kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 21:00, PharauhnMizzrym napisał:

plmko myślę, że gdyby nie było różnicy między czasopismem a gazetą to Smuggler nie walczyłby
tak o to, aby ludzie nauczyli się, że CDA to czasopismo.


No właśnie "CDA to czasopismo". Smuggler nie chce aby ludzie nauczyli się odróżniać gazetę od czasopisma, tylko chce im wpoić, że to właśnie CDA jest czasopismem (a przynajmniej odnosi taki skutek). Innych czasopism z branży już to nie dotyczy. Mógłbym podać kilka linków, gdzie fani CDA nazywali Clicka, PLAYa gazetą. Ale spróbuj tylko napisać to samo o CDA - 10 osób cię poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:37, rob006 napisał:

> plmko myślę, że gdyby nie było różnicy między czasopismem a gazetą to Smuggler nie walczyłby

> tak o to, aby ludzie nauczyli się, że CDA to czasopismo.

No właśnie "CDA to czasopismo". Smuggler nie chce aby ludzie nauczyli się odróżniać gazetę
od czasopisma, tylko chce im wpoić, że to właśnie CDA jest czasopismem (a przynajmniej
odnosi taki skutek). Innych czasopism z branży już to nie dotyczy. Mógłbym podać kilka linków,
gdzie fani CDA nazywali Clicka, PLAYa gazetą. Ale spróbuj tylko napisać to samo o CDA - 10
osób cię poprawi!


doświadczyłem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:37, rob006 napisał:

No właśnie "CDA to czasopismo". Smuggler nie chce aby ludzie nauczyli się odróżniać gazetę
od czasopisma, tylko chce im wpoić, że to właśnie CDA jest czasopismem (a przynajmniej
odnosi taki skutek). Innych czasopism z branży już to nie dotyczy. Mógłbym podać kilka linków,
gdzie fani CDA nazywali Clicka, PLAYa gazetą. Ale spróbuj tylko napisać to samo o CDA - 10
osób cię poprawi!


A co Smugglera mają obchodzić inne czasopisma. Poza tym, jeśli ktoś się nauczy, że CDA jest czasopismem to chyba jasne, że Click, Play, czy Komputer Świat Gry to również czasopisma. Ja nigdy nie nazywałem innycz czasopism o grach gazetami, ale jeżeli jakiś fan CDA tak robi, to tylko świadczy o jego gówniarskim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:37, Ballackinho napisał:

"W kioskach od 10 lipca do kupienia będzie wydanie specjalne magazynu CD-Action (2/07) Tipsomaniak
Total 2007 z grą Bad Day LA za 7.90 zł.
"


Pff, pierwsze słyszę. o_O
Czy to na pewno jest 100% pewne info? Nigdzie na stronie CDA nie widziałem takiej wiadomości...
Ale pewnie i tak kupię. Akurat nie mam numeru z BD: LA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:18, PharauhnMizzrym napisał:

A co Smugglera mają obchodzić inne czasopisma.

?!? Czy Smuggler nie zasłania się tym, że nazwanie CDA czasopismem to błąd rzeczowy? Zdaje się, ze chce propagować nazywanie rzeczy po imieniu, aby nikt nie popełniał błędów. To dotyczy także innych czasopism, ale wielu fanów odbiera to tylko jako pierwsze przykazanie fana CDA (Po pierwsze, nie nazywaj CDA czasopismem. Po drugie, zwracaj uwagę każdemu, kto złamie pierwsze przykazanie ;)), a nie jako błąd jako taki. Pewnie wielu fanów nie wie czym się rożni gazeta od czasopisma, ale nie omieszkają komuś wypomnieć, że robi błąd ("Bo Smuggler tak powiedział...")

Dnia 07.07.2007 o 00:18, PharauhnMizzrym napisał:

Poza tym, jeśli ktoś się nauczy, że CDA jest
czasopismem to chyba jasne, że Click, Play, czy Komputer Świat Gry to również czasopisma.

No to albo niektórzy fani CDA sa za ciemni aby to zrozumieć, albo wcale nie jest takie jasne :)

Dnia 07.07.2007 o 00:18, PharauhnMizzrym napisał:

Ja nigdy nie nazywałem innycz czasopism o grach gazetami, ale jeżeli jakiś fan CDA tak robi, to
tylko świadczy o jego gówniarskim zachowaniu.

Sporo wśród fanów jest takich "gówniarsko zachowujących sie"...
BTW: Zwracałeś uwagę innym fanom, gdy nazywali PLAYa/Clicka gazetą? Bo w komentarzach do informacji o pojawieniu sie nowego numeru konkurencyjnego pisma, pojawia sie zwykle więcej wypowiedzi fanów CDA niż reszty. Ale jesli ktoś nazwie PLAYa gazetą, nikt nie zwraca mu uwagi na to, że robi błąd. Natomiast jesli w tym samym miejscu napisze, że CDA to gazeta, z pewnością mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:33, rob006 napisał:

CDA to gazeta, z pewnością mnie ktoś poprawi.


CDA to nie jest gazeta!!!11oneoneone
xD
wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;D

a ja pozwolę sobie zmienić temat, coby offtopa nie robić.
najnowszy numer. całkiem przyjemny - niezłe teksty, do tego dwie interesujące mnie gry (nieskomplikowany shooter [dawno nie miałem okazji zagrać w dobrą strzelankę] i hack''n''slash typu "wyłącz mózga"). na pewno się zaopatrzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:38, Azrathel napisał:

> CDA to gazeta, z pewnością mnie ktoś poprawi.

CDA to nie jest gazeta!!!11oneoneone
xD
wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;D

a ja pozwolę sobie zmienić temat, coby offtopa nie robić.
najnowszy numer. całkiem przyjemny - niezłe teksty, do tego dwie interesujące mnie gry (nieskomplikowany
shooter [dawno nie miałem okazji zagrać w dobrą strzelankę] i hack''n''slash typu "wyłącz mózga").
na pewno się zaopatrzę ;D

Niektórzy nie muszą wyłączać mózgownicy bo jej nie mają, hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:38, Azrathel napisał:

CDA to nie jest gazeta!!!11oneoneone


A HA! A nie mówiłem?! ;P
BTW: Zapomniałeś dopisać "to CZASOPISMO!!!1" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:45, rob006 napisał:

> CDA to nie jest gazeta!!!11oneoneone
A HA! A nie mówiłem?! ;P
BTW: Zapomniałeś dopisać "to CZASOPISMO!!!1" ;D


prawdziwy fan (czasami równoznaczny z antyfanem - ma równie destruktywny wpływ na otoczenie), ale taki prawdziwy-PRAWDZIWY, fanatyczny, zapatrzony w czarny kwadracik (uosabiający Smugglera - wiadomo przecież, że nikt nie wie jak Smugg wygląda) powieszony nad łóżkiem, NIE ZNA TAKICH długich słów! ogranicza się tylko do co bardziej wyrafinowanych wyzwisk pod adresem ''anty''fanów (czyli tych, co są po drugiej stronie, niezależnie od tego, na jaki temat toczy się dyskusja - ważne tylko, by chodziło o CDA).

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musi znać? Może ma gdzieś zapisany w jakimś pliku tekst, którego nie rozumie, ale wie w jakich okolicznościach go użyć i z pomocą ctr+c i ctr+v sieje zniszczenie na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:40, Linux M napisał:

> "W kioskach od 10 lipca do kupienia będzie wydanie specjalne magazynu CD-Action (2/07)
Tipsomaniak
> Total 2007 z grą Bad Day LA za 7.90 zł.
"

Pff, pierwsze słyszę. o_O
Czy to na pewno jest 100% pewne info? Nigdzie na stronie CDA nie widziałem takiej wiadomości...
Ale pewnie i tak kupię. Akurat nie mam numeru z BD: LA ;)


A jeśli to prawda, to co ma się znaleźć w tym Tipsomaniaku? Ja numer z Bad Day mam, ale jeśli coś ciekawego ma być do poczytania, to można zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:58, dRaiser napisał:

> > "W kioskach od 10 lipca do kupienia będzie wydanie specjalne magazynu CD-Action
(2/07)
> Tipsomaniak
> > Total 2007 z grą Bad Day LA za 7.90 zł.
"
>
> Pff, pierwsze słyszę. o_O
> Czy to na pewno jest 100% pewne info? Nigdzie na stronie CDA nie widziałem takiej wiadomości...

> Ale pewnie i tak kupię. Akurat nie mam numeru z BD: LA ;)

A jeśli to prawda, to co ma się znaleźć w tym Tipsomaniaku? Ja numer z Bad Day mam, ale jeśli
coś ciekawego ma być do poczytania, to można zakupić.

mają w nim być nowe screeny do Wiedźmina, jak zarobić na graniu, a na DVD, lekcja grania z mistrzami świata, 1000 trainerów, 20 edytorów i modyfikacje d najlepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:33, rob006 napisał:

BTW: Zwracałeś uwagę innym fanom, gdy nazywali PLAYa/Clicka gazetą? Bo w komentarzach do informacji
o pojawieniu sie nowego numeru konkurencyjnego pisma, pojawia sie zwykle więcej wypowiedzi
fanów CDA niż reszty. Ale jesli ktoś nazwie PLAYa gazetą, nikt nie zwraca mu uwagi na to, że
robi błąd. Natomiast jesli w tym samym miejscu napisze, że CDA to gazeta, z pewnością mnie
ktoś poprawi.


Poprawiłbym gdybym widziałem, ale ponieważ ja nie czytam zapowiedzi innych czasopism to nie wiem jak fan(atycy)i CDA mówią na inne czasopisma.

Co do takich fanatyków to niestety istnieją tacy i nic na to nie poradzimy, ale prawdziwymi fanami ja bym ich nie nazywał. Ja zawsze uważałem, że prawdziwy fan to taki, który potrafi dostrzec zarówno wady jak i zalety i nie leci niczym inkwizycja na konkurencję, bo takie zachowanie jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:08, PharauhnMizzrym napisał:

> BTW: Zwracałeś uwagę innym fanom, gdy nazywali PLAYa/Clicka gazetą? Bo w komentarzach
do informacji
> o pojawieniu sie nowego numeru konkurencyjnego pisma, pojawia sie zwykle więcej wypowiedzi

> fanów CDA niż reszty. Ale jesli ktoś nazwie PLAYa gazetą, nikt nie zwraca mu uwagi na
to, że
> robi błąd. Natomiast jesli w tym samym miejscu napisze, że CDA to gazeta, z pewnością
mnie
> ktoś poprawi.

Poprawiłbym gdybym widziałem, ale ponieważ ja nie czytam zapowiedzi innych czasopism to nie
wiem jak fan(atycy)i CDA mówią na inne czasopisma.

Co do takich fanatyków to niestety istnieją tacy i nic na to nie poradzimy, ale prawdziwymi
fanami ja bym ich nie nazywał. Ja zawsze uważałem, że prawdziwy fan to taki, który potrafi
dostrzec zarówno wady jak i zalety i nie leci niczym inkwizycja na konkurencję, bo takie zachowanie
jest po prostu żałosne.

Niektórzy "fani" mówią na niektórych forach, "a ten XXXXX (imię innego pisma) to takie g*****, tylko g******** to czytają."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy CDA juz we wtorek XD
nie moge sie doczekac , tych pełniakow .
szkoda ze daja troche za dzuo rTS :/ co prawda lubie raz na bardzo długi czas ,ale tez nie za bardzo . powinno byc wiecej gier akcji, a nawet cos dla fanow symulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:05, thenat17 napisał:

nowy CDA juz we wtorek XD
nie moge sie doczekac , tych pełniakow .
szkoda ze daja troche za dzuo rTS :/ co prawda lubie raz na bardzo długi czas ,ale tez nie
za bardzo . powinno byc wiecej gier akcji, a nawet cos dla fanow symulacji .

Przecież w tym numerze masz wszystkie te gatunki. Instinct - Akcja. F-17 Flying Fortess II - symulacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam RTS-y i ciesze się z EE Gold:) Dla fanów akcji jest Instnct a dla fanów symulacji B-17 Flying Fortress2 :D
Więc każdy powinien byc happy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:09, kolektor napisał:

> nowy CDA juz we wtorek XD
> nie moge sie doczekac , tych pełniakow .
> szkoda ze daja troche za dzuo rTS :/ co prawda lubie raz na bardzo długi czas ,ale tez
nie
> za bardzo . powinno byc wiecej gier akcji, a nawet cos dla fanow symulacji .
Przecież w tym numerze masz wszystkie te gatunki. Instinct - Akcja. F-17 Flying Fortess II
- symulacja ;)


w tym numerze tak , w inych tak nie bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:13, Blackbeard napisał:

Ja uwielbiam RTS-y i ciesze się z EE Gold:) Dla fanów akcji jest Instnct a dla fanów symulacji
B-17 Flying Fortress2 :D
Więc każdy powinien byc happy xD


no w tym nuemrze jestem happy bo jest jakis fps XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się