Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Turok: Rebirth - Temat Ogólny

130 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 08:58, Evil Khan napisał:

Jestem po dwóch 2-3 godzinnych sesjach z Turokiem - gra choć rozkręca się niemrawo z
czasem nabiera rumieńców. Im dalej w las tym ciekawiej. POLECAM !


W finale jest najciekawiej, myslisz, że już koniec, a tu zonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:48, hunter22 napisał:

> jak zabić tego węża w podziemiach, wywalam w niego wszystko a on dalej dycha...
jest
> na niego jakis sposób?

Jestem bardzo leniwy i nie chce mi się znowu tego pisać... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26778&pid=65
:P

Ponadto niedawno bardziej dokładnie powalczyłem z tym stworem i działają jeszcze na niego
dobrze wymierzone (w pysk) ten jakby rakiety co miotaczem ognia da się wykrzesać (to
alternatywne działanie miotacza) :)

Pozdro :D

Już go pokonałem ale nie wiem jak się wydostac z tej jaskini w której są te skorpiony czy,raki a,i przyokazji ja zabici raaam z gear of war o ile jest w twoim posiadaniu pozdrawiam

20081122112624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 00:34, lukasz11111 napisał:

Turok jest niezły. Właśnie zakończyłem 1 sesje z tą grą. Ale popełniłem na samym początku
błąd. Nacisnąłem Multiplayer. Zostałem zabity 5 razy w 10 min. Nikogo nie zabiłem. Moja
drużyna przegrała o... właściwie był remis, ale ktoś musiał przegrać.

Moje ulubione bronie na razie to nóż i łuk. Wybiłem wszystkich na mapce i nawet się nie
zorientowali. Łuk jest jak dobrej jakości snajperka z tłumikiem, ale trzeba się nauczyć
strzelać.

Aha. Mam problem pewien. A mianowicie... jak się rzuca granaty? Jakoś standardowe "g"
nie skutkuje :(

granaty się rzuca shift+ prawy przycisk myszy
pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu kupiłem Turoka i mam parę pytań do osób, które dłużej grają lub już skończyły grę:
- jest jakiś patch do wersji na PC?
- też mieliście tak, że czasami zdarza się ze "brakuje" tekstur na planszy, tzn. w pewnym momencie jakiś obszar przede mną robi się przezroczysty i jak się tam wejdzie to Turok spada w nicość, ale po wczytaniu gry wszytko jest już normalnie?
- a jak działają te sejwy? są tylko na punktach kontrolnych?, kilka razy próbowałem zapisać grę, ale jak Turok ginął to zawsze wracał do punktu kontrolnego, więc nie wiem czy ja coś źle robię czy po prostu tak ma być?
- ile czasu potrzeba na przejście gry? powinienem się uczyć, ale coś czuję, że może mnie wciągnąć, więc chciałbym wiedzieć tak teoretycznie ile czasu może mi Turok "ukraść"?
- jak jest z tym trybem multiplayer? chciałem wczoraj pograć, utworzyłem profil itp, ale nie mógł mi znaleźć przeciwników, czyt trzeba tam jeszcze coś ustawiać czy po prostu bardzo mało osób gra przez sieć?
To chyba wszystkie moje wątpliwości jakie mam do gry, będę wdzięczny jeśli znajdzie się ktoś i odpowie przynajmniej na któreś pytanie;)
Co do samej gry to jest bardzo fajna, szczególnie to czajenie się na wrogów w krzakach z nożem i łukiem, cicha eksterminacja wrogów jest chyba najlepszym elementem gry;) No i jeszcze klimat dżungli i te dinozaury hmmm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

W tym tygodniu kupiłem Turoka i mam parę pytań do osób, które dłużej grają lub już skończyły
grę:


Może pomogę?

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

- jest jakiś patch do wersji na PC?


Nic mi o patchu nie wiadomo ;P

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

- też mieliście tak, że czasami zdarza się ze "brakuje" tekstur na planszy, tzn. w pewnym
momencie jakiś obszar przede mną robi się przezroczysty i jak się tam wejdzie to Turok
spada w nicość, ale po wczytaniu gry wszytko jest już normalnie?


Raz miałem taki przypadek, widocznie gra ma pewne niedoróbki, ale ogólnie rzadko się je zauważa.

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

- a jak działają te sejwy? są tylko na punktach kontrolnych?, kilka razy próbowałem zapisać
grę, ale jak Turok ginął to zawsze wracał do punktu kontrolnego, więc nie wiem czy ja
coś źle robię czy po prostu tak ma być?


Z tego co wiem to tylko na "czekpointach" się zapisuje, nie ma mozliwości zapisu w dowolnym momencie, choć niby się wydaje, że tak można zrobić :P

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

- ile czasu potrzeba na przejście gry? powinienem się uczyć, ale coś czuję, że może mnie
wciągnąć, więc chciałbym wiedzieć tak teoretycznie ile czasu może mi Turok "ukraść"?


Zależy jak grasz, jak wolno to z 12-13 godzin, jak szybko to i nawet 8-9 godzin... przynajmniej ja tak gralem... za pierwszym razem z 12 a za drugim okolo 8-9 godzin zajęło mi przejście. Ogólnie gra jest łatwa to i w miare gładko przechodzi się z mapki na mapkę :P

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

- jak jest z tym trybem multiplayer? chciałem wczoraj pograć, utworzyłem profil itp,
ale nie mógł mi znaleźć przeciwników, czyt trzeba tam jeszcze coś ustawiać czy po prostu
bardzo mało osób gra przez sieć?


Ja tam jakoś nie miałem okazji nigdy próbować w MP grać, więc nie pomogę w tym przypadku :(

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

To chyba wszystkie moje wątpliwości jakie mam do gry, będę wdzięczny jeśli znajdzie się
ktoś i odpowie przynajmniej na któreś pytanie;)


Może ja? :P

Dnia 29.11.2008 o 16:50, Hristo86 napisał:

Co do samej gry to jest bardzo fajna, szczególnie to czajenie się na wrogów w krzakach
z nożem i łukiem, cicha eksterminacja wrogów jest chyba najlepszym elementem gry;) No
i jeszcze klimat dżungli i te dinozaury hmmm...;)


Poczekaj, aż akcja się rozkręci...z dinozaurów T-rex jest najgroźniejszy, a przez czas gry będą okazję do "intymnych" spotkań... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:51, hunter22 napisał:

Może pomogę?

Dzięki za pomoc;)
/ciach/

Dnia 29.11.2008 o 19:51, hunter22 napisał:

Może ja? :P

> Co do samej gry to jest bardzo fajna, szczególnie to czajenie się na wrogów w krzakach

> z nożem i łukiem, cicha eksterminacja wrogów jest chyba najlepszym elementem gry;)
No
> i jeszcze klimat dżungli i te dinozaury hmmm...;)

Poczekaj, aż akcja się rozkręci...z dinozaurów T-rex jest najgroźniejszy, a przez czas
gry będą okazję do "intymnych" spotkań... :P:P


Jeszcze raz dzięki za odpowiedz;)
Właśnie przeżyłem swoje pierwsze spotkanie z T-rexem 1 na 1 (tam gdzie trzeba radio odzyskać) i to była chyba jak dotąd najcięższa walka. Gra coraz bardziej wciąga:) Szkoda, że nie ma możliwości zapisywania w dowolnym momencie, co do reszty niedociągnięć to jak na razie się przyzwyczaiłem i już ich nie zauważam;)
To zostaje mi pytanie o multiplayera, więc jak ktoś coś wie to niech powie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 19:39, edsonpele napisał:

Baaardzo mało osób przez sieć gra. Szczerze mówiąc nie licz, że zagrasz :P. Jak coś to
próbuj wiezcorem, największa szansa, ale i tak równa praktycznie zero.


Dzięki za odpowiedz:), właśnie też tak myślałem, szkoda bo chciałem sprawdzić co daje multiplayer. Może kiedyś uda mi się pograć, ale na razie zostaje mi skończyć grę i wtedy popróbuję szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i mały błąd ale...
Czy tylko u mnie gdy trzymam łuk to jego cięciwa przenika
przez rękę Turoka, może to i taki mały błąd ale trochę denerwujący :l
(wszytko mam na full ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:11, Kur0 napisał:

Może to i mały błąd ale...
Czy tylko u mnie gdy trzymam łuk to jego cięciwa przenika
przez rękę Turoka, może to i taki mały błąd ale trochę denerwujący :l
(wszytko mam na full ^^)


Jaka karta? Jak często to się dzieje? Wczytanie wczesniejszego sejwa pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:17, Kur0 napisał:

Z tym ze mam tak ciągle
GF 8500GT :/


Lepiej trafić nie mogłeś... też mam ten szmelc, pełne detale i raz podczas trzech razy przechodzenia Turok mi wpadł w dziurę, którą bład tekstur stworzył i trzeba było wczytać sejwa, bo zginąłem :P

A stery masz najnowsze? Turok na 8500 o dziwo mi dobrze chodzi, a myślałem, że będzie cieżko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:21, hunter22 napisał:

A stery masz najnowsze? Turok na 8500 o dziwo mi dobrze chodzi, a myślałem, że będzie
cieżko :P


Tez rak myślałem, ale stery to trochę stare, nowych wole nie instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:24, Kur0 napisał:

Tez rak myślałem, ale stery to trochę stare, nowych wole nie instalować


Prawdopodobnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... zmień stery i problemy powinny zniknąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno formatowałem system i lekkomyślnie nie skopiowałem sejwów... I mam takie pytanie, mógłby ktoś mi uploadnac save? A dokąd doszedłem?

Spoiler

Byłem po walce z tym dużym potworem w tej jaskini, a konkretniej to kawałek dalej, jak cała drużyna chowała się pod mostem ale nas zauważono...

No więc... byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W turoku multiplayer nie wyszukuje mi grających po sieci. Czy nikt nie gra? Czy może potrzebny jest jakiś pad?
Już czytałem wypowiedż na temat pada że niby nie ma ale wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:49, Kaszpir7 napisał:

W turoku multiplayer nie wyszukuje mi grających po sieci. Czy nikt nie gra?


Ja mam taki sam przypadek Z Multiplayerem co jest grane przeciez napewno ktoś gra!! na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:47, damiax12 napisał:

> W turoku multiplayer nie wyszukuje mi grających po sieci. Czy nikt nie gra?

Ja mam taki sam przypadek Z Multiplayerem co jest grane przeciez napewno ktoś gra!! na
100%

Dostałem wczoraj wiadomość w tej sprawie od CD Projekt ale i tak z niej nic nie rozumiem piszą coś o sprawdzeniu antywirusa czy nie blokuje o portach 7666 i 6666 czy nie są blokowane przez jakiś router chodzi o jakieś przekierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem grę Turok i mam taki problem:
Po ukończeniu 1 misji po wyjściu ze statku kiedy już pokazane jest nowe zadanie wyskakuje mi następujący błąd(patrz obrazek). Proszę o pomoc.

20090207235755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować