Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Turok: Rebirth - Temat Ogólny

130 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 18:17, edsonpele napisał:

Ostatnio walczyłem z takim wielkimi muchami (że tak powiem ;), a teraz mam się dostać
do szybu wentylacyjnego. I tu moje pytanie: będę musiał walczyć z T-Rexem czy mogę go
ominąć?


Mi to wygladało na jakieś prehistoryczne szerszenie, ale mniejsza o to :P

Nie musisz go zabijać, tylko po cichu się przekradnij przy nim, najlepiej jak odejdzie kawałek "na prawo" lub jak bedziesz miał szczeście po chwili odejdzie w góry, na stałe :)


P.S. ciekawe jak ci w "finale" pójdzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:22, hunter22 napisał:

P.S. ciekawe jak ci w "finale" pójdzie... :P

Ciekawe, ciekawe. Finał musi być już chyba blisko, bo właśnie ścigam Kane''a i wyskakuje mi masa wrogów z minigunami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:31, edsonpele napisał:

Ciekawe, ciekawe. Finał musi być już chyba blisko, bo właśnie ścigam Kane''a i wyskakuje
mi masa wrogów z minigunami itd.


Tak, jesteś coraz bliżej... ale co będzie w finale to się sam dowiesz... nie będę zdradzać :)

Jedyne co mogę podpowiedzieć to to byś zachował zimną krew i rozwagę, niezależnie od sytuacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 07:21, hunter22 napisał:

Tak, jesteś coraz bliżej... ale co będzie w finale to się sam dowiesz... nie będę zdradzać
:)

Dowiedziałem się. :) Przeszłem już kampanię Turoka. Naprawdę miło się grało.

Dnia 17.06.2008 o 07:21, hunter22 napisał:

Jedyne co mogę podpowiedzieć to to byś zachował zimną krew i rozwagę, niezależnie od
sytuacji... :P

Zimną krew i rozwagę zachowałem dopiero za drugim podejściem. Za pierwszym nie spodziewałem się tego kolosa, spanikowałem i te bydle mnie wszamało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:24, edsonpele napisał:

Dowiedziałem się. :) Przeszłem już kampanię Turoka. Naprawdę miło się grało.


Tak, tak, gra jest warta zakupienia i przejścia... :)

Dnia 17.06.2008 o 16:24, edsonpele napisał:

Zimną krew i rozwagę zachowałem dopiero za drugim podejściem. Za pierwszym nie spodziewałem
się tego kolosa, spanikowałem i te bydle mnie wszamało. ;)


Ja tam ani razu nie zginałem przechodząc Turoka (no jedynie raz się T-rexowi rzuciłem na pożarcie, bo byłem ciekaw co ze mną zrobi, a dokładniej jak to będzie wygladało :P)...

W finale też bym o mały włos został pożarty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:46, Xanas napisał:

jak zabić tego węża w podziemiach, wywalam w niego wszystko a on dalej dycha... jest
na niego jakis sposób?


Jestem bardzo leniwy i nie chce mi się znowu tego pisać... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26778&pid=65 :P

Ponadto niedawno bardziej dokładnie powalczyłem z tym stworem i działają jeszcze na niego dobrze wymierzone (w pysk) ten jakby rakiety co miotaczem ognia da się wykrzesać (to alternatywne działanie miotacza) :)

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 napisales ze mam zbierac bron i nawalac w pysk no i tak robie on sie przewraca i po chwili wstaje
i chyba ze 7 razy padal i nic ? chodzi mi o tego t rexa na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:12, Piaskun t napisał:

hunter22 napisales ze mam zbierac bron i nawalac w pysk no i tak robie on sie przewraca
i po chwili wstaje
i chyba ze 7 razy padal i nic ? chodzi mi o tego t rexa na koncu


Jak padnie to podbiegnij to tej przerośniętej jaszczurki i dźgnij go nożem w ryj.
Pomoże. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turok jest niezły. Właśnie zakończyłem 1 sesje z tą grą. Ale popełniłem na samym początku błąd. Nacisnąłem Multiplayer. Zostałem zabity 5 razy w 10 min. Nikogo nie zabiłem. Moja drużyna przegrała o... właściwie był remis, ale ktoś musiał przegrać.

Moje ulubione bronie na razie to nóż i łuk. Wybiłem wszystkich na mapce i nawet się nie zorientowali. Łuk jest jak dobrej jakości snajperka z tłumikiem, ale trzeba się nauczyć strzelać.

Aha. Mam problem pewien. A mianowicie... jak się rzuca granaty? Jakoś standardowe "g" nie skutkuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 00:34, lukasz11111 napisał:

Turok jest niezły. Właśnie zakończyłem 1 sesje z tą grą. Ale popełniłem na samym początku
błąd. Nacisnąłem Multiplayer. Zostałem zabity 5 razy w 10 min. Nikogo nie zabiłem. Moja
drużyna przegrała o... właściwie był remis, ale ktoś musiał przegrać.

Moje ulubione bronie na razie to nóż i łuk. Wybiłem wszystkich na mapce i nawet się nie
zorientowali. Łuk jest jak dobrej jakości snajperka z tłumikiem, ale trzeba się nauczyć
strzelać.

Aha. Mam problem pewien. A mianowicie... jak się rzuca granaty? Jakoś standardowe "g"
nie skutkuje :(

shift + prawy przycisk myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:31, prf napisał:

shift + prawy przycisk myszy.


Dzięki za pomoc.

Wkurza mnie jeden poziom. Wielka winda w tym obiekcie badawczym. Już dojerzdzam do końca, śmierć. Muszę zaczynać od samego dołu. Nie było by w tym nic złego, ale save''y mi się tak wolno ładują, że książkę da się w tym czasie przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę wie ktoś jak da się zabić tego niby ślimaka mutanta w podziemiach ?wale w niego z shotguna i granatów i z miotacza płomieni :/ ale nie skutkuje , proszę byłbym wdzięczny jak by mi ktoś powiedział jak go zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbiegaj do tych dziur w ziemi z których wydobywa się para (z niektórych w danym momencie nie będzie się wydobywać), gdy wąż będzie próbował cię zaatakować swoim ryjem odskocz w odpowiednim momencie i strzel z miotacza płomieni w parę, nastąpi mały wybuch który zrani tą poczwarę, powtórz parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:01, Mistic napisał:

Podbiegaj do tych dziur w ziemi z których wydobywa się para (z niektórych w danym momencie
nie będzie się wydobywać), gdy wąż będzie próbował cię zaatakować swoim ryjem odskocz
w odpowiednim momencie i strzel z miotacza płomieni w parę, nastąpi mały wybuch który
zrani tą poczwarę, powtórz parę razy.



Aha dziex :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym jak rozwalam robaczki w "koniec drogi" i jestem na szczycie góry, tam jest punkt kontrolny. Gdy zginę jak próbuję się dostać do szybu wentylacyjnego, to wraca mnie do tego punktu, tylko, że nie mogę z niego ruszyć, bo pokazuje się moja broń i żadne klawisze nie działają.
Wie ktoś, co z tym zrobić?
Poprawek do błędów nigdzie nie ma, albo ja nie mogłem ich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:12, edsonpele napisał:

Niestety, nie masz wyjścia. Musisz grać cały rozdział od początku i od tego punktu kontrolnego
nie zginąć bo kicha generalnie. Uważaj na T-Rexa i miniguny.


Dzięki, tak właśnie zrobiłem, ale jest mały sposób, zaraz po filmiku, gdy tylko zeskoczysz z tej górki, trzeba kliknąć F5 i, działa. Wtedy wracasz, gdy ubiją do momentu sprzed T- Rexa.
Ogólnie, gra nie powala, ale dla zabicia czasu jest oki. Jakby nie to długie ładowanie się i błędy z zapisami, to wrażenie pozostawiałaby lepsze. Tak, jest jednorazówką, bo mało komu będzie się chciało wracać po to, by grę, która można przejść w kilka godzin, przechodzić kilka dni w oczekiwaniu, że się załaduje.
Raz jeszcze dzięki za pomoc,
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch 2-3 godzinnych sesjach z Turokiem - gra choć rozkręca się niemrawo z czasem nabiera rumieńców. Im dalej w las tym ciekawiej. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować