte nie jest), czy Crysis owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phiii... Ależ mi strata:).
Pewno wyjdzie dopiero za 5 lat na nowy system Windows Pinata:P, a wtedy będzie nawet brzydsze niż kolejny Terrorist Takedown : Wojna na Wiejskiej w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:39, master962 napisał:

nie dodałeś że te wszystkie "nowości" w Halo dotyczą konsol :)

s*** is true ;) To dotyczy gatunku FPSów w ogóle. Perfect Dark i Halo zrobiło dla gatunku najwięcej przez ostatnie powiedzmy 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:18, ertewrghrgh napisał:

> Halo wprowadziło:
> 1. system checkpointów

I za to ma kreche, bo wiele firm zaczelo rezygnowac z quicksave''ow w grach na PC.

wybacz, ale quicksavey są...lamerskie. idziesz idziesz 2 kroki, save, idziesz kolejne 2, save - tak niektórzy grają ;/

Dnia 17.08.2007 o 10:18, ertewrghrgh napisał:

> 4. to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej

A co to zmienia?

chodzi o to, że w większości gier podstawową broń od razu wymienia się na lepszą znalezioną na poziomie drugim :) W Halo podstawowy pistolet był morderczą bronią.

Dnia 17.08.2007 o 10:18, ertewrghrgh napisał:

> 5. pojazdy w FPSach (może seria nie wprowadziła ich (nie mam pewności), ale na pewno zrewolucjonizowała

> ten aspekt)

Wtedy na PC rzeczywiscie nie bylo to zbyt popularne. Choc z drugiej strony nie wiem, czy BF1942
juz sie nie pokazal.

BF1942 wyszedł później niż Halo

Dnia 17.08.2007 o 10:18, ertewrghrgh napisał:

> 3. sztuczna inteligencja jakiej próżno szukać gdziekolwiek

Far Cry.

wtedy Halo nie miała sobie równych

Dnia 17.08.2007 o 10:18, ertewrghrgh napisał:

Musze dodac, ze mnie tez w zaden sposob Halo nie rusza - a Bioshock (choc FPSem sensu stricte
nie jest), czy Crysis owszem.

nie wiem, może jesteś jednym z tych co jarają się grafiką ? Bo obie te gry Crysis i Bioshock to tylko kolejne FPSy, nie wnoszące nic nowego oprócz grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zauważyłem, by HALO zaistniało choćby na zawodach e-sport. Halo brakuje tzw. pazura, którego mają już strzelanki w kiosku za 9,90zł :) Dla mnie ta gra nie jest standardowym shoterem, tylko dziwnym tworem konsolowym. Na bezrybiu i rak ryba - tak oceniam Xboxowe Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że tylko fanatycy konsol sie wypowiadają o tym jakie to Halo jest rewolucyjne , a rzeczywistość jest taka, że gracz który grał w gry FPP już za czasu pojawienia się pierwszego quake''a widzi że to g(cenzura) prawda!!Choć fakt jedynka zła nie była tylko sterylna jak na tamte czasy grafika,banalny design leveli(cały czas jakby ten sam level!!) plus multiplayer (na konsole może unikalny ale na pc kompletnie nudny!!), i na pewno nikt mi nie wciśnie kitu, że AI wspaniałe(ta to niech se zagra w UT99 na godlike!! dla mnie AI w halo = 0),pojawienie się pojazdów(ta a wymieniam gry z przed III i IV kwartału 2001 roku!! a wtedy to był już standart !!),bronie - tylko 2 bronie(np. CS!!), że nie każda następna bron jest lepsza od poprzedniej(ta to spróbuj strzelić za pomocą mp5 pod wodą w HL1 lub UT99 jeden lub dwa enforcery - pistolety - równie niebezpieczne co rakietnica bo można było nimi robić headshota!! + plus wiele innych gier!!),quicksave był wczesniej(tyle że w Halo poraz pierwszy zrobili to jak należ sic!!, a druga sprawa takie gry są zbyt krótkie!!)coop był wcześniej tylko w niektórych grach(i były z nim problemy!!, ale był!!).

No dobra a co niby perfect dark zrobiło??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować