kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

...dlatego właśnie wybrałem przesyłkę kurierską przy zamówieniu EK Wiedźmina. No cóż, jest jak jest, póki co nie zapowiada się, że będzie lepiej. Należy tylko zachowywać zimną krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:45, Sand Wraith napisał:

Od dzisiaj ŻADNEJ paczki nie chce otrzymać Pocztą Polską. Dlaczego? Ano wygrałem sobie kubek
i film Eragon w konkursie CDA. Paczka była w "bąbelkach" a kubek jeszcze w kartonie ... Nie
dość że musiałem się fatygować na pocztę (awizo - aghhh cały dzień byłem w domu!!!) to jeszcze
ucho od kubka było w 5 kawałkach. Och dziękuję ci poczto polska (od teraz zawsze z małej litery)
za tak świetną obsługę ...


Nigdy nie korzystałem z usług naszej "drogiej" PP. Czy to Allegro czy to gram.pl - zawsze kurier ( DPD ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie te płyty z CDA są ociężałe wczytuje i wczytuje a płytka bez żadnych rysek. Tym bardziej, że włożyłem do najnowszego napędu płytę to inną płytę by przeczytał w 1sek. Ehh słabo wytłaczają te płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:55, Kris Blake napisał:

A wiecie co mnie najbardziej ucieszyło w nowym CDA?
Pierwsza strona----> Extra Klasyka Gold. Dwie Sagi...na DVD. Chyba sie skuszę;)


Hehe, a kumpel płakał, że mu się płyta z jedynki połamała... jedna z pięciu :D. No to teraz będzie miał jedynkę i dwójkę z dodatkami na jednej płycie. Teraz jak się połamie to będzie nad czym płakać... ale zawsze jest dożywotnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej lekturze CDA muszę przyznać, że faktycznie w tym numerze nie było dla mnie żadnych super ciekawych informacji, jednak poczytać faktycznie jest co. Żadna gra z zapowiedzi i recenzji nie jest jakąś pozycją na którą wyczekiwałbym niecierpliwie. Przyznam szczerzę, że po recenzji RE4 po patchu zaczynam mieć coraz większy apetyt na tą grę. Pamiętam te noce spędzone przy konsolce na graniu w drugą i trzecią część, a teraz ta czwarta część w wydaniu na PC wydaje się całkiem atrakcyjna. (na PSX w RE4 nie pogram, a konsoli lepszej specjalnie dla jednej gry kupować nie będę :P) Trochę brakuje mi CDP Insidera, jednak jakoś będę musiał to przeżyć przez te wakacje. (w końcu są jeszcze inne ciekawe zajęcia) W Action Redaction znowu najbardziej podał mi się Frustrat Zone. Niby ciągle to samo, jednak na moje specyficzne poczucie humoru działa to wyśmienicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił ten list od kolesia, który chce, aby do każdego pełniaka dodawano poradnik- odpowiedź Smugglera miażdży ;) No i recki fajne, Instinct nie chodzi (szejdery dwa.zero proszę, a nie 1.1 :/). Numer dobry, choć bywały lepsze- i nie mówię tu o tym z Morkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:47, Eye-Maze napisał:

> za tak świetną obsługę ...
poczta polska powinna się wstydzić...lloll...żenada

To bardzo często robią takie odpały, ja dlatego zrezygnowałem z prenumeraty cda bo często dochodziło później niż mogłem w kiosku kupić. A niekiedy lepiej in zrobić awanture, jak do mnie raz szła paczka na mus potrzeba prawie 2 tyg. tak zrobiłęm i na następny dzień doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry, całkiem sporo dobrych artykułów (F3, Conan, Hellgate, RE4 PL), pełniaki dają radę (cholerne zepsute DVD, na razie sobie nie pogram :/) - jestem po wstępnej lekturce i nie powiem żebym się rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:13, Warrior Within napisał:

> > za tak świetną obsługę ...
> poczta polska powinna się wstydzić...lloll...żenada
To bardzo często robią takie odpały, ja dlatego zrezygnowałem z prenumeraty cda bo często dochodziło
później niż mogłem w kiosku kupić. A niekiedy lepiej in zrobić awanture, jak do mnie raz szła
paczka na mus potrzeba prawie 2 tyg. tak zrobiłęm i na następny dzień doszła.

Dostaje awizo, że mnie nie było 17 czerwca 2007 roku o 10:02, a wtedy byłem w chacie i jadłem śniadanie i nikt nie dzwoni. Te Awizo są chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:21, Rga napisał:

Dostaje awizo, że mnie nie było 17 czerwca 2007 roku o 10:02, a wtedy byłem w chacie i jadłem
śniadanie i nikt nie dzwoni. Te Awizo są chamskie.

Nie awizo są chamskie, tylko listonosze. Po prostu nie chce im się zapukać. U mnie też tak kilka razy było.
PS. Właśnie wróciłem z kiosku xD Pobieżnie przejrzałem numer po drodze i jest niezły.
PPS. Widzę że procki dwurdzeniowe potaniały i jest już Athlon X2 w najtańszym zestawie w konfiguratorze. Takiego kompa, najprawdopodobniej będę miał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:43, mroczny mrok napisał:

O co chodzi z tym tipsomaniakiem? Jest on dołączony do CDA czy trzeba go kupić osobno?

Jest to numer specjalny nr. 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:43, mroczny mrok napisał:

O co chodzi z tym tipsomaniakiem? Jest on dołączony do CDA czy trzeba go kupić osobno?


Redakcja CDA i Clicka! wydała osobny magazyn zatytułowany "TipsoMANIAK" w cenie 7,90, który jest do kupienia w kiosku oddzielnie. Nie przypomina to znanych z CDA książeczek, tylko zwykłe, pełnowymiarowe pismo. Dziękuję za uwagę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 11:45, JayC napisał:

Redakcja CDA i Clicka! wydała osobny magazyn zatytułowany "TipsoMANIAK" w cenie 7,90, który
jest do kupienia w kiosku oddzielnie. Nie przypomina to znanych z CDA książeczek, tylko zwykłe,
pełnowymiarowe pismo. Dziękuję za uwagę :D.

Ale co jest w nim zawarte? Sąjakieś pełne wersje gier, osobne artykuły o recenzjach, coś jak na luzie w CDA itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:47, mroczny mrok napisał:

Ale co jest w nim zawarte? Sąjakieś pełne wersje gier, osobne artykuły o recenzjach, coś jak
na luzie w CDA itp.?


Jest płytka, a jakże, pełna wersja może i mało wartościowa (Bad Day LA - było w którymś z wcześniejszych CDA), ale poza nią są tam edytory, trainery do różnych gier, patche, kilka innych dodatków, jest jakiś film chyba "Jak grać jak pro gamer", a treść to między innymi overclocking CPU i GPU, sprzęt dla gracza - przegląd części, wywiady z pro gamerami, cybersport i takie inne. Aha - rzecz, która mnie najbardziej rozczarowała - na samym końcu tylko jedna strona o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 17:20, Bartek 93 napisał:

chodziło mi o coś zawartego w każdej "edycji", jutro Ci powiem oco:)

No to powiedz mi co to bo ja żadnej niespodzianki jednak nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:10, bonan napisał:


> chodziło mi o coś zawartego w każdej "edycji", jutro Ci powiem oco:)
No to powiedz mi co to bo ja żadnej niespodzianki jednak nie znalazłem.

chodziło mi o nową szatę graficzną (częściowo) i jak zawsze NL na DVD :)
Wiem wredny byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:41, PRINCE JANEK napisał:

No nie moge zdarzył się cud. Odpaliła mi się płytka z CDA lecz i tak nic mnie na niej nie ciakawi.

Ale która? Ta z Tes: Morrowind? Jeśli tak to dziwnie Ci się że Cię nie ciekawi, to bardzo dobra gra jest, klasyka RPG i wielka grataka dla każdego miłośnika tego gatunku.
Jesli nie grałeś, to zapewnieam że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się