Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 jednak na Games Convention?!

91 postów w tym temacie

pepsi

Jeżeli ptaszki wiedzą, o czym ćwierkają, Take-Two zabierze na Games Convention 2007 Mafię 2! Te sensacyjne doniesienia mają swoje źródło na stronie niemieckiej organizacji USK, z której wszelkie informacje na ten temat zostały usunięte w ekspresowym tempie...

Przeczytaj cały tekst "Mafia 2 jednak na Games Convention?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kjubus ---> Mafia i GTA były swego czasu najczęściej porównywanymi grami, ale moim skromnym zdaniem... nie ma czego porównywać. to dwie zupełnie inne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba już wszyscy dawno przetali wierzyć (łacznie ze mna) że zagramy w druga częśc mafi a jednak jest taka możliwość oby ta informacja została potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekawy kto będzie teraz głównym bohaterem, przecierz Tommy Angelo nie żyje.. I w jakich czasach będzie ta gra rozgrywana, przed jego śmiercią czy po... W każdym razie napewno się skusze na gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest, jest! Oby wszystko się udało. Mafia to wspaniała gra i zasługuje na sequel. Mam nadzieję, że prace mają się dobrze i gra nikogo nie zawiedzie :)

Trzymam za was kciuki, Illusion Softworks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jaka była moja radość jak ujrzałem tego newsa! Już dawno marzyłem o sequelu Mafii, ale okazało się, że firma nie ma pieniędzy na jego stworzenie :) Pierwsza część gry według mnie była fenomenem - tak świetnej, tak dopracowanej, tak szczegółowej gry z takim klimatem w życiu nie grałem! Przeszedłem ją bodajże 3 razy i za każdym razem bardzo mi się podobało :) Ahh, nie mogę doczekać się trailera. Mam nadzieję, że gra ukarze się na Playstation 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że po upływie tylu lat od premiery Mafii teraz przyszła odpowiednia pora na stworzenie kontynuacji. Akurat znowu by się pojawiło starcie Mafii i GTA. :D Pozostaje jedynie trzymać kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciek kontrolowany, aby to smaka narobić fanom :D Osobiście bardzo bym był rad gdyby IS w Lipsku Mafie 2 zaprezentował. Choć z drugiej strony wolałbym H&D3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować