Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 16:21, Asthariel napisał:

Mówiąc językiem RPG - nowy quest - przetrwać 10 miesięcy , starając się uzbierac jak najwięcej
exp''a :-)

Niedługo dzieciaki będą tylko tak rozumiały. Matka nie będzie mogła powiedzieć: "Idź wyrzucić śmieci". Zamiast tego będzie musiała się przebrać za jakiegoś maga i powiedzieć: "Weź ten artefakt ze sobą i umieść go w specjalnym pojemniku, dzięki temu dobro znów zatriumfuje, a Ty dostaniesz 3000 pkt. exp. Oczywiście jeśli nikogo nie skrzywdzisz po drodze..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:14, fifomaniak napisał:

Tak mowicie jakby malo to bylo ferii


Skoro już o feriach mowa, to Śląsk zaczyna je za 129 dni :-P

Dnia 03.09.2007 o 16:14, fifomaniak napisał:

Dalismy rade 8 lat(w moim przypadku, w waszym moze mniej albo wiecej, ba, na pewno!) , damy i dziewiaty rok


Ale co to za frajda powtarzać ten sam schemat po raz jedenasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie mówiąc całekiem poważnie rok szkolny zapowiada się nieźle i ciekawie w nowej szkołe :P Najdziwniejsze że oceny trzeba wystawić do 16 listopada :D Poważnie :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:49, 143872 napisał:

Najdziwniejsze że oceny trzeba wystawić do 16 listopada :D Poważnie :D lol

Pewnie ferie zaczynasz w styczniu i to dlatego. Gdzie można zobaczyć terminy ferii w konkretnych województwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nieżle tylko musiałem występować przed całą szkołą masakra nie którzy to z tego przectawienia się brechali nie no jaki wstyd był a w dodatku mieliśmy na sali gimnastycznej każdy sie cisnoł bo na dworze padało ja jeśli będzię taki cały rok szkolny to nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na rozpoczęciu dowiedziałem się że moja szkoła nie wprowadzi mundurków,dopóki będziemy nosicz czarne,biało-czarne lub granatowe ubrania bez ozdób i napisów.O lol mój wybór to czarny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ee w 3 klasie gimnazjum , i z jakichś nipodanych powodów po 2 latach zmieniono wychowawcę. zamiast historyka którego nikt nie lubi oprócz mnie , będzie polonistka , która wszyscy lubią oprócz mnie. Oczywiście , jest lubiana głównie przez płeć męską , że wzgledu na ehm... ,,,walory'''' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym poście wyrazić coś tresciwego, pełnego sensu, aby nad tym postem ludzie odrobine pomysleli, zastanowili się, nad soba i własnym zyciem ale kiedy dochodze do tak newralgicznego tematu jakim jest szkoła odechciewa mi się wszystkiego. Można powiedziec zę dla mnie ten rok szkolny bedzie chyba jednym z najgorszych (jestem w II klasie liceum) i jesli przezyje te codzienne tortury umysłowe (nie żebym nie lubił mśleć i jestem maniakiem komputerowym) to chyba umrę ze szczęścia. Ale pocieszam sie myślą (jak ktoś juz to z forumowiczów wspomniał) zę jeszcze tylko 129 dni do ferii :) Niech żyje nadzieja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?! To super ekstra! Zawsze lubiłem mieć jako ostatni, bo nienawidzę myśli, że gdy ja juz idę do szkoły, to inni mają wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie...
beznadziejny jak zawsze ;D - no może kiedyś nie było tak źle, chodzi mi o przedszkole, zerówkę i ewentualnie podstawówkę do 3 klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w regulaminie szkolnym jest zapisane tylko że nie można używać komórek na lekcjach.
ale nie jest napisane że nie można słuchać piosenek z mp4. heh będę słuchał na lekcji :P.
do gogiell ja mam 2 tygodnie zwolnienienia z wf :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:30, BoloMaster napisał:

nie ma to jak pierwszy dzień w LO
nowa klasa-nikogo nie znam:/


Piewszy dzień w LO... Kiedy to było ;) ehhh... Rzeczywiście, dziwny jest ten pierwszy miesiąc... Wszyscy straszą, że będzie tak, albo inaczej... a później jak już się wszyscy poznają i zgrają to zupełnie inaczej:)
Mam nadzieję, że mój zbliżający rok akademicki obejdzie się bez poprawek... jednak wszyscy studenci dobrze wiedzą, że z tym różnie bywa i zależy od wielu czynników hehe :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:30, BoloMaster napisał:

nie ma to jak pierwszy dzień w LO
nowa klasa-nikogo nie znam:/

Ja tam znam całą klasę, a też poszedłem do LO. 1 października na integracyjną :D Jeszcze dzisiaj niezły lot był. Stoję z chłopakami, podchodzi jakaś dziewczyna z 2LO i chcesz sprzedać książki bo jej "do fajek brakuje" ja jej powiedziałem, że książki już wszyscy mają, a jak chce tak bardzo fajki to niech stanie i się drze kto chcesz książkę do PO.. To ona tak: Ty kultury trochę bo ja mam znajomości i możesz mieć przerypane w tej szkole, jak się wkurzyłem, powiedziałem jej, że niech mnie nie straszy bo już się boję, i w ogóle takie tam, odrazu poszła, się boję jej kolegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować